Author Topic: Wstępnie zainteresowany...  (Read 8814 times)

Eric

  • Guest
Wstępnie zainteresowany...
« Reply #15 on: 27 July 2007, 22:09:52 »
Zgadzam się z KTT i Guzem, jakiś tam ranking...dużo o graczu nie mówi. Gość na pierwszym miejscu może się okazać zwykłym idiotą nie umiejącym grać w drużynie. Kiedyś wystarczyło zaprosić kandydata na klanowicza na TS, pogadać z nim, zobaczyć czy da się z nim żyć...potem pograć z nim trochę na publikach zeby zobaczyć czy wie którą stronę karabinu skierować we wroga, żaden ranking graczy nie był potrzebny. Myślę że teraz też nie jest.

Enderowi poradziłbym zgłoszenie się do nowych klanów, do Jarzębiny albo Firing Squad. Są nowi na scenie i myślę że ich skład się jeszcze nie uformował. Pogadaj z CLami, pokaż się od dobrej strony i nie przejmuj się żadnym rankingiem.

Bathin

  • Guest
Wstępnie zainteresowany...
« Reply #16 on: 27 July 2007, 22:15:39 »
Też jestem ciekawy.
Ciekawostka: Najwięcej razy graną mapą jest Danzig - 43534 godzin ! Drugi w kolejności Arad Forest tylko 10386 h.

Eric

  • Guest
Wstępnie zainteresowany...
« Reply #17 on: 27 July 2007, 22:39:35 »
Danzig jest najczęściej grany bo ma servery gdzie gra się go 24h na dobę. A na Arad Forest nigdy nie grałem :D Co to jest w ogóle i gdzie można to zoabczyć? :D

Bathin

  • Guest
Wstępnie zainteresowany...
« Reply #18 on: 28 July 2007, 08:09:10 »
Arad Forest to customowa mapa, różni się od zwykłego tym że można z drugiego respa Niemców przejechać lasem po prawej stronie na stronę Rosjan.

Ender

  • Guest
Wstępnie zainteresowany...
« Reply #19 on: 28 July 2007, 09:11:44 »
Też myślałem, żeby się sam zgłosić ;) Ale napisałem wstępnie zainteresowany. Muszę jeszcze pograć ciapke, bo trochę nawyków z AA mi zostało ;) A najbardziej to mi brakowało live granade, dopoki...odbezpieczylem granat i się zastanawiałem trochę za długo gdzie go rzucić ;))) A co do rankingu na stronie to nie brałem go na poważnie, bo mój ojciec (56 lat - sic!), który mnie zresztą zaraził tą grą, gra słabiej ode mnie co widzę przez ramie. Trochę nawyków muszę mu wpoić ;)

Między innymi "kulturę" grania przez niektórych. Kiedyś wróciłem z pracy do domu, a ojciec wielce oburzony, że ktoś go sklął, tylko za to, że rozwalił mu czołg nieprzyjaciela, do którego już miał tamten koleś strzelać..oj...długo płakałem ze śmiechu, widząc oburzenie starego :D

Wittmann

  • Guest
Wstępnie zainteresowany...
« Reply #20 on: 07 August 2007, 13:59:26 »
a tak na marginesie gdzie sprawdza sie te staystyk graczy: "RO Score Board" ?

Bathin

  • Guest
Wstępnie zainteresowany...
« Reply #21 on: 07 August 2007, 14:45:19 »
Quote
Wittmann :a tak na marginesie gdzie sprawdza sie te staystyk graczy: "RO Score Board" ?

Przeczytaj dokładnie cały wątek, ale jak sobie nie umiesz poradzić to masz:
http://www.roscores.com/portal/Default.aspx?DesktopKey=finnishfrontlines&PageKey=default

Furman

  • Guest
Wstępnie zainteresowany...
« Reply #22 on: 15 December 2007, 13:27:19 »
Znalazłem siebie :satisfied ale, jak zobaczyłem swój ranking to nie byłem specjalnie zadowolony:con
19197 [PL]Furman 483 miałem nadzieje na jakieś 670 pkt. ale nie narzekam na wynik 483pkt. z resztą sami oceńcie.

Czeresniak

  • Guest
Wstępnie zainteresowany...
« Reply #23 on: 15 December 2007, 16:41:10 »
Ranking List Position   Player Name   Rank
16493                        Czeresniak           511

yhhh

AnRe

  • Guest
Wstępnie zainteresowany...
« Reply #24 on: 16 December 2007, 09:58:42 »
Jak ktoś wie w jaki sposób "RO Score Board" liczy punkty, to prosiłbym o informację. Lista rankigowa jest co najmniej dziwna i według mnie skill gracza nie jest tu najistotniejszy.

Czeresniak

  • Guest
Wstępnie zainteresowany...
« Reply #25 on: 16 December 2007, 17:10:22 »
Faktycznie, mój skill jest dużo wyższy niż ten rank to pokazuje. :) [skromność mode = off]

Kadi_

  • Guest
Wstępnie zainteresowany...
« Reply #26 on: 14 October 2008, 19:56:51 »
Nie wie ktoś czemu ten ranking nie działa??

kazmirzk

  • Guest
Wstępnie zainteresowany...
« Reply #27 on: 14 October 2008, 22:23:16 »
Bo oficjalnie jakies poł roku temu podana została informacja, ze ów ranking nie będzie już działać..

Kadi_

  • Guest
Wstępnie zainteresowany...
« Reply #28 on: 14 October 2008, 22:26:30 »
Rozumiem a jest jakiś inny?