Author Topic: hmmm ja chce grac :(  (Read 5414 times)

Tyjger

  • Guest
hmmm ja chce grac :(
« on: 10 May 2007, 17:16:18 »
siemka mam wersje kolekcjonerska RO i gdy po zainstalowaniu gry trzeba bylo wpisac cd-keya, wpisalem go i gdy wcisnalem ok cos steam zaczal sciagac, lecz przez przypadek wcisnalem canle i dupa blada. nie moge nawet teraz gry aktywowac bo jest napisane toto:"podany kod produktu zostal juz aktywowany przez konto steam dlatego jest niepoprawny. twoja subskrypcja na red orchestra retail nie zostala zakonczona" co mam zrobic ?? da sie cos zrobic?? pomocy  (jak bym wiedzial jak sie tu screeny do tematow wkleja to bym wam pokazal co zostalo) bo zostala ikonka RO ale ze statusem pre-loada  
:|

Desperat

  • Guest
hmmm ja chce grac :(
« Reply #1 on: 10 May 2007, 22:56:31 »
kup sobie Zwykle  ro za 26 zł na DVD juz sa od jakiegos czasu i bez problemu ... nie bedzie sciagal patcha (chyba :P bo nie wiem ja  mam na 2cd )  innej metody nie znam

AdikPL

  • Guest
hmmm ja chce grac :(
« Reply #2 on: 11 May 2007, 08:31:44 »
ciekawa sprawa bo wersja kolekcjonerska ma dopiero dzis swoja premiere 11 maja , moze sprzedali ci jakiegos "bubla"

Tyjger

  • Guest
hmmm ja chce grac :(
« Reply #3 on: 11 May 2007, 10:29:52 »
:|no mi przed premiera wyslali ale chyba nie bede mial wyjscia i bede mosial znowu kase wydac (hmm tylko z kad ja wezme :P )
pzdro all

AdikPL

  • Guest
hmmm ja chce grac :(
« Reply #4 on: 11 May 2007, 10:44:37 »
nie sadze , jesli pamietasz  loginy haslo  to odinstaluj i zainstaluj od nowa i nic nie wciskaj jak is updeyt robi

Tyjger

  • Guest
hmmm ja chce grac :(
« Reply #5 on: 12 May 2007, 18:52:49 »
:coneh dalem sobie spokoj kupilem juz 2 egz kupilem ale znowu mam problem bo jak gram to po chwili mi sie wiesza(komp) i musze resteta robic jak myslicie czym to jest spowodowane?

AdikPL

  • Guest
hmmm ja chce grac :(
« Reply #6 on: 14 May 2007, 11:40:14 »
pamiec / grafika ( moze radeon i vcp-recovery masz właczone ?) temperatura procka  itd

Bathin

  • Guest
hmmm ja chce grac :(
« Reply #7 on: 14 May 2007, 13:49:40 »
Quote
Tyjger : znowu mam problem bo jak gram to po chwili mi sie wiesza(komp) i musze resteta robic jak myslicie czym to jest spowodowane?

Miałem ten sam problem, zmniejsz ustawienia grafy na niskie i będzie ok, gra nic na tym nie straci.

Tyjger

  • Guest
hmmm ja chce grac :(
« Reply #8 on: 14 May 2007, 18:51:51 »
okej wielkie dzieki bathin :)

Bathin

  • Guest
hmmm ja chce grac :(
« Reply #9 on: 20 June 2007, 11:32:21 »
A teraz taka ciekawostka. Zmieniłem w kompie wszystko na lepsze i mogę bez problemu grać na najwyższych ustawieniach, ale z takimi ustawieniami to jak to mój kolega mówił "nie idzie grać". Wszystko jest takie nie ostre zamazane aż oczy bolą, więc gram na ustawieniach medium:)

Infulat

  • Guest
hmmm ja chce grac :(
« Reply #10 on: 20 June 2007, 12:14:19 »
Quote
Bathin :
A teraz taka ciekawostka. Zmieniłem w kompie wszystko na lepsze i mogę bez problemu grać na najwyższych ustawieniach, ale z takimi ustawieniami to jak to mój kolega mówił "nie idzie grać". Wszystko jest takie nie ostre zamazane aż oczy bolą, więc gram na ustawieniach medium:)


a jak wyłączysz same efekty np. HDR, to nie wystarczy?

trawiator

  • Guest
hmmm ja chce grac :(
« Reply #11 on: 20 June 2007, 12:46:33 »
Wyłączenie HDR i Bloom'a załatwia sprawę z brakiem ostrości w grze :)

Bathin

  • Guest
hmmm ja chce grac :(
« Reply #12 on: 20 June 2007, 13:09:42 »
Ooo, dzięki, nie wiedziałem że tak można :)

AC| AdRain

  • Guest
hmmm ja chce grac :(
« Reply #13 on: 20 June 2007, 21:14:30 »
Quote
Bathin :
Ooo, dzięki, nie wiedziałem że tak można :)


huh ;)

BTW. tyjger nie wiem jak mogłeś dać tak się zrobic w banbuko :) powinieneś zadzwonić do cenegi czy gdzie i wyjaśnić sprawę, a próbowałeś grę usunąć z rejestru chociarz?