Author Topic: Team Poland  (Read 14592 times)

Dziki_Koziol

  • Guest
Team Poland
« Reply #30 on: 21 August 2007, 19:34:45 »
Quote
Plazma :
Skucha 1stcav jest lepsze od PW i to 100 razy bo znam kilka osob z 1stcav ;)


Ze dwa razy to tak, ale nie 100 :P

plonek

  • Guest
Team Poland
« Reply #31 on: 21 August 2007, 19:39:58 »
Quote
Wawer :
A ja znam Rysia z klanu:D


ja tez znam :P

ciocia|Ola

  • Guest
Team Poland
« Reply #32 on: 21 August 2007, 22:16:35 »
100 razy lepszy?
Czyli na jeden punkt PW, kolega z 1stcav musi mieć 100, hm takiej punktacji w RO jeszcze nie widziałam :P
Plazma raczej niemożliwe - troszeczkę zaszalałeś.

Wawer

  • Guest
Team Poland
« Reply #33 on: 22 August 2007, 03:38:25 »
Może troche odbiegne od tematu, ale i tak robi się tutaj off-top...

Scena R.O. ze względu na małą liczbe klanów, jest dość czytelna.

Są dwa doświadczone,  ograne w ligach klany:

team enclave ( w tym gracze z nieistniejacego, aktywnego w ligach [DESTINY] )

1st cav          ( wzmocnione świetnymi graczami z nieistniejacego juz klanu UKF)

Następnie wymieniłbym klany stojące, wybaczcie,  nieco niżej w hierarchii, jednakże bedące istotna siłą naszej malutkiej sceny:

Panzer Waffers czyli "Pancerne wafelki"- klan wywodzący się się z nieistniejącego multilkanu Assasin Clan. Bardzo sympatyczna ekipa ( zaprzyjaźniona z moim poprzednim klanem [DESTINY].
Mimo , że grają zdecydowanie dla przyjemności, maja w swoim składzie graczy z dużymi umiejętnościami i doświadczeniem. Ostatnie mecze z nimi były bardzo emocjonujace... ach ten Gdańsk...
Na Teesie u "wafelków" bywa bardzo wesoło ( miałem przyjemnośc rozegrać w ich składzie towarzyski mecz jeszcze za czasów AC)

Jarzębina Czerwona: Młody klan z ambicjami, zasilony wybijającymi się na publikach graczami i koleżką z nieistniejącego [DESTINY] ( pozdro Tomek:D ) Ekipa sympatyczna, z utalentowanymi, grajacymi twardo graczami.

Dalej...
ekipy stworzone na potrzeby WCG czyli Voodo gaming i Fear factory ( Ci gracze raczej nie wiążą przyszłości ze scena R.O. ...bez obrazy oczywiście)

Gracze z zagranicznych klanów:
Kojarzę tylko plonka i Sojuza ( moze się mylę...)

Klany grające na razie 4fun
[2nd.a.d]- istnieje?
BSE- chyba dopiero sie tworzy
[E'sS] ???

Tak wygląda scena z mojej perspektywy.

Z TEGO MOŻNA WYBIERAĆ

Jeśli sie ktoś poczuł urażony moja oceną... Taki jest właśnie mój ogląd sytuacji. I tyle.

Sava

  • Guest
Team Poland
« Reply #34 on: 22 August 2007, 04:22:52 »
u nas zawsze jest, będzie i było wesoło na ts'ie :)

AC| AdRain

  • Guest
Team Poland
« Reply #35 on: 22 August 2007, 08:33:09 »
Panzer nie Panzern :]

aa tam jak zwykle w Anusia dostaliśmy xD

S!b!K

  • Guest
Team Poland
« Reply #36 on: 22 August 2007, 11:02:15 »
Dobra plebsy, NC startuje juz 30 wrzesnia wiec proponuje sie zebrac w tą niedziele i prosze trawe lub kogos aby uzyczyli jakis kanal na ircu czy cos, np. #teampoland.ro z haslem ! Bo takie tutaj pierdolenie o ryuskach z klanu nic nie daje a stworzyc ekipa ktora bedzie musiala sie scierac z Niemcami Anglikami i innymi pr0 na 25 mapach nie jest latwe -,-



===

Jest kanal, CLe niech kukna do mnie na gg po dane

mikeLL

  • Guest
Team Poland
« Reply #37 on: 22 August 2007, 14:03:29 »
faktem jest ze malo kreatywna dyskusja sie zrobila

Skar

  • Guest
Team Poland
« Reply #38 on: 27 August 2007, 04:00:17 »
Quote
Wawer :
Może troche odbiegne od tematu, ale i tak robi się tutaj off-top...

[2nd.a.d]- istnieje?


nom cóż... to ja też sie przyłączę dosłownie jednym postem do tego małego off topu
 ponieważ chciałem tylko wyjaśnić pewną sprawę i odpowiedzieć na pytanie co do 2nd.AD

TAK-klan istnieje... co prawda klan nie dawno sie rozpadł lecz  szybko zebrał nową ekipe graczy...(ze starego składu zostało 2-3 graczy,
reszta starego i "ZNANEGO" skłądu 2nd.AD założyło nowy klan E'sS.) Jako obecny CL klanu chciałem oficjalnie przeprosić za wszystkie "wykroczenia" popełnione przez członków klanu (także te moje) oraz zapewnić iż dopilnuje by podobne sytułacje nie miały miejsca(w przeciwnym wypadku karą jest usunięcie z klanu) ... jak wspomniałem grają z nami nowi ludzie którzy pragneliby zapewnić sobie nową opinię(oczywiście odmienną od starej)... Ze starego klanu pozostała jedynie nazwa i gracze których moge wymienić na palcach jednej ręki!

co do grania klanu 4 fun... w planach jest od września wejście do gry ligowej...

Bathin

  • Guest
Team Poland
« Reply #39 on: 27 August 2007, 08:24:06 »
Ponieważ Wawer wymienił nazwę mojego teamu ze znakami zapytania, to należy się Wam trochę wyjaśnień.
Jak Skar wspomniał, Evil's Squad powstał na skutek rozłamu w 2nd.AD. Ze starego składu jest nas 4 + 4 nowo pozyskanych graczy, cały czas szukamy jeszcze kilku graczy. Na razie gramy czysto 4 fun, ale jak tylko wyklaruje się skład zamierzamy wystartować w różnorakich rozgrywkach.
Pzdr