Author Topic: Mikrofon  (Read 9157 times)

daj5zl

  • Guest
Mikrofon
« on: 14 August 2006, 08:56:20 »
Jak gadac przez mikrofon? Wciskam przycisk od gadania i nic nie slychac. A jak wciskam home,end albo delete czyli przyciski od kanalow local, public, team to pisze ze niepoprawny kanal albo nie mozna znalesc kanalu... O co chodzi?

Goral

  • Guest
Mikrofon
« Reply #1 on: 14 August 2006, 09:53:12 »
Musisz sprawdzić ustawienia mikrofonu w Windows i sprawdzić jego działanie. Potem musisz sprawdzić, czy masz włączone rozmowy głosowe w konfiguracji gry. Poza tym nie będziesz siebie słyszał, możesz tylko widzieć wskaźnik poziomu sygnału, który Ci sie pojawi na dole po prawej stronie ekranu jak uaktywnisz mikrofon. Jednak aby to uzyskać musisz także uporać się z 2 Twoim problemem występującym przy polskiej wersji napisowej, który opisany jest tutaj w sekcji EDIT2.

Aslan_pl

  • Guest
Mikrofon
« Reply #2 on: 14 August 2006, 17:45:14 »
Przepraszam mam pytanie nie dotyczace tego tematu. Zapomniałem hasła i nie moge teraz zalogowac sie do mojeo Steama.Co mam robic????

Remix22

  • Guest
Mikrofon
« Reply #3 on: 14 August 2006, 17:58:56 »
wyslij je sobie na poczte ... tam jest gdzies taka opcja przy logowaniu :)

"Retrieve a lost account..."

trawiator

  • Guest
Mikrofon
« Reply #4 on: 14 August 2006, 18:35:21 »
Quote
Aslan_pl :
Przepraszam mam pytanie nie dotyczace tego tematu. Zapomniałem hasła i nie moge teraz zalogowac sie do mojeo Steama.Co mam robic????

A ja mam dla Ciebie juz drugie ostrzezenie za to samo (jeszcze 3 i dziekujemy za wspolprace).

"Nie rob wiecej offtopic'a w cudzych tematach dotyczacych problemow. Jak masz problem to zrob swoj temat!"

dzidu

  • Guest
Mikrofon
« Reply #5 on: 15 August 2006, 10:07:28 »
Elo dostałem gratis słuchawki z mikrofonem za pierwszego klienta który kupił RO . Gdy podłanczam słuchawki do kompa działają normalnie ale niemoge gadać przez mikrofon . Jestem ciekaw czy niepotrzebuje jakegoś sterownika do tego mikrofonu przy słuchawkach niebyło dołączonej żadnej płytki . Prosze pomuszcie mi , pozdro ○•◦†ÐĹžÏđũ†•◦○

mundi

  • Guest
Mikrofon
« Reply #6 on: 15 August 2006, 11:54:08 »
Patrz do góry, wszystko opisał Góral...

krv[PL]

  • Guest
Mikrofon
« Reply #7 on: 17 August 2006, 10:32:01 »
Moj problem polega na tym ze komunikacja glosowa nie dziala u mnie zbyt dobrze :/ a mianowicie musze (najczesniecj ale nie zawsze) po wejsciu na server/przeladowaniu mapy/czasem skonczeniu rundy wchodzi w opcje naciskac niektore opcje wlaczac gre (dziala lub nie) wtedy znowu wejsc powtorzcy wsio i wtedy dziala wyznacznikiem dzialania u mnie jest "potencjiometr" w grze jezeli go wlaczam a on znadjuje sie w polozeniu zero (wskazowka lewa strona) wtedy mikro mi dziala i gdy mowie wskazowka sie porusza i jest wsio OK skoleji gdy mikro mi nie dziala wskazowka potencjiometru znajduje sie po prawej stronie (czyli max) moge gadac co chce wskazowka sie nie odchyla a w samej grze gracze slysza szumy!
standardowe ustawienia mojej gry (audio) wyglada tak
moze tutaj gdzies robie blad Prosze o POMOC :D


znalazlem mini sposob na to ale i tak nie satysfakcjonujacy a wiec musze co jakis czas zmeniac audio mode z safe na 3d audio i potem z powrotem!!

AzerbejdzanKid

  • Guest
Mikrofon
« Reply #8 on: 01 September 2006, 19:29:54 »
Dzieki za pomoc tak czy siak, po czasie bo po czasie ale nice :)

pasqdnick

  • Guest
Mikrofon
« Reply #9 on: 02 September 2006, 09:06:44 »
Quote
krv[PL] :
Moj problem polega na tym ze komunikacja glosowa nie dziala u mnie zbyt dobrze :/ a mianowicie musze (najczesniecj ale nie zawsze) po wejsciu na server/przeladowaniu mapy/czasem skonczeniu rundy wchodzi w opcje naciskac niektore opcje wlaczac gre (dziala lub nie) wtedy znowu wejsc powtorzcy wsio i wtedy dziala wyznacznikiem dzialania u mnie jest "potencjiometr" w grze jezeli go wlaczam a on znadjuje sie w polozeniu zero (wskazowka lewa strona) wtedy mikro mi dziala i gdy mowie wskazowka sie porusza i jest wsio OK skoleji gdy mikro mi nie dziala wskazowka potencjiometru znajduje sie po prawej stronie (czyli max) moge gadac co chce wskazowka sie nie odchyla a w samej grze gracze slysza szumy!
standardowe ustawienia mojej gry (audio) wyglada tak
moze tutaj gdzies robie blad Prosze o POMOC :D


znalazlem mini sposob na to ale i tak nie satysfakcjonujacy a wiec musze co jakis czas zmeniac audio mode z safe na 3d audio i potem z powrotem!!

Stary, mógłbyś czasem używać kropek, przecinków. Przeczytaj to co napisałeś. Zrozumiałem o co ci chodzi dopiero po trzykrotnym przeczytaniu. Innym może nie chciało się czytać po trzy razy więc może dlatego nikt ci nie pomógł.
Jaką masz kartę muzyczną?

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Mikrofon
« Reply #10 on: 02 September 2006, 20:52:43 »
sprobuj odznaczyc system driver