Author Topic: Serwer dla świeżaków  (Read 11890 times)

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Serwer dla świeżaków
« Reply #15 on: 29 July 2007, 13:45:56 »
asn ma na mysli JC. Chlopaki moze nie wymiataja na meczach ale przynac im trzeba ze organizacyjnie wnpagaja najlepiej jak na razie, bo od nich jako pierwszych dostalem liste meczy w jakie beda grac, z kim, i w jakich godzinach.
Bez przesady, graja od miesiaca (cos jakos tak), i wiadomo ze nikt wymiatac nie bedzie od 'dzen dobry' (no moze Heniu i pare innych osob, bo maja skill z innych gier (nie to nie prowokacja jak boga kocham)). Troche praktyki, walk z innymi klanami, popatrzenie jak to robia inni i poracowanie taktyk - w efeckie mozna osiagnac wiele.

kryszek

  • Guest
Serwer dla świeżaków
« Reply #16 on: 29 July 2007, 13:55:21 »
Quote
_KaszpiR_ :
asn ma na mysli JC. Chlopaki moze nie wymiataja na meczach ale przynac im trzeba ze organizacyjnie wnpagaja najlepiej jak na razie, bo od nich jako pierwszych dostalem liste meczy w jakie beda grac, z kim, i w jakich godzinach.
Bez przesady, graja od miesiaca (cos jakos tak), i wiadomo ze nikt wymiatac nie bedzie od 'dzen dobry' (no moze Heniu i pare innych osob, bo maja skill z innych gier (nie to nie prowokacja jak boga kocham)). Troche praktyki, walk z innymi klanami, popatrzenie jak to robia inni i poracowanie taktyk - w efeckie mozna osiagnac wiele.


No w końcu Kaszpir musze się z tobą zgodzić:P Wiem, że to było skierowane do nas, ale nie ma co sie tym przejmować, bo jak narazie takie pierdoły pisza tylko tacy "weterani" jak właśnie assasin.A co do tego, to też się zgodzę, że po miesiącu żaden klan nie bd najlepszy.

asn

  • Guest
Serwer dla świeżaków
« Reply #17 on: 29 July 2007, 13:58:20 »
Kaszpir a kto powiedzial ze mam na mysli JC? Wiesz co mysle czy czytasz nienapisane "spoilery" :>
Kaszpir to ze graja od miesiaca to nie powod zeby odrazu obrazac na swoich klanowych forach w komentarzach.
tak btw to "kozag" wpisalem umyslnie...
co do tego ze encalve i 1st nas pokonaja to tez mam taka nadzieje bo wtedy bedziecie sobie mogli ulzyc reka w spodniach w czasie ogladania raportu z meczu i bedzie spokój.

kryszek

  • Guest
Serwer dla świeżaków
« Reply #18 on: 29 July 2007, 14:03:21 »
Quote
asn :
co do tego ze encalve i 1st nas pokonaja to tez mam taka nadzieje bo wtedy bedziecie sobie mogli ulzyc reka w spodniach w czasie ogladania raportu z meczu i bedzie spokój.


No widzisz żyjemy jedną nadzieją, więc nie mamy się o co kłócić :)

max.pl

  • Guest
Serwer dla świeżaków
« Reply #19 on: 29 July 2007, 14:23:31 »
Quote
asn :
Kaszpir a kto powiedzial ze mam na mysli JC? Wiesz co mysle czy czytasz nienapisane "spoilery"


Jak nie JC czyli...........???:D

trawiator

  • Guest
Serwer dla świeżaków
« Reply #20 on: 29 July 2007, 14:35:09 »
Aby nie było nie porozumień, to co przeczytacie poniżej nie może być traktowane na serio!

Zrobimy statystyki, ile kto zabił ile kto zginął i takie tam pierdoły. Osoby nie będące w top50 są lamy i mają grać na serwerze dla początkujących.
Tak będzie sprawiedliwie.

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Serwer dla świeżaków
« Reply #21 on: 29 July 2007, 14:51:07 »
asn, ich stronia jak wskazuje jest ich, i moga tam napisac ze jestes (jak to sam przynales na ircu) nekrofilem pasywnym :D

coval

  • Guest
Serwer dla świeżaków
« Reply #22 on: 30 July 2007, 10:34:11 »
lol, pewnie 2ndAD lub 5dpanc...:con:O_o

J@hoo

  • Guest
Serwer dla świeżaków
« Reply #23 on: 30 July 2007, 13:17:57 »
Hi all.
Kurcze tak czytam i własnym oczom nie wierzę. Temat zaczął się, czy postawić serwek dla nowych graczy, a "zjechał" na wymiane spostrzeżeń wśród klanów.
Powiem tak :
1. co do tematu : bez sensu zakładac serwer dla graczy nowych. Nowi mają w zasadzie proste pytania i wystarczy że im się odpowie - zajmuje to zaledwie pare sekund.
2. co do "pro" graczy : na arenie RO nie ma żadnego TRACKERA, który zliczałby ilość granych godzin, ilość zabitych przeciwników, ilość zabitych swoich, ilośc spędzonych godzin na danej mapie, pozycję w tabeli RO. TEGO nie ma, zatem "pro" graczy NIE MA.
3. co do Henia: grałem z tym człowiekiem, jak nie był w klanie wymiatał jak szalony i wszystkich zanijałi, natomiast zauważyłem, od czasu kiedy założył tag klanu, jego gra trochę się różni, chłopak już tak nie wymiata, niestety przyczyny nie znam.
4. co do ligi: RO jest nowym nabytkiem rynku graczy wojennych 3D, napewno się rozwinie, klany się ustabilizują, bedzie świetna zabawa.
Swoje spostrzeżenia wnioskuję tym, iż gram w RO, widze co się dzieje oraz długi okres w swoim życiu spedziłem z klanem Bloody Angels w grze AA, zatem tajniki gry klanowej nie sa mi obce, jak również pseudo "pro" gracze.
Pozdrówka

kryszek

  • Guest
Serwer dla świeżaków
« Reply #24 on: 30 July 2007, 14:34:24 »
Quote
J@hoo :
Quote

1. co do tematu : bez sensu zakładac serwer dla graczy nowych. Nowi mają w zasadzie proste pytania i wystarczy że im się odpowie - zajmuje to zaledwie pare sekund.


Zgadzam się, ale spotykam Cię często na serverach i Ty to też pewnie zauważyłeś, że jak jakiś nowy się o cos spyta to zaraz ci najwięksi udawani "pro" gracze  zaczynają go jechać,a nie pomagać, wiesz od razu jest, czytaj książeczke, ale noob itd. .

Pozdrawiam

Wawer

  • Guest
Serwer dla świeżaków
« Reply #25 on: 30 July 2007, 16:49:44 »
Quote
kryszek :

Zgadzam się, ale spotykam Cię często na serverach i Ty to też pewnie zauważyłeś, że jak jakiś nowy się o cos spyta to zaraz ci najwięksi udawani "pro" gracze  zaczynają go jechać,a nie pomagać, wiesz od razu jest, czytaj książeczke, ale noob itd. .



Gracz doświadczony, może podpowiedzieć gdzie iść, co robić na mapie a czego nie itp.
Ale jak ktoś się pyta jak się wzywa artylerię, dlaczego  nie ma celownika albo jak się wsiada do czołgu, to wybacz ale oznacza to tylko lekceważenie innych graczy. To, że jemu się nie chciało spojrzeć do książeczki którą otrzymał z grą abo zajrzec na forum to jego problem a nie mój.
Jeśli ktoś ma chęć grać w gry w których ważna jest współpraca powinien chyba poświęcić troszkę czasu na przygotowanie się do gry?

kryszek

  • Guest
Serwer dla świeżaków
« Reply #26 on: 30 July 2007, 16:57:03 »
Quote
Wawer :




Gracz doświadczony, może podpowiedzieć gdzie iść, co robić na mapie a czego nie itp.
Ale jak ktoś się pyta jak się wzywa artylerię, dlaczego  nie ma celownika albo jak się wsiada do czołgu, to wybacz ale oznacza to tylko lekceważenie innych graczy. To, że jemu się nie chciało spojrzeć do książeczki którą otrzymał z grą abo zajrzec na forum to jego problem a nie mój.
Jeśli ktoś ma chęć grać w gry w których ważna jest współpraca powinien chyba poświęcić troszkę czasu na przygotowanie się do gry?
[/quote]

No tutaj się z Tobą zgadzam, może źle napisałem tego posta, bo własnie chodzi mi o takie pytania, i tutaj mam na mysli własnie graczy, którzy się spytają co trzeba pierw bronić, a zaraz zostają obluzgani przez tych udawanych pro, którzy grają w gre trochę dłużej niż miesiąc:P Bo na servie widzę i takich, którzy nie pomogą, ale i takich którzy podawają pomocną dłoń ;)

Wawer

  • Guest
Serwer dla świeżaków
« Reply #27 on: 30 July 2007, 17:17:43 »
Takich co pytają jest mało, najwięcej jest tych "wszystkowiedzących":p

Bathin

  • Guest
Serwer dla świeżaków
« Reply #28 on: 01 August 2007, 12:06:38 »
Quote
J@hoo :2. co do "pro" graczy : na arenie RO nie ma żadnego TRACKERA, który zliczałby ilość granych godzin, ilość zabitych przeciwników

Nie do końca:
http://www.gametracker.com/server_info/212.76.32.54:7757/top_players/?page=1

Desperat

  • Guest
Serwer dla świeżaków
« Reply #29 on: 01 August 2007, 12:14:35 »
hje hje hje :P  34 miejsce Grając z tagiem  *PW*  :D  lepszy do skuchy :D  heheheh

ale i tak z dystansem podchpodze do tego... a wlaściwie mam wyje***e...  gram zeby grać a nie ciepac sobie punkty... nie na tym to polega.