Author Topic: Szukam kolegi do wspólnych akcji... :P  (Read 9496 times)

Desperat

  • Guest
Szukam kolegi do wspólnych akcji... :P
« Reply #15 on: 08 June 2007, 21:09:33 »
hehe widze ,że ktoś nie zrozumiał mojego postu :D   idełów nie ma....

max.pl

  • Guest
Szukam kolegi do wspólnych akcji... :P
« Reply #16 on: 08 June 2007, 21:14:32 »
Sadze, ze dobrze zrozumialm twoje intencje dlatego masz taka odpowiedz - ta z google - , a moja 2 wypowiedz    - czytaj miedzy wierszami - wtedy zgadniesz  :D


PS. Odpowiedz brzmi
IRONIA:D

Desperat

  • Guest
Szukam kolegi do wspólnych akcji... :P
« Reply #17 on: 08 June 2007, 21:23:23 »
.... No bo Reaker wyprodukował posta podobnego do anonsu :D wiec ja napisałem swojego:D  jak on moze to i chyba ja:D  heheheh  

Mój opis kobiety był w 100% wymyślony ( co nie oznacza że gdyby sie taka pojawiła to bym pogardził:D :)


Po za tym odpowiadam z reguły ludziom dla smiechu ....

Oststatnio podczas gry koleszka zapytał do czego słuzy lornetka ....  K***a    no nie wytrzymalem ....

max.pl

  • Guest
Szukam kolegi do wspólnych akcji... :P
« Reply #18 on: 08 June 2007, 21:27:53 »
A ja ci ironicznie odpowiedzialam :D

Desperat

  • Guest
Szukam kolegi do wspólnych akcji... :P
« Reply #19 on: 08 June 2007, 21:28:48 »
eeee tam :P  ups .. robi się mały czat :P

max.pl

  • Guest
Szukam kolegi do wspólnych akcji... :P
« Reply #20 on: 08 June 2007, 21:31:07 »
Nie ma jak to samotnosc w sieci - heee - ok konczymy ta fascynujaca rozmowe bo rzeczywiscie maly czat sie robi :D

Reaker

  • Guest
Szukam kolegi do wspólnych akcji... :P
« Reply #21 on: 08 June 2007, 21:31:26 »
Quote from:  No bo Reaker wyprodukował posta podobnego do anonsu
Gdyby to był anons to dał bym go na strone z anonsami... -,^ a nie tu :p jak myślisz ile dziewczyn odwiedza tą stronke 8)

---------------------------------------------------------------
Jak tak dalej temat się rozwinie to czuje że nie obędzie się bez punktów karnych (jeśli są na tym forum)

max.pl

  • Guest
Szukam kolegi do wspólnych akcji... :P
« Reply #22 on: 08 June 2007, 21:33:36 »
Z 2 na pewno sa zarejstrowane - a ile odwiedza to nie wiem  :D
 Jakie tam punkty karne -  precz z pernamentną  inwigilacją - chociaz tu mozna sie posmiac w tym smutnym kraju :D

Desperat

  • Guest
Szukam kolegi do wspólnych akcji... :P
« Reply #23 on: 08 June 2007, 21:33:49 »
<myśli>  hmmm ze 2?? :D Szanowna Ciocia|Ola no i Max.pl  :)  ale skąd wiesz....

ale napisałeś KOLEGI i treść została tak sformułowana ... no wiesz :D

Ok nie  ważne :)  zamykamy temat :)  do zobaczenia na servach

ciocia|Ola

  • Guest
Szukam kolegi do wspólnych akcji... :P
« Reply #24 on: 08 June 2007, 21:59:20 »
No to ja się włączę w dyskusji.
Reaker graj w miarę często - NAS jest ograniczone grono. Ja mam wielu &#8222;znajomych&#8221; w grze. Co prawda nie utrzymujemy kontaktów, ale na serwerze po NICKU GRACZA wiem czy mogę wbiec w bramę - do domu itp., Bo w miarę poznałam możliwości stałych graczy. Nie chcę wymieniać graczy po NICKACH, - ale prawda jest taka ze jak wpadniesz do budynku z wujkiem|tymsamymcozawsze to nie jesteś sam :) - wiadomo też, kto pokrywa dobrze teren MG czy wspiera snajperką i to są CI wszyscy koledzy do wspólnych akcji.
desperat19 jak podajesz wymiary wzrostu w zakresie 10cm dokładności to zadbaj o proporcje Biust:Talia:Biodra :)

wujek|T3N54MC024W523

  • Guest
Szukam kolegi do wspólnych akcji... :P
« Reply #25 on: 09 June 2007, 05:30:04 »
dyskusja jest doprawdy poruszająca:P eee wogóle co ja tu robie w sobote o 7:30 :dozingoff :satisfied

dzieki Olka za lans :blush zupelnie niepotrzebnie i szkoda ze tylko moj nick jest wymieniony posrod kolegow z ktorymi nie utrzymujesz kontaktow, podczas gdy jednak (przynajmniej ze mna) to robisz :wink rozdwojenie jazni?

btw. tez przez chwile myslalem ze przekierowalo mnie tym razem nie na maxschody a... buhah gdzies indziej!

Cumak69

  • Guest
Szukam kolegi do wspólnych akcji... :P
« Reply #26 on: 09 June 2007, 14:05:21 »
HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHA

sHaKaL

  • Guest
Szukam kolegi do wspólnych akcji... :P
« Reply #27 on: 06 December 2007, 17:04:54 »
Hey dziewczyny ! Może pogramy razem ? Mam fajną furę z długą lufą :P Mam dziewczynę więc oczekuję dyskrecji !!

Desperat

  • Guest
Szukam kolegi do wspólnych akcji... :P
« Reply #28 on: 06 December 2007, 18:51:18 »
Quote
sHaKaL :
Hey dziewczyny ! Może pogramy razem ? Mam fajną furę z długą lufą :P Mam dziewczynę więc oczekuję dyskrecji !!




aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!       zboczeniec    



 :D :D :D  
 :D :D :D
 :D :D :D


Muahahahah :D

Skar

  • Guest
Szukam kolegi do wspólnych akcji... :P
« Reply #29 on: 07 December 2007, 13:41:24 »
dobrze, dobrze dobrze, ;] chłopak dokładnie sprecyzował pytanie a wy tu polewacie :satisfied
@Reaker - jak chcesz kolesia do gry, to najprościej wkręć jakiegoś kolesia, niech kupi gierkę, odpalacie skype i gracie...
albo wbijaj częściej na servery, strzelaj do ludziów z klanów, to może sie zdenerwują i Cie przyjmą ;) wtedy wspólne akcje masz gwarantowane:D