Author Topic: [INEA] małe zmiany -> 24 sloty  (Read 17836 times)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« Reply #15 on: 05 June 2007, 18:31:10 »
Wawer żeby dowodzić trzeba mieć posłuch, jak on faktycznie mówił pisał i w końcu - po wojskowemu - bluzgał i nic to oznacza chyba tylko tyle że w realnym życiu sprawę wyjaśniłby dobór naturalny, a tak to tylko z puli respawnu kolejne zasoby zostały uszczuplone przez takie zachowanie :)
Niedoświadczone wojsko powinno traktować doświadczonego dowódcę jak prawie Boga, bo to jedyna choć niepewna szansa na przetrwanie na polu walki dla nich :D

Soltys

  • Guest
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« Reply #16 on: 05 June 2007, 18:34:59 »
Quote
Wawer :
To za co cenię scenę R.O. to między innymi fakt, ze tak bardzo różni się od freeplayu w Ceesa. Nie ma wyzywania się i bluzgania
Jeśli komus nie podoba się styl gry niedoświadczonych graczy może po prostu zmienic serwer na inny. Jest parę zachodnich serwerów na których można pograć na wysokim poziomie.
Z polskimi graczami jest zazwyczaj tak, ze zwykle zaczynają swą przygode z R.O. na polskich serwerach.
Jeśli taki niedoświadczony gracz zostanie zbluzgany przez "pro" gracza to raczej nie zachęci go do grania, co?

Moim zdaniem, gdy ktoś się bierze za dowodzenie, to jak każdy dowódca musi mieć świadomość, że obok doświadczonego wojska , bedzie musiał pokierowac także "świeżaczkami".
A bluzganie i wyzywanie to oznaka słabości i nieskuteczności a nie motywacja.


Moze tez byc znacznie gorzej, taki zbesztany nowy gracz moze sie zniechecic do polskiej sceny lub wogole przestac grac. W RO jest ten problem ze juz sie starzeje, coraz mniej graczy wita na serwery wiec powinnismy jakos to promowac jako bardziej obeznani gracze. Gdy widze nowego "plejera" to staram sie opowiadac na jego pytania ("Jaki klawisz jest od VoIPa?") to najlepiej odpowiedziec jemu oraz poczuc satysfakcje ze sie przyczynilo do promocji dobrej i milej atmosfery na serwerze. A besztajac nowego gracza ktory dopiero zaczyna gre, mozna sie narazic adminowi co moze zaowocowac "bananem", oraz stracic dobre imie (o ile sie je ma) i byc postrzeganym za awanturnika.

Cumak69

  • Guest
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« Reply #17 on: 05 June 2007, 20:41:29 »
Panowie a pamietacie czasy boiska szkolnego?Grało sie fajnie,kulturalnie ale jak cos sie spieprzyło,to wiache puszczali nawet najbardziej kulturalni

Biały Orzeł

  • Guest
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« Reply #18 on: 05 June 2007, 21:26:04 »
A mi ostatnio na INEI gra się bardzo dobrze.Nie mam lagów,kultura skoczyła:)Tylko restartuje(czasami) mi grata pomiędzy mapami,nie wiem czy to wina serwera czy mojego złomu:con

szpara16

  • Guest
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« Reply #19 on: 05 June 2007, 21:35:21 »
Chyba raczej twojego ,,zlomu" bo mi chodzi wszystko dobrze. A ile masz ramu bo to od tego tez chyba zalezy ja mam 512 i jest ok...pozdro

Wawer

  • Guest
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« Reply #20 on: 05 June 2007, 23:58:41 »
Quote
Cumak69 :
Panowie a pamietacie czasy boiska szkolnego?Grało sie fajnie,kulturalnie ale jak cos sie spieprzyło,to wiache puszczali nawet najbardziej kulturalni


Jasne, że pamietam. Różnica w tym, że wtedy waliłem prosto w zęby takiego delikwenta a teraz typ chowa się za ekranem monitora:p

A na serio. W R.O. graja w większości ludzie pełnoletni. I wydaje mi się, że większość nie ma ochoty by jakiś szczyl albo burak darł na nich japę. Nawet jeśli graja troche gorzej od niego. Jasne?

Całkiem fajnie napisał Soltys:
Quote
Moze tez byc znacznie gorzej, taki zbesztany nowy gracz moze sie zniechecic do polskiej sceny lub wogole przestac grac. W RO jest ten problem ze juz sie starzeje, coraz mniej graczy wita na serwery wiec powinnismy jakos to promowac jako bardziej obeznani gracze. Gdy widze nowego "plejera" to staram sie opowiadac na jego pytania ("Jaki klawisz jest od VoIPa?") to najlepiej odpowiedziec jemu oraz poczuc satysfakcje ze sie przyczynilo do promocji dobrej i milej atmosfery na serwerze. A besztajac nowego gracza ktory dopiero zaczyna gre, mozna sie narazic adminowi co moze zaowocowac "bananem", oraz stracic dobre imie (o ile sie je ma) i byc postrzeganym za awanturnika.


A kto tego nie rozumie niech gra gdzie indziej.

Bathin

  • Guest
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« Reply #21 on: 06 June 2007, 06:14:05 »
To może żeby nie zaniżać poziomu na krajowych serwerach trzeba pozmieniać nazwy, tak żeby nie można było stwierdzić że to Polski:)
Wracając do żółtodziobów to może i macie rację, ale ile razy można odpowiadać na pytania w stylu "który klawisz do czego" ? Jest instrukcja, są opcje, a mimo to małolaty z lenistwa wolą zadawać te głupie pytania. Ale kilka dni temu jeden przeszedł sam siebie zadając to pytanie: "Eee ludzie powiedzcie jak włączyć celownik ?", było to żałosne i zaraz posypały się różne takie... .
Najbardziej wk... mnie jak SL-a weźmie ktoś kto nie ma pojęcia do czego są granaty dymne i że istnieje arta, można wtedy prosić, wyzywać żeby oddał funkcję a ten nic no i wtedy np. Basovka idzie się kochać. Ostatnio takiemu jednemu wytłumaczyli jak użyć arty to tak się podjarał że dał namiar pod siebie czyli zdobyty już bunkier po kilku sekundach dostał auto kicka za TK.:D
Pzdr
Ps. Ludzie już raz pisałem: JA NIE SZUKAM KLANU !!!

Cumak69

  • Guest
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« Reply #22 on: 06 June 2007, 07:29:23 »
Bathin Choć do klanu ;)

A pozatym sądze że szczytem wszystkiego jest, żeby doswiadczeni gracze, musieli sobie szukać
miejsca na zagranicznych serverach z powodu przekształcenia niewielu polskich serv. , w przedszkole i obóz treningowy.
Niech denerwuja ludzi na zagranicznych serverach.

Bathin nie szukasz może klanu błheheh

Skucha

  • Guest
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« Reply #23 on: 06 June 2007, 09:18:30 »
Po 1sze newbie musza sie gdzies nauczyc w koncu nie?? zamiast sie wkurzac na takiego to lepiej wytlumaczcie mu troche o tej grze niech sie ogarnie. Po 2gie z tymi przeklenstwami to dziwna sprawa bo wg mnie powiedzenie "kurwa" nie skierowanego do nikogo obleci, jednak jesli perfidnie autor miecha rzuca nim w gracza to wg mnie za to powinno sie kickowac/banowac ;]

Wawer

  • Guest
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« Reply #24 on: 06 June 2007, 09:32:41 »
Quote
Bathin :

Najbardziej wk... mnie jak SL-a weźmie ktoś kto nie ma pojęcia do czego są granaty dymne i że istnieje arta, można wtedy prosić, wyzywać żeby oddał funkcję a ten nic no i wtedy np. Basovka idzie się kochać.


W takiej sytuacji po uprzednim kilkukrotnym, kulturalnym zwracaniu uwagi kick jest chyba najlepszym rozwiązaniem.
Tyle, że oprócz admina moga to zrobić także inni gracze.

Quote from: Po 2gie z tymi przeklenstwami to dziwna sprawa bo wg mnie powiedzenie "kurwa" nie skierowanego do nikogo obleci, jednak jesli perfidnie autor miecha rzuca nim w gracza to wg mnie za to powinno sie kickowac/banowac


Niestety zaczyna się zazwyczaj od K... w powietrze a kończy się na bluzganiu na innych.

Desperat

  • Guest
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« Reply #25 on: 06 June 2007, 09:36:12 »
Quote
wiciu :
Quote
Cumak69 :
Ja tam mowie brawo bo się na Inea dobrze bawie,tym nie mniej panowie
1.Sie nie oszukujmy lagi są
2.Nie ma votowania

ad 1) grałem.. i kiedy ja grałem lagów nie było.. a było 24/24 - podaj może czas... datę...kiedy tak się działo. Może mapkę ?
ad 2)  bo były grane non stop 4 mapki..


@ WICIU  NIe wiem czy zaobserwowałeś to ALE jest to serwer publiczny a Ty masz nad nim kontrolę i co z tego ze grane są 4 mapki ??? przeszkadza Ci to?? NIE MA VOTE-owania i to jest złe. Skoro zależy Ci na tym żeby tak było - załóż sobie hasło na nim i będzie ok.....  w totolotka to ja nie chcę się bawic ... z reszta jak większa liczbę graczy ( z tego co mi wiadomo)... przynajmniej na Vote-owaniu widać kto by sobie w coś zagrał, jak wygraja np  Łyse nad Aradem 1 głosem to wiadomo że nastepną mapkę gramy arad bo duzo osób by pograło czołgami.  MOIM zdaniem przez takie mieszanki traci się graczy...

@Skucha  tez tak myslę... ale jak Ci koleś wyjeżdza na froncie z tekstem : Ej Chłopaki do czego słuzy lornetka???? no to k%^&*a    ja juz nie wytrzymuje....

BŁAGAM CZYTACIE INSTRUKCJE OBSŁUGI DOŁĄCZONĄ DO GRY...  przez takie pytania  zamiast grac - tlumaczy się...

Ok pozdrowienia... cytujcie i dissujcie do woli...

Cumak69

  • Guest
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« Reply #26 on: 06 June 2007, 13:12:16 »
Ja juz sie w przedszkolanke dzisaj bawiłem jak było mało osob,ale jak server jest pełen i leca
takie pytania to mnie osłabia to

Desperat

  • Guest
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« Reply #27 on: 06 June 2007, 16:15:03 »
hahaha  Ładnie.. i jest tak jak pomyślałem ... na inei PUSTKI   bo po co komu sterowanka przez kompa .... lepiej grac bez moda a moc grac w to co sie lubi a nie w to co dyktuje serwer....

plonek

  • Guest
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« Reply #28 on: 06 June 2007, 17:03:22 »
dzisiaj nie było problemów z głosowaniem na mapy, była ta którą chciała większość

Biały Orzeł

  • Guest
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« Reply #29 on: 06 June 2007, 21:19:51 »
Ramu ma 1GB więc to chyba nie o to chodzi :)