Author Topic: Pytania  (Read 20674 times)

Aslan_pl

  • Guest
Pytania
« Reply #15 on: 10 August 2006, 19:29:57 »
Jest juz dobrze właśnie ściągają mi sie te modernizacje.

mundi

  • Guest
Pytania
« Reply #16 on: 10 August 2006, 19:30:43 »
NO to spoko...:)

Macias1973

  • Guest
Pytania
« Reply #17 on: 10 August 2006, 19:32:58 »
Klucz jak wspominał Ktototaki jest tam gdzie wspominał :D
Ok, do  rzeczy...ja już jestem po kluczowaniu i wszystko hulaaaaaa.
Otwierasz Steama nastepnie "My games", podswietlasz "red orchestra" i klikasz powyżej "games" i klikasz "activate a poruct on Steam", "next", przewijasz "STEAM™ SUBSCRIBER AGREEMENT" klikasz "I agree..." i wpisujesz klucz tak jak sugerują xxxx-ttttt-yyyy itd.

Aslan_pl

  • Guest
Pytania
« Reply #18 on: 10 August 2006, 19:38:12 »
Macias ja juz zainstalowałem i wszystko zrobiłem . Tylko jak włanczam gre to ściągają mi sie te modernizacje a u ciebie. I czy po ściąnięciu tych modernizacj będe miał polską wersje językowo??

Macias1973

  • Guest
Pytania
« Reply #19 on: 10 August 2006, 19:59:21 »
Quote
Aslan_pl :
Macias ja juz zainstalowałem i wszystko zrobiłem . Tylko jak włanczam gre to ściągają mi sie te modernizacje a u ciebie. I czy po ściąnięciu tych modernizacj będe miał polską wersje językowo??

Nie, u mnie nic nie sciągało, byc może nie zauważyłem ale to musiałoby cos szybciutko zassać. Po uruchomieniu mam ang. wersję. Nawet nie wkładałem płyty do napędu.

kTOTotaki

  • Guest
Pytania
« Reply #20 on: 10 August 2006, 20:03:39 »
Aslan: jak instalowales polska wersje to bedziesz mial najpewniej po polsku :) chyba ze cenega cos skopalo ;d
ja mam wersje z triala tak wiec wpisalem tylko cdkey i mam po ang (w polską się nie bawie) ;d

Aslan_pl

  • Guest
Pytania
« Reply #21 on: 10 August 2006, 21:23:29 »
Macias bo ja instalowałem z płytki.

Goral

  • Guest
Pytania
« Reply #22 on: 10 August 2006, 21:45:35 »
A może polska wersja językowa to tylko polskie wpisy w plikach konfiguracyjnych?
Normalnie dostępne są w katalogu system pliki z napisami do wersji "międzynarodowej" czyli po angielsku z rozszerzeniem .int a oprócz tego są też pliki z tłumaczeniem niemieckim w plikach z rozszerzeniem .det, więc nasza wersja językowa pewnie polega na dodaniu plików np. z rozszerzeniem .plt i odpowiednim przełączaniu napisów w konfiguracji gry.
Czy dobrze myślę?
[_]
EDIT:
W pliku konfiguracyjnym RedOrchestra.ini można ustawić język w sekcji Engine.Engine parametrem Language. Mam to ustawione na int i jak chcę przetestować działanie z det to po starcie program nadpisuje mi z powrotem int w miejsce det...
Zmiana w default.ini też nie działa...
[_]
EDIT2:
Wygląda na to, że zmiana języka gry działa tylko na zmianę języka w Steamie :( A tam polskiego póki co nie ma... Więc ciekaw jestem jak rozwiązała to Cenega... Bo trochę byłaby (_|_) gdyby nie było to wspierane przez Steama, a np. pliki językowe trzeba by było ściagać ze strony Cenegi po każdym update gry przez Steama.
[_]
EDIT3:
No chyba, że Cenega wpadła na pomysł, żeby wpisać polskie tłumaczenie do plików int, ale wtedy przy aktualizacji Steam zastąpi je nowym, angielskimi...
Kurna, napiszcie coś posiadacze polskiej wersji napisowej!

mundi

  • Guest
Pytania
« Reply #23 on: 10 August 2006, 22:59:18 »
Hmmm...jeśli dobrze wiem to w wersjii polskiej sa tylko napisy.Glosów nie zmieniano, a jak to rozwiąże cenega to nie wiem. Mam nadzieję, że nic nie skopali bo często to się im zdarzało. :( Ale i tak będzie można wybierać wersję językową. :))

Goral

  • Guest
Pytania
« Reply #24 on: 10 August 2006, 23:14:12 »
Z pierwszych wrażeń od graczy wynika, że Cenega nie popisała się przy tłumaczeniu napisów...

mundi

  • Guest
Pytania
« Reply #25 on: 10 August 2006, 23:25:49 »
Pożyjemy...Zobaczymy!!

Aslan_pl

  • Guest
Pytania
« Reply #26 on: 11 August 2006, 11:20:28 »
Jak mozna zobaczyć swoje Steam ID ????

marek

  • Guest
Pytania
« Reply #27 on: 12 August 2006, 09:50:33 »
wpisz w consoli:
listplayers

dzidu

  • Guest
Pytania
« Reply #28 on: 15 August 2006, 19:55:34 »
ELO mam dziwaczny problem zainstalowałem gre drugi raz wpisuje klucz do uruchomienia gry wszystko ładnie poszło ale pisze mi , że ten kod był używany na innym kompie ;p help my please!!

trawiator

  • Guest
Pytania
« Reply #29 on: 15 August 2006, 20:02:40 »
Quote
dzidu :
ELO mam dziwaczny problem zainstalowałem gre drugi raz wpisuje klucz do uruchomienia gry wszystko ładnie poszło ale pisze mi , że ten kod był używany na innym kompie ;p help my please!!

Nic dziwnego ze wyskakuje ze klucz jest uzywany na innym kompie. Klucz w steamie mozna zarejstrowac tylko JEDEN raz i jest on przypisany na stale do jednego konta. Aby zagrac musisz zalogowac sie na konto na ktorym zarejstrowales gre.

Poczytaj: http://www.red.orchestra.pl/page.php?al=steamhowto