Author Topic: JEST JUZ THEATRE OF WAR!!!  (Read 4542 times)

Czarny_[FH]_pl.

  • Guest
JEST JUZ THEATRE OF WAR!!!
« on: 27 March 2007, 21:15:29 »
Link PreOrder do zamowienia gry :))---------------

http://www.battlefront.com/products/tow/index.html
Dodam ze wypasiona Kampania w POLSCE!!!!
 
Do zachety zakupu i komentarzy zapraszam oraz zamieszczam pare wypasionych scenek z gry:))-------------

&mode=related&search=
&mode=related&search=
&mode=related&search=
&mode=related&search=
&mode=related&search=
&mode=related&search=
&mode=related&search=

Po zlozeniu zamowienia bedziemy mieli mozliwosc jeszcze w marcu sciagnac gre z podanym kluczem!!!
Nastepnie 19 kwietnia dostaniemy takze wersje pudelkowa bo dopiero wtedy bedzie oficjalna premiera w sklepach:))

MajesticO

  • Guest
JEST JUZ THEATRE OF WAR!!!
« Reply #1 on: 28 March 2007, 00:07:45 »
łee to juz niedłogo moze kupie ;p.BTW jak mozesz to daj mi swoje gg albo napisz do mnie gg w profilu

Czarny_[FH]_pl.

  • Guest
JEST JUZ THEATRE OF WAR!!!
« Reply #2 on: 11 May 2007, 15:30:06 »
Tutaj panowie najnowszy filmik ,chyba najlepszy na temat tej gry niczym kronika wojenna z finalnej wersji dla tych co jeszcze sie nie zdecydowali na zakup tego dziela:))

Desperat

  • Guest
JEST JUZ THEATRE OF WAR!!!
« Reply #3 on: 12 May 2007, 23:57:54 »
Jeeeeeenyyyyyyy   robicie kupe z powodu tej gry .... sorry ale przypomina ARMY MEN - a     hahahahah

Czarny_[FH]_pl.

  • Guest
JEST JUZ THEATRE OF WAR!!!
« Reply #4 on: 13 May 2007, 19:37:21 »
Jest nowy filmik tegoz samego autora ale tym razem bardzo mocny akcent Polski i naszych dzielnych artylerzystow :))Trzeba przyznac ze gosiu ma talent do krecenia kronik wojennych:))
&mode=related&search=

Owczar PL

  • Guest
JEST JUZ THEATRE OF WAR!!!
« Reply #5 on: 14 May 2007, 17:51:50 »
INCOMING!!!!!!!
Już lecę do sklepu ;]

Desperat

  • Guest
JEST JUZ THEATRE OF WAR!!!
« Reply #6 on: 17 May 2007, 21:54:01 »
a ja wole wydać na wóde i fajki jak na to :P

Czarny_[FH]_pl.

  • Guest
JEST JUZ THEATRE OF WAR!!!
« Reply #7 on: 21 May 2007, 12:45:19 »
Nastepna kronika filmowa tym razem z operacji - Barbarosa.  Swoja droga bardzo znany klimat z naszego RO i dosc znany podklad dzwiekowy:)) Gdyby bylo w negatywie to bylby archiwalny film:))

dr Granat

  • Guest
JEST JUZ THEATRE OF WAR!!!
« Reply #8 on: 21 May 2007, 18:14:47 »
Czarny: chodziło ci zapewne o film czarno-biały, ale wtedy wyglądałby jak film archiwalny z teatru lalek (może do tego nawiązuje tytuł gry), po pięciu minutach gry w demo muszę stwierdzić, że nie bawi mnie oglądanie modeli poruszających się jakby im ktoś kij w du.. wsadził, realizm pola bitwy ? o jakim realizmie mówić gdy twój żołnierz (bot raczej) ładnie reaguje na przeciwnika, kładzie się i celnie wali z pepeszy, tyle że do swoich, którzy na swoje nieszczęście stali metr przed strzelcem, wskazywanie botowi pod jakim drzewkiem ma zrobić siusiu jest dobre w SIMS (jeżeli ktoś to lubi) a nie w bitwach o dużej skali a do takich najwyraźniej zostały stworzone mapy w ToW (jedyny plus)

rozumiem, że gra może się podobać pewnej grupie osób, ale nie nadawaj jej cech super produkcji bo najwyraźniej patrzysz na nią przez pryzmat swojego entuzjazmu.

Czarny_[FH]_pl.

  • Guest
JEST JUZ THEATRE OF WAR!!!
« Reply #9 on: 21 May 2007, 20:42:49 »
Widac zle komendy wydawales bo mi nigdy nie zdarzylo sie aby swoi walili do swoich:))Ja swoim wojakom wydaje komende szturmu i o dziwo padaja automatycznie przed oddaniem strzalu i dalej do przodu zajac pozycje:))
Co do dema to racja zapomnij masakra i szkoda slow.Z kazda wersja bylo lepiej ale demo to totalna porazka.Zagraj w wersje finalna - To zupelnie inna bajka:))
Mam Originala to wiem co pisze.Natomiast w lipcu ma byc ta gra u Nas w kraju w Cenege za 29zl:)) Zreszta jest to zajebista podstawka pod przyszle mody ktore juz zaczely sie pojawiac takze spoko i wiecej entuzjazmu :))
Dodatkowo jest zajebisty edytor i tu mozna naprawde przetestowac co i jak z realizmem - nie jest zle,ale bedzie lepiej:))

Desperat

  • Guest
JEST JUZ THEATRE OF WAR!!!
« Reply #10 on: 21 May 2007, 22:04:33 »
Niesądzicie, że to nie dotyczy TEGO forum??

Guz

  • Guest
JEST JUZ THEATRE OF WAR!!!
« Reply #11 on: 21 May 2007, 22:14:45 »
Quote
desperat19 :
Niesądzicie, że to nie dotyczy TEGO forum??


Moze ja jestem dziwny i dopiero co zaczynam swoja przygode z forami ale odkad mi wiadomo w Hyde Parku - nie zaleznie na jakim forum mozna pisac prawie wszystko o prawie wszystkim, ale jezeli cos sie zmienilo to powiedz co twoim zdaniem mozna pisac w Hyde Parku

Czarny_[FH]_pl.

  • Guest
JEST JUZ THEATRE OF WAR!!!
« Reply #12 on: 21 May 2007, 22:51:38 »
Hehe dokladnie to samo chcialem napisac:))