Author Topic: Turniej online - komentarze i informacje  (Read 87161 times)

viatrova

  • Guest
Turniej online - komentarze i informacje
« Reply #75 on: 22 June 2007, 13:56:03 »
ja mysle, ze jak komentować to tylko jakies mecze gdzie gra assasin - będzie wtedy większa oglądalność...

btw. plazma - kiedy to grałeś w enclave?

Plazma

  • Guest
Turniej online - komentarze i informacje
« Reply #76 on: 22 June 2007, 14:01:08 »
Zaraz po przemianie 3C w enclave czy jak to tam z tym bylo ;) A i asn juz nie pierdol takich glupot bo gralem prawie w kazdym meczu... nie sluchaj sie tych kolegow ze szkoly parafialnej bo oni zle Ci mowia :D

viatrova

  • Guest
Turniej online - komentarze i informacje
« Reply #77 on: 22 June 2007, 14:11:01 »
Quote
Plazma :
Zaraz po przemianie 3C w enclave czy jak to tam z tym bylo ;) A i asn juz nie pierdol takich glupot bo gralem prawie w kazdym meczu... nie sluchaj sie tych kolegow ze szkoly parafialnej bo oni zle Ci mowia :D


Przemianie 3c w enclave? ale kiedy CI sie to przyśniło? :D
Owszem dołączyły do nas 3 osoby z 3c - Tin, Zdzira i Tempest (ostatni z nich "dołączył" tylko teoretycznie bo jakoś nigdy nie znalazł czasu żeby z nami zagrać) więc kiedy to Ty z nami grałeś? Jak grałeś tak samo w ukf jak z nami - to faktycznie dużo nie pograłeś ;)

Co do hstv i transmisjii meczów - to jeśli ktoś z Was uważa, że zespoły pokroju 1db, dfn, ccf (stary buzines), finns - nie są wystarczająco ciekawymi przeciwnikami to jest w błędzie.

wwr

  • Guest
Turniej online - komentarze i informacje
« Reply #78 on: 22 June 2007, 14:40:42 »
Quote
viatrova :
Co do hstv i transmisjii meczów - to jeśli ktoś z Was uważa, że zespoły pokroju 1db, dfn, ccf (stary buzines), finns - nie są wystarczająco ciekawymi przeciwnikami to jest w błędzie.

przynajmniej jedna osoba uważa podobnie jak ja:wink
lecz z transmisją będzie bardzo ciężko, ponieważ nikt z Warszawki się nie oddzywa:con

asn

  • Guest
Turniej online - komentarze i informacje
« Reply #79 on: 22 June 2007, 14:43:47 »
bo plazma ma takie swoje historie. oczywiscie grales na kazdym z meczy ale jak sobie grales z botami to tak bylo.
dokladnie grales w "prawie" kazdym

Skucha

  • Guest
Turniej online - komentarze i informacje
« Reply #80 on: 22 June 2007, 15:54:02 »
ale sie tu co poniektorzy lansuja O.o zal.pl....

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Turniej online - komentarze i informacje
« Reply #81 on: 22 June 2007, 17:13:51 »
jezu juz zejdzie z siebie bo jeden drugiego wart, naprawde.
nie ma sie co napinac.

Alex

  • Guest
Turniej online - komentarze i informacje
« Reply #82 on: 22 June 2007, 17:28:00 »
racja. jakas licytacja się zrobiła i to zupełnie nie na temat. I najwięcej mają do powiedzenia ci co wcale lub bardzo rzadko grają w RO. Zresztą jak kto gra to wyjdzie na turnieju.

lepiej assasin napisz jakie mapy wybrałeś do turnieju.

wwr

  • Guest
Turniej online - komentarze i informacje
« Reply #83 on: 22 June 2007, 20:37:10 »
ja tylko chciałem zachęcić Was do zrobienia czegoś ciekawego
widocznie pomysł się nie spodobał
trudno
pozdrawiam

Guz

  • Guest
Turniej online - komentarze i informacje
« Reply #84 on: 22 June 2007, 22:36:07 »
Tzn tak pomysl jest ciekawy ale wspolpraca z HSTV to jednak ciezka harowa i np ja mimo poczatkowych checi zgloszenia (wtedy kiedy pojawil sie news na glownej stronie) stwierdzilem ze to nie dla osoby takiej jak ja ktora cechuje sie slomianym zapalem.

Plazma

  • Guest
Turniej online - komentarze i informacje
« Reply #85 on: 22 June 2007, 22:44:05 »
Assasin szkoda ze nie mieszkasz gdzies blisko bo bym sie przejechal i bysmy zobaczyli czy taki cwaniak jestes :) A i nie bede mowil kto na kazdym meczu plakal ze go zabijaja :D

Guz

  • Guest
Turniej online - komentarze i informacje
« Reply #86 on: 22 June 2007, 22:57:48 »
Quote
Plazma :
Assasin szkoda ze nie mieszkasz gdzies blisko bo bym sie przejechal i bysmy zobaczyli czy taki cwaniak jestes :) A i nie bede mowil kto na kazdym meczu plakal ze go zabijaja :D


Wiesz jeszcze jak by mowil to kto inny bym zrozumial ale ty grales z nami okolo 10 meczy (lacznie ze sparingami) wiec prosze cie nie udzielaj sie na temat UKF'u

Yab_PL

  • Guest
Turniej online - komentarze i informacje
« Reply #87 on: 23 June 2007, 01:22:36 »
'wielki' come back kilku panow z UKF i od razu klotnie i wywyzszanie - zal.pl

Skucha

  • Guest
Turniej online - komentarze i informacje
« Reply #88 on: 23 June 2007, 01:30:41 »
Quote
Yab_PL :
'wielki' come back kilku panow z UKF i od razu klotnie i wywyzszanie - zal.pl


+1 ogolnie to nie wiem czy tak zawojuja jak kiedys :P bo z tego co czytalem dosyc dlugo nie grali w RO a jak wszyscy wiedza praktyka czyni mistrza ;]

/edit oczywiscie zycze im i wszystkim jak najlepiej w eliminacjach do WCG

wujek|T3N54MC024W523

  • Guest
Turniej online - komentarze i informacje
« Reply #89 on: 23 June 2007, 03:16:24 »
Dzieciątka! Czy naprawde nie można wrócić z imprezy nad ranem i zastać forum pozbawione szczeniackich zagrywek... używajcie swoich mózgów, Każdy ma potencjał. Nadal wielbicie banany?