Author Topic: Szpiegowanie w klanach.  (Read 17132 times)

AdikPL

  • Guest
Szpiegowanie w klanach.
« Reply #30 on: 16 August 2007, 16:34:04 »
Quote
jason.paury :

Drodzy Panowie z [2ndAD] - to, że macie tylko jednego idiotę w klanie, który podszywa się pod innych i bluzga ile wlezie, to:
- absolutna bzdura, bo idiotycznych, chamskich, nietolerancyjnych, a nawet antysemickich tekstów od różnych członków Waszego klanu nasłuchałem się i naczytałem ostatnimi czasy wiele
- nikogo tak na prawdę nie obchodzi, bo jesteście klanem i to WY jesteście odpowiedzialni za to, co robią Wasi ludzie, a wszelkie tłumaczenia są po prostu nie na miejscu

żal.ro.pl


Zgadzam sie z toba ze to co sie stało nie moze byc w zaden sposob usprawiedliwione i tez ponosimy wine ze nie zaaregowalismy w własciwym czasie, i kazdy z nas który odszedł z 2ND nie zamierza sie wypierac ze tak sie nie stało.

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Szpiegowanie w klanach.
« Reply #31 on: 16 August 2007, 16:45:55 »
ziszcza sie moj niestety mroczny pomysl na zwiekszenie ilosci dowiedzin poprzez jedna afere w tygodniu.


ja to widze tak
AD dalo dupy ze tak łatwo dali nieznajomemu albo osobie pod nia podszytej informacje o rzeczach klanowcyh. pol biedy teamspeak, ale juz dawanie loginow na forum itd to zal - jak mnie prosi o cos takiego toz awsze zwracam sie w druga strone np przez gg osoby ktora znam, albo kaze jej wypelnic formularz z zapomnianym haslem. tak wiec sami sobie nawazyli piwa.

Mati znajac te informacje nie musial robic takiego numeru, ja dla mnie sprawa jasna ze traci prawa admina na Inei, na asterach decyjze podejmie rada HeadAdminow.


Edit:
boze, syf robicie sami sobie gorzej niz na board.coutner-strike.pl, odechciewa mi sie grac w te gre i prowadzic serwis.

wujek|T3N54MC024W523

  • Guest
Szpiegowanie w klanach.
« Reply #32 on: 16 August 2007, 17:20:53 »
hmm czy fusy po kawie mnie mylą czy Hans Kloss też był szpiegiem ? ha! wyszło szydło z wora!

syfy musza sie czasem pojawiac tylko po to by docenić stan skóry zadbanej :) yin & yang

Alex

  • Guest
Szpiegowanie w klanach.
« Reply #33 on: 16 August 2007, 17:40:18 »
Quote
Mati :
................
@Alex

No to tak samo jak Twój kolega z klanu. Z tym, że on powstrzymał sie od kickowania i banowania "frajerów".
Tak swoją drogą to ciekawi mnie dlaczego grasz na serverze gdzie admini nie są za bardzo wg. Ciebie wporządku, a HA mają gdzieś co oni robią. To chyba troche przeczy samemu sobie.
...............


Coś Ci się chyba pomyliło jeżeli myślisz, że ktokolwiek gra ze względu na adminów. Admini jacy są to każdy widzi. Widocznie nie było innych chętnych na to stanowisko. Zresztą zawsze twierdziłem, że na adminów i do klanów przyjmować tych ludzi którzy skończyli 18 lat.
A co do gry na asterach (o inei przez grzeczność nie wspominam), to są w zasadzie jedyne polskie serwery ale coś tam Enclave wspomniało o jakimś publiku który mają w niedługim czasie udostępnić. Nie wiem czy wtedy na asterach sami "Roplayers" i fejki typu "Jack Rose" nie zostaną.

trawiator

  • Guest
Szpiegowanie w klanach.
« Reply #34 on: 16 August 2007, 17:56:07 »
Quote
Alex :
Admini jacy są to każdy widzi. Widocznie nie było innych chętnych na to stanowisko.

To już było wałkowane wiele razy, niestety chętnych nadal brak.

Co do Matiego to dziś wieczorem przedyskutujemy sprawę.

Heniu

  • Guest
Szpiegowanie w klanach.
« Reply #35 on: 16 August 2007, 18:38:30 »
Mi dajcie admina.
W wakacje duzo gram, od pazdziernika- troche mniej, ale czesto sie zapewne bede pojawial.

Przez 4 lata bylem adminem na serwerze CS autocomu (potem aster).

Ja podchodze bez emocji, kto zasluguje- banuje, do tego stosuje zero tolerancji- jedno przeklenstwo na sayu- wylot, jeden umyslny tk/zlodziejstwo broni- wylot.

Na autocomie dzialalo znakomicie, szczegolnie jak adminy byly niewidoczne- wiadomo bylo ze jak na autocomie ktos przeklnie to leci w cholere, a wtedy na slota sie po godzine czekalo, taki serw byl popularny.

Jako ze scena RO jest nieporownywalnie mniejsza- zapewne rezultaty beda znacznie szybsze.


btw. to co powyzej pisze z czystego egoizmu.
Nie jestem zadnym spolecznym mesjaszem ktoremu zalezy na dobru ogolu.
Jedynie chodzi mi o to zeby sie przyjemnie gralo.
Prosta sytuacja- jak sie ma admina i jakis trol zacznie robic trzode to nie trzeba sie denerwowac i czekac az laskawie jakis admin go wykopie- tylko najzwyczajniej samemu sie go wywala.
Dokladnie taka motywacje stosowalem na autocomie- i jw., dzialalo znakomicie.

Ponadto nie mam problemow z przerosnietym ego i ogarniam ta gre na tyle, zeby nie kompromitowac sie jakimis smiesznymi tekstami o czitach czy innych bzdurach jak mnie ktos zabije przypadkiem.

Jakby co- to pm.

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Szpiegowanie w klanach.
« Reply #36 on: 16 August 2007, 19:27:52 »
ro to nie cs, tutaj nie mamy kolejki do slotow ;) sam wiesz ze mamy problemy z zapelnieniem 2 serwerow na raz

Alex

  • Guest
Szpiegowanie w klanach.
« Reply #37 on: 16 August 2007, 20:37:41 »
Quote
_KaszpiR_ :
ro to nie cs, tutaj nie mamy kolejki do slotow ;) sam wiesz ze mamy problemy z zapelnieniem 2 serwerow na raz


wywalcie customy na inee i od razu wiecej ludzi bedzie na 2 serwerze. po co tak mocno trzymacie się tych customów na których gra parę osób? ostatnio trzeba trochę poczekać aby wbić się na aster ze "standardami"; prawie non stop 32/32. Inea i tak "odłogiem" leży więc może customy ja choć odrobinę pobudzą.

Być może wtedy problem z zapełnieniem drugiego serwera zostanie rozwiązany.

wujek|T3N54MC024W523

  • Guest
Szpiegowanie w klanach.
« Reply #38 on: 16 August 2007, 21:07:37 »
co racja to racja, Alex dobrze gada :yes

AdikPL

  • Guest
Szpiegowanie w klanach.
« Reply #39 on: 16 August 2007, 21:13:43 »
zgadzm sie w 100%

trawiator

  • Guest
Szpiegowanie w klanach.
« Reply #40 on: 16 August 2007, 22:33:48 »
Mati już nie jest adminem. Zadowoleni?

Biały Orzeł

  • Guest
Szpiegowanie w klanach.
« Reply #41 on: 16 August 2007, 22:38:36 »
Mati,nie przesadzaj z tym samobiczowaniem:winkOni dali ciała,Ty dałeś ciała.Dogadajcie się,przeproście,idźcie na wódkę czy coś w tym stylu.Admina nie dostałeś raczej za masło a każdy ma prawo do błędu.Zostałeś solidarnie opieprzony z każdej strony i wyciągnij z tego naukę na przyszłość.Nie róbmy szopek bo zaczyna mi to wszystko przypominać nasz zasrany sejm.

Skucha

  • Guest
Szpiegowanie w klanach.
« Reply #42 on: 17 August 2007, 02:31:57 »
ej no kazdy na pewno kiedys chcial byc Hans Klossem ^^

Alex

  • Guest
Szpiegowanie w klanach.
« Reply #43 on: 17 August 2007, 10:32:27 »
Quote
trawiator :
Mati już nie jest adminem. Zadowoleni?



Tutaj nie chodzi o to czy my jesteśmy zadowoleni. Od adminów wymaga się trochę więcej niż od zwykłych graczy. "Nagrody" też muszą być odpowiednie do zajmowanej "pozycji" na serwerze.

Plazma

  • Guest
Szpiegowanie w klanach.
« Reply #44 on: 18 August 2007, 10:43:45 »
Afera na 3 fujary ! xD Trzeba powołać komisję śledczą ! :)