RedOrchestra.pl

Serwis RedOrchestra.pl => Wiadomości i ogłoszenia => Topic started by: BartBear_[PL] on 27 December 2018, 15:16:50

Title: Serious question about FightNights in 2019+
Post by: BartBear_[PL] on 27 December 2018, 15:16:50

After some weeks where nobody has voted or there was one vote I need to ask you if we should use those polls in the future.

If the majority will be on negative/neutral we will -after the last one poll opened now- put those (ALL) events on cycle starting with the most former we have played.

Title: Re: Serious question about FightNights in 2019+
Post by: Savv on 27 December 2018, 16:06:46
I’d just cycle them. And maybe remove the options that haven’t proved particularly popular in the past. Like IOM (we could try replacing it with Aufmarsch or Heroes of the West) and DH (it’s likely that the official euro server will have more people playing at the time of FN and many players would prefer going there instead).
Title: Re: Serious question about FightNights in 2019+
Post by: Fason on 04 January 2019, 20:44:53
Czemu piszecie tylko po angielsku, nie wszyscy znają angielski. Takie krótkie teksty można by napisać i po polsku i angielsku, czy nie mam racji?
Title: Re: Serious question about FightNights in 2019+
Post by: BartBear_[PL] on 05 January 2019, 11:24:03
Masz rację - w prawdzie to nie są obszerne artykuły a język użyty też z reguły nie jest bardzo zaawansowany i właściwie angielski z gimnazjum powinien wystarczyć (już nie mówię o czymś takim jak google translator) to oczywiście można pisać i po polsku... Tylko ze właściwie strona leży i służy(ła) do głosowania na kolejne FN a tam gra "cały świat" więc wybór języka oczywisty.

Jednak oczywiście pokrótce napiszę po polsku o co chodzi:

1. Od kilku tygodni frekwencja w głosowaniach wynosiła 1 lub nawet 0
2. Złożyłem więc zapytanie czy w ogóle potrzebne nam są głosowania (zapytanie przez głosowanie hehe)
3. Administrator Savv dorzucił wyjaśnienie swojego głosu na "nie" - wrzucić wydarzenia w ustaloną pętlę z dodatkowym pozbyciem się tych mało granych (np. DH) i ewentualną ich podmianą na nowe np. RO2:IOM na HotW lub mod I Wojenny - "Aufmarsch"

Jak widzisz wygrała opcja automatycznej zmiany bez głosowania, teraz tylko ostatnia złożona ankieta dotycząca zawartości zapętlonej play-listy (będzie po angielsku, także już wyjaśniam  że trzeba wybrać wszystkie opcje które chcesz z listy podstawowej i jedną opcję z dodatkowej dotyczącej ewentualnej podmiany moda RO2)
Title: Re: Serious question about FightNights in 2019+
Post by: Fason on 18 January 2019, 21:57:15
Dzięki Bart za wyjaśnienie tej angielszczyzny, muszę Ci wyjaśnić że ja języka obcy to miałem rosyjski, taki wiek posiadam a nawet więcej.  :)