Author Topic: Ku pamięci...  (Read 5577 times)

Tomciaz_PL

  • Guest
Ku pamięci...
« Reply #15 on: 03 August 2007, 07:14:54 »
Quote
pyra.pl :
Taaa, a teraz ich wnuki ( i prawnuki) na forum tej gry uzywają skrajnie faszystowskich avatarów. To tak jak byś do babci co przeżyła Oświęcim poszedł w mundurze SS. Co oni by o takich pomyśleli ?


Wszystko fajnie, tylko czemu zwracasz się akurat do mnie? Nie wydaje mi się, żebym miał COKOLWIEK wspólnego z faszyzmem czy nazizmem:O_o

Quote
Biały Orzeł :
Moim zdaniem niemiec jako awatar to raczej nic złego.Tym bardziej jeśli ktoś lubi grać szwabkami.Znam kilku ludzi którzy mają jobla na punkcie militarii III Rzeszy,Imperium i Dark Side of the Force:wink a nie są ani neonazistami ani nawet złymi ludźmi.Używanie nazisty jako awatara jest raczej w duchu samej RO niż jakąś prowokacją. to młodzieżówka LPR jest jawną obrazą samej Polski a nie ktoś kto ma faze na bycie szkopem w grze.Idąc tym torem można pomyśleć żeby zlikwidować w ogóle możliwość grania niemcem.Jeśli ktoś nawet nazwie się np. Otto Skorzenny to nie jest chyba też nic złego.Skorzenny to nazista ale głównie kojarzony jako kojocki komandos:D


Powiem krótko: nie masz racji, ludzie wrażliwi na tym punkcie będą na Tobie psy wieszać itp. itd. ect. ect.

Biały Orzeł

  • Guest
Ku pamięci...
« Reply #16 on: 03 August 2007, 15:43:33 »
Wyraziłem tylko swoje zdanie.Jak widać ani mój awatar ani nick nie jest faszystowski :) Mnie po prostu nie razi jeśli ktoś za awatara ma szwabski ryj:wink
A do Yab'a-Powstanie Warszawskie zamknęło ryj Stalinowi jakoby AK kolaborowała ze szwabami.Co prawda wykorzystał propagandowo porażkę jako nieudolność polskiego rządu w Londynie,ale nie zajął Warszawy.Nie wszedł jako wielki wybawca i nie położył czerwonych łap na stolicy.Powstanie miało jednak jeszcze jeden (choć niezamierzony) ważny skutek.Zatrzymało ruskich na kilka miesięcy w drodze do Berlina.Alianci zachodni zdążyli zająć część Niemiec,co w istotny sposób zaważyło na przyszłości ludności cywilnej.Powstańcy pokazali Sovietom,że Polacy są twardymi ludzmi i niełatwo będzie nad nami zapanować.A jako bonus uratowali znaczną część narodu niemieckiego od świergotania "pa rusku".Sam sobie odpowiedz czy było potrzebne:wink

pyra.pl

  • Guest
Ku pamięci...
« Reply #17 on: 03 August 2007, 15:50:46 »
Tomciaz_PL, to przypadek, to tylko post nizej pisałem.

Baran

  • Guest
Ku pamięci...
« Reply #18 on: 28 August 2007, 21:47:37 »
"Wolność ja kocham i rozumiem, wolności to ja oddać nie umiem"