Author Topic: Company of Heroes Clan REAKTYWACJA  (Read 6991 times)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Company of Heroes Clan REAKTYWACJA
« Reply #15 on: 26 January 2007, 14:55:13 »
Quote
Plazma :
...Tak jak mowi Sbk assasin ma chello :D i jest dobry ziom ;)


OT
Ja tam się nie mieszam w pozagrowe potyczki klanów, dorosłych, dzieci /(neo), kicki i bany, bo to TYLKO gra i nikt realnie nie ucierpi, no chyba że jest tak uzależniony od gry że myli ją z rzeczywistością...ale to do lekarza moi drodzy im szybciej tym lepiej ;)
Chciałem tylko wtrącić OT swoje 3 grosze
RĘCE PRECZ OD CHELLO!! please :)

asn

  • Guest
Company of Heroes Clan REAKTYWACJA
« Reply #16 on: 26 January 2007, 15:58:12 »
coval - hahaha czytajac twoj post sie niezle ubawilem hahahaha zycze szczescia!!! mozemy zagrac z coh. Pieciu graczy UKF vs 30 CoH i wiadomo kto wygra.
Coval - mam jedno pytanie a niech moder nie usuwa tego posta: Czy ty jesteś debilem?.
W sumie rozumiem to ze ludzie do mnie sie dopieprzaja ponieważ często mam odmienne zdanie... ale nie pisz ze jestem ograczniczony.


Widzisz plazma - dzieci ffa i neostrady juz takie sa.

CoH - życzę dużo szczęścia w meczach  <spoiler start> Skoro skilla i doswiadczenia nie ma... <spoiler stop>

newbie

  • Guest
Company of Heroes Clan REAKTYWACJA
« Reply #17 on: 26 January 2007, 16:54:32 »
proponuje stfu jak chcecie sie wyzywac i udawadniac kto jest jaki zajebisty itp to postrzelajcie do siebie z kapiszonow :<

coval

  • Guest
Company of Heroes Clan REAKTYWACJA
« Reply #18 on: 26 January 2007, 17:07:39 »
wiesz co assasin...gralismy dzisiaj na asterze i byla mila atmosfera (przynajmniej tak mi sie wydaej - nie wiem, moze sie zbijales... :P ) wiec proponuje rozejm i niech zostanei mila atmosfera, przepraszam was za to ze an was najezdzalem (szczególnei YankeSa) a wy nie najeżdżajcei na CoH i bedzie spoko...nie pamietac jak powstali??bylo milo i nikt sie nei wyzywal, czy nei moze tak byc z powrotem?? przemyslalem sobei wszystko wy tez przemyslcie...i bedzie "gites" :D

Plazma

  • Guest
Company of Heroes Clan REAKTYWACJA
« Reply #19 on: 26 January 2007, 20:00:56 »
Ta tylko nie wiem co mam przemyslec... ;) bo ja jak pisze to mysle a ty nie ? :D

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Company of Heroes Clan REAKTYWACJA
« Reply #20 on: 26 January 2007, 22:17:11 »
Quote
P.s Kaszpir THX ze to tylko 2 miechy. To sie zobaczymy na ICP... za 2 miechy oczywiscie Prezes nie mam do ciebie urazy za ten bam wkoncu sam sie o to prosilem pozatym wtedy gralem na ID mojego brata ... Wiec dobrze by bylo gdybys go odbanowal. Byl bym wdieczny jak i moj brat.

juz tylko 2 miechy, a to ze grales na koncie brata mnie nie interesuje, tym bardziej da wam to nauczke aby nikomu innemu nie uzyczac konta. Osobicie nic do ciebie nie mam, ale ty albo twoj brat (niby skad mam wiedziec jak non stop zmieniacie nicki, wiec wlepilem oba) zlamaliscie zasady na moim serwerze (ICP), i bede nieugiety na wszelkie prosby - przeciez po to tworzymy zasady aby zmniejszyc samowole, nie mzniejszajac wolnosci.

Nie zycze sobie najazdow jednych klanow na drugie - bo to smierdzi mi jechaniem jak w scenie CS.
A na gg mozecie sobie nawet rzygac na rodziny, nie przenoscie tego na forum ani na rozmowy na serwerach.

Wiadomo tez ze klany miewaja dobre i zle dni, spwodowanie takimi a nie innymi czlonkami klanow.


Osoby zainteresowane przystapieniem do klanu proszone są o kontaktowanie się z Gustlikiem np poprzez GG czy privmsg na forum.

Zamykam