Author Topic: Wdrapywacze :D  (Read 4990 times)

Desperat

  • Guest
Wdrapywacze :D
« on: 06 May 2007, 21:04:29 »
Ja z Michałem szukamy chętnyh  na to co by powchodzic w pewne zwykle  ,,niedostepne'' miejsca  na mapach .... Chętni niech zgłoszą się  na nr gg dostepne w moich lub Michala  danych .. nie iwem czy to przejdzie ale zawsze jakas inicjatywa :D  hehe zawsze mozna się pośmiac... wczoraj wszedliśmy na budynek przy  Gershenka Sqare na mapie Odessa  :D  hehe fajnie się chodzi po teksturach .. a w tym budynku naprawde jest smiesznie :D  szukamy okolo  5-6 chętnych...( jesli bedzie więcej to nawet lepiej) Ustawimy się na naszym  klanowym Servie (AC)  i damy rade :)

wujek|T3N54MC024W523

  • Guest
Wdrapywacze :D
« Reply #1 on: 07 May 2007, 10:06:20 »
"nawet świnka wejdzie na drzewo, gdy ją chwalą"

coval

  • Guest
Wdrapywacze :D
« Reply #2 on: 07 May 2007, 12:07:28 »
wbijcie sie na HQ :P

Desperat

  • Guest
Wdrapywacze :D
« Reply #3 on: 07 May 2007, 18:02:46 »
haha...  Ale  jest człowiek ktory wejdzie sam na  Warehouse na mapie Staliningradu ......

Coval ... jezeli znajdziemy odpowiednią liczbę chętnych być może przewyższymy wieżę na Odessie :D :D

Cumak69

  • Guest
Wdrapywacze :D
« Reply #4 on: 07 May 2007, 19:45:40 »
Jak wchodzisz po 23,i jakiś wariat skacze po domach to napewno Desperat

Desperat

  • Guest
Wdrapywacze :D
« Reply #5 on: 08 May 2007, 13:37:13 »
hahahahah  :D      Cumak no wiesz ...  sam nie skacze :D  hehheheheh  nie no serio ... ale widze ze nikt  nie chce sie posmiac  łażąć po teksturach więc :( :( :(   moze jednak znajdzie się ktoś   kto jest ciekawski i  wejdzie tu czy tam .,....  ZAPRASZAMY :)

Cumak69

  • Guest
Wdrapywacze :D
« Reply #6 on: 08 May 2007, 16:58:28 »
Wpisz mojego nicka na Xfire i jak bedziesz chcial jumpować to dawaj znać,moze bede miał nastrój.

Desperat

  • Guest
Wdrapywacze :D
« Reply #7 on: 08 May 2007, 18:05:40 »
Cumak  a co ty ?? :D kobiełka że masz nastroje ?? :D:D:D:D  hehehe :D


Zartuje oczywiscie  :P

Yab_PL

  • Guest
Wdrapywacze :D
« Reply #8 on: 08 May 2007, 19:03:47 »
a moze u nas na serwie to zrobimy?? AC+Destiny??

Desperat

  • Guest
Wdrapywacze :D
« Reply #9 on: 09 May 2007, 21:00:49 »
Yab Jak najbardziej !!!!  moim zdaniem było by ciekawie :) :D  mozna się ustawić jakiegoś piędnego wolnego wieczoru i wpełznąć gdzies :D np po treningu ale to jeszcze sie dogadamy

Pozdrowki

Bathin

  • Guest
Wdrapywacze :D
« Reply #10 on: 09 June 2007, 09:52:47 »
Odessa, jak wiadomo bez żadnych problemów z tarasu można wejść na gzyms po prawej stronie budynku. Pytanie, czy to jest zabronione ?
Uważam że nie i twórcy gry specjalnie dali taką możliwość, bo inaczej po co jest taki szeroki gzyms i to tylko z jednej strony budynku ?
No i wczoraj na Asterze sobie tam siedziałem, po czym nagle z premedytacją jedna pała z "2nd" strzeliła mi prosto w łeb, oczywiście był to klasyczny TK.
Druga rzecz, Krasnyj, też bez problemu można wejść na pierwszy resp Niemców po zdobyciu "centrala" i oczywiście uważane jest to za exploiding. Pytanie: Na jakiej podstawie wielu z graczy uważa to za nieczyste zagranie ? Gdzie jest napisane że tak niewolno ? Jakoś tego nie poprawiono w nowym patchu.
Pzdr