Author Topic: Coś o tolerancji.  (Read 12129 times)

Biały Orzeł

  • Guest
Coś o tolerancji.
« Reply #30 on: 12 May 2007, 09:06:29 »
Podejście idealne i jak najbardziej słuszne.Akurat w Twój stosunek do młodych graczy nie wątpiłem,tylko jak wytłumaczyć zadufanym w sobie MEGAKILLEROTAKTYKOM,że totalnego świeżaka trzeba poprowadzić trochę za rączkę jak przedszkolaka.Jeśli ma nas być więcej i chcemy silnej sceny RO w Polsce to musimy sobie pomagać.Nawet totalny wymiatacz z COD2 będzie zagubiony w RO.Nie ma co się oszukiwać.COD2 przy RO to zwykła arcadeowa strzelanka.Oczywiście można spróbować w COD2 grać taktycznie,ale i tak jedna z najlepszych metod to rzut granatem i tddadadada we wszystko co się rusza a ma wrogi mundur:)Oczywiście to moje zdanie i przepraszam jeśli kogoś uraziłem:wink.Specjalnie mówię o COD2 bo w jedynkę na multi nie grałem więc się nie wypowiadam na tematy o których nie mam pojęcia.

DemoniX

  • Guest
Coś o tolerancji.
« Reply #31 on: 12 May 2007, 14:34:41 »
@Biały orzeł

No ba...masz racje,ale w CoDzie można szybko wyrobić precyzje,refleks, który potem trochę ułatwi nam celowanie w RO, reszta doświadczenia zdobytego w CoDzie jest zbędna ;)

Skucha

  • Guest
Coś o tolerancji.
« Reply #32 on: 12 May 2007, 17:25:11 »
ojej.... ktos powiedzial "kurwa" i juz go banowac ;] przynajmniej niektorzy tak to wywnioskowali w swoich postach - ideologia kaczek rulez ;], jesli jestes tolerancyjnym kolesiem to po prostu powinienes nie zwracac na to uwagi, swiety nie jestem i wy pewnie tez; kurwa, pierdole itd to tylko epitety - uzywane w nadmiernych ilosciach robia sie "niesmaczne"......

Biały Orzeł

  • Guest
Coś o tolerancji.
« Reply #33 on: 12 May 2007, 18:25:25 »
Po raz kolejny rozmowa schodzi na inny tor niż miała na początku.Nie chodzi o to,że ktoś rzucił mięchem.Zdarza się.Lepiej jak tego nie ma bo to świadczy o kulturze w ogóle.Ale zdarza się.Jeśli nie na okrągło to można to przeboleć.Ale mimo wszystko nie popieram.Tępić moim zdaniem należy poniżanie i ostre opieprzanie z byle powodu innych graczy.Jak,się pytam na naszych serwerach ma chcieć ktokolwiek nowy grać jeśli na 100% podczas pierwszych sesji zbierze wiąche przytyków i bluzgów?LUDZIE!!!Szanujmy się!Jeśli na serwerze jest towarzystwo które jest tolerancyjne to świeżak wróci,choćby dlatego,że będzie chciał się zrehabilitować.Bo prędzej czy później sam zrozumie co robił źle.A jeszcze prędzej jak ktoś doświadczony nim pokieruje.Chyba lepiej jak stary wyga powie"trzymaj się mnie i wykonuj rozkazy,patrz i ucz się"niż "co za matoł!co ten debil wyprawia!".Za pomoc wzrasta szacunek.Jeśli ktoś jest naprawdę dobry to chce się mu dorównać.Chce się być przez niego docenionym.A cham może liczyć jedynie na chamstwo.Albo serie w łeb na respie.

Demonix-oczywiście:)w CoD refleks to się wyrabia na pewno:DPEACE:wink

Dziki_Koziol

  • Guest
Coś o tolerancji.
« Reply #34 on: 12 May 2007, 19:02:49 »
Po prostu nie można zapominać, że kiedyś się zaczynało, a jeśli się jest nowym warto słuchać tych zo grają dłużej. Z kolei "cham będzie chamem na wieki wieków amen". To się tyczy i starych i nowych graczy. :satisfied

Mati

  • Guest
Coś o tolerancji.
« Reply #35 on: 12 May 2007, 19:43:24 »
O tym ile chamstwa się szerzy na serverach można mówić godzinami... Temat na książkę. Ale tak czy siak, takiego co klnie na serverze na lewo i prawo nie doprowadzisz do porządku. To prostak i tyle... Co prawda zawsze gdy gram i widzę, że ktoś przeklnie to go upominam. Za jedną "kurwę" nie będę nikogo kickował, a tymbardziej banował. Każdemu się może zdarzyć. Ale jeżeli jedna "kurwa" przerodzi się w stek słów, gdzie co drugie to wcześniej wspomniane słówko leci kick. Gdy wróci i znów nadaje - ban.

Skucha

  • Guest
Coś o tolerancji.
« Reply #36 on: 12 May 2007, 22:48:56 »
Orzelku pewnie znasz ze sceny coda takich ludzi jak crx, marlo, inferno itd..(stary squad fear factory ati) niby gracze pro powinni dawac przyklad itd.. wyobraz sobie ze spedzilem z nimi dlugie miesiace grajac w Lineage 2 i wiekszych mies armatnich nie widzialem na oczy hehehe :P do teraz jeszcze wale miechem rowno (ehh te uzaleznienia od ludzi ;P)

Desperat

  • Guest
Coś o tolerancji.
« Reply #37 on: 12 May 2007, 23:49:58 »
@ Biały Orzeł - Prowadzenia za rączkę :)

Wiadomo..  ale no jak ktoś nie potrafi czytać instrukcji obsługo dolączonej do gry no to sorry ... ja też nie byłem święty i pytałem jak dzieciak ... ale jak dostałem kilka osrych odpowiedzi no to zagłebiłęm się w lekturę ...    ale jeśli  koleś zadaje banalne pytania na które jak by pomyślał to znalazł by odpowiedź w książeczce tylko nie chce się szukać no to ...


zrobiłem chyba offtopa :P

Ps. Wpienia mnie jak ktos zrobi TK i nie przeprosi.. chociaz nawet niechcacy ... wrrrrrrrrrrr     choc dupowate  sry  ....

pozdrow zoche i 900

Wawer

  • Guest
Coś o tolerancji.
« Reply #38 on: 13 May 2007, 00:28:30 »
Niezły off-top się zrobił więc pojadę dalej....

1. Desperat, tk zdarza się w ferworze walki. Jak grasz na ffa i nie poinformujesz graczy o swojej pozycji na tyłach wroga itp. licz się z tym że jakaś zbłąkana kula albo granat pozbawi Cię żywota:p
Zdarza mi się to czasem i nie oczekuję za to przeprosin.

2. Krótki poradnik dla początkującego:p
• W obronie staramy się operować w strefie flagi ewentualnie w takim miejscu abyśmy mogli się szybko w tej strefie znaleźć.
• Nie leżymy, stoimy, biegamy zbyt blisko siebie jeśli nie wymaga tego sytuacja ( 1 granat może przesądzić o stracie flagi)
• Zajmując flagę, jeśli mamy możliwość- chowamy się i kampimy. Póki czerwony pasek leci nie ma co strugać bohatera. W tym wypadku jeden nierozważny strzał może być np. zachętą dla przeciwnika do rzucenia granatu.
• Często korzystamy z mapy ( ja mam po R i zaglądam co 20-30 sek) Dzięki mapie możemy się dowiedzieć które miejsca są zagrożone, kto i gdzie przejmuje flagę itp.
• Informujemy graczy naszej drużyny o pozycjach wroga i w razie potrzeby o naszej pozycji.
• Gdy jesteśmy w ukryciu i widzimy przeciwnika, którego nie damy rady trafić nie strzelamy ( by nie zdradzić naszej pozycji ) lepiej poczekać lub dać znać kolegom z teamu gdzie jest.

Niestety najczęściej gracze nie patrzą na mapę i nie orientuja się jakie są jej cele i zadania ( nie wiedzą że niektórych flag nie da się odbić itp) A wystarczy zapytać.
Pozdrawiam.

Biały Orzeł

  • Guest
Coś o tolerancji.
« Reply #39 on: 13 May 2007, 05:51:05 »
Skucha-Chylę czoła przed wami ale niestety niewiele osób znam ze sceny CoD.Grałem głównie na UN-Rifles Only:blushNie traktowałem tych rozgrywek jakoś na maxa.Dobrze się bawiłem i nie wgłębiałem w społeczność.(Pozdro i SZACUN dla Odysa jeśli go ktoś zna:)Genialny shooter).Dopiero RO pokochałem:p.TEGO SZUKAŁEM!

Desperat-No tak, pytania na które odpowiedzi można znaleźć w instrukcji są żenujące.Dowodzą o zwyczajnym lenistwie:)

Wawer-Uwagi cenne i konkretne.Jak widać można:)Ale raczej niewiele pomogą graczowi który wchodzi na serwer i próbuje się odnaleźć pod ostrzałem:satisfied.Miałem ostatnio przykład jak pewien zamotaniec(w Odessie,nie będę personalizował bo nie o to chodzi)łaził bez sensu i widać było,że totalnie nie wie o co chodzi.Dostał parę tekstów i zaczął killować swoich:con.Gdyby go ktoś pokierował,mogłoby być inaczej.Ech...