Author Topic: Czego słuchają gracze RO ?  (Read 18433 times)

Skucha

  • Guest
Czego słuchają gracze RO ?
« Reply #15 on: 01 March 2007, 03:40:25 »
Quote
wujek|T3N54MC024W523 :
tej no fear factory <lezka w oku> ale gruby odszedl z kapeli i juz chlopaki jakby bez werwy, na sile, nie to co demanufacture albo soul of a new machine;) ale jak kto lubi grubego Dino to polecam Brujerie ;)
a drumy lamia gnaty, szczegolnie na parkiecie;P a las vegas parano to jeden z bardziej niewyobrazalnych produktow amerykanskiej sceny filmowej :)) wogole po co ja to pisze;0 "Każdy kto doprowadza się do stanu bestii, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem"

Ola a Ty jeszcze tego sluchasz? :P a jak tam dziecak wokalistki:) co z niego sie wyklulo w koncu, chlopak czy dziewczyna?

ja tym samym chcialbym polecic wszystkim pewna kapele, ktorej czlonkowie pracowali w elektrowni atomowej, naprawde smieszna muzyczka, nazwy kapeli nie pamietam (chyba jakas liczba) , mp3 nie mam - ale smiesznie sie sluchalo - zapodaje temat bo rozni tu ludzie zagladaja;) moze kto ich kojazy, byc moze sa z japonii:)

a moze Oni sa wsrod nas:))



widze ktos tu sie zna na rzeczy :D respect wuju :)

ciocia|Ola

  • Guest
Czego słuchają gracze RO ?
« Reply #16 on: 01 March 2007, 15:21:11 »
wujek|T3N54MC024W523 :
Ola a Ty jeszcze tego sluchasz? :P a jak tam dziecak wokalistki co z niego sie wyklulo w koncu, chlopak czy dziewczyna?

Najbardziej pasuje do mnie ;) WT i nie ma, co się rozdrabniać na The Sisters Of Mercy czy Marillion :D na Marylce kończąc.
Tak to córeczka :) o prześlicznym i kosmicznym imieniu  LUNA

pyra.pl

  • Guest
Czego słuchają gracze RO ?
« Reply #17 on: 01 March 2007, 18:23:39 »
Jakby ktoś dobrze poszukał to podobny temat był prędzej już założony, tylko trzeba umieć patrzeć !!

Owczar PL

  • Guest
Czego słuchają gracze RO ?
« Reply #18 on: 12 March 2007, 15:56:06 »
Czego słuchają???? MAMY!!!! ;]

AC| AdRain

  • Guest
Czego słuchają gracze RO ?
« Reply #19 on: 12 March 2007, 17:03:55 »
KoRn
Rage againt the machine
System of a down (rzadko)
Slipknot (tylko kilka kawałków.. bo wreszcie drze ryja jak zażynana świnia co jest żałosne... ale kilka kawałków można polecić: Wait and bleed, Vermillion, Duality... no i people=shit.. ale to już takie mniej humanitarne)
Nirvana

Hip hopu nie trawie... oprócz KDK
:] no może oprócz Łony bo to wesoły HH. ;)

plonek

  • Guest
Czego słuchają gracze RO ?
« Reply #20 on: 12 March 2007, 17:14:02 »
Jak gram to słucham radia, ale szybko robie "turn off" bo zaczyna grać jakieś shit albo (pożal się Boże) Mezo:con, zazwyczaj  podczas gry w głośnikach leci Molesta, Peja i ... Linkin Park

Tomciaz_PL

  • Guest
Czego słuchają gracze RO ?
« Reply #21 on: 12 March 2007, 18:08:10 »
Ja lubię audycje "gadane" w Radiu Zachód :), ew. muzykę alternatywną jaką puszczają w środy po 20.00. Nie trawię młócki dla mas.

Clevinger

  • Guest
Czego słuchają gracze RO ?
« Reply #22 on: 01 April 2007, 19:29:15 »
ogólnie ciężka elektronika: gabber, terror, speedcore, breakcore, darkstep drum`n`bass...
Noisekick, Venetian Snares, Rotator, Shitmat, Catkiller, Nordcore G.M.B.H., Frazzbass, Rottello, Dieselboy, Komprex, Qualkommando, itepe... - faktyczna lista w każdym razie jest dość długa, to tylko kilku przedstawicieli :p

Desperat

  • Guest
Czego słuchają gracze RO ?
« Reply #23 on: 02 April 2007, 06:04:56 »
No to Teraz ja :D   heh :D :D  rzadko się zdarza co bym pod czas gry słuchał muzyki ( bo mnie rozprasza i zakłóca dźwięki z gry, no i nie słychać kto sie skrada żeby zgładzić desperata :P )   A tak poza grą :P   to tak :
-House
-Electro House
-Progresive
-Dream Trance
-Trance
-Tech Trance
-Hard Trance
-Hard Style

A No i Takie stare zaje#$%ste Kawałki  z lat 80 i 90   jak np. Dr  Alban :D , Roxete, Qeen, 2 Ulimited  itd. :D

A no i Love songi są tez zajafajowe


Ps. Sir Owczar masz Też racje  że MAMY  :D   :D

YunanTea

  • Guest
Czego słuchają gracze RO ?
« Reply #24 on: 12 June 2007, 20:06:07 »
trochę dużo tego mam ale Metal(szczególnie progresywny i instrumentalny)/Rock głownie

tak wiec  teraz słucham genialnego Buckethead'a

http://video.google.pl/videoplay?docid=5790751432700820613&q=buckethead+we+are+one - We are one, z wokalista SOAD
- Buckethead - Spokes for the Wheel of Torment
- Jordan, jeden z najlepszych kawałków :D, odrąbiste

szpara16

  • Guest
Czego słuchają gracze RO ?
« Reply #25 on: 12 June 2007, 20:33:42 »
Przewaznie techno,ale lubie tez Linkin park'a i nightwish'a :D

TheGianT

  • Guest
Czego słuchają gracze RO ?
« Reply #26 on: 12 June 2007, 20:49:41 »
ja slycham ogolnie amerykanski rap jak np. Cypress hill, method man, Big pun, Snoop Dogg, i inne
no i troche metalu jak np mudvayne i Korn no i Soulfly.

Desperat

  • Guest
Czego słuchają gracze RO ?
« Reply #27 on: 13 June 2007, 00:13:48 »
Quote
szpara16 :
Przewaznie techno


Szpara Kolego z Servera .... nie ma czegos takiego jak techno :) (chyba ze masz na mysli to scierwo jakim jest np. C-bool, Kalwi &remi ze swoim EXPLOŁŻYN i innych komercyjnych badziewi)   jest muzyka klubowa.... ludzie mowia techno bo tak sie przyjelo..... roznica miedzy patrzec a widziec :)  kazda muzyka ma swoje odlamy... trance jak i house tez maja kilkadziesiat odmian.... od soft trance-u do hard style ad house-u przez  electro house do hard house i tribal house :)

Oczywiscie jest GATUNEK  muzyczny - TRIBAL TECHNO ale  nie jest to ogolnie pojęte tylko jako jeden z wielu.

:D pozdrawiam:D

Owczar PL

  • Guest
Czego słuchają gracze RO ?
« Reply #28 on: 13 June 2007, 07:20:12 »
Wu Tang clanu i wszystkich płyt na których gościli jego członkowie. Poza tym Nas, Notorious, Cypress Hill, Gangstar i paru innych ale nie pamiętam. Na moim winampie 80 % to Wu dla jasności :]
Z polskiego to Kalibus, Paktofonika, Peja (od "całkiem nowe oblicze" do płyty "Wspólne zadanie") WWO, Gurala...

Nie zapominajmy o Mezo, Ascetocholix i reszty ekipy z pod znaku "Hardcorowe debeściaki".

Bathin

  • Guest
Czego słuchają gracze RO ?
« Reply #29 on: 13 June 2007, 11:08:17 »
Ambitnie.