Author Topic: nie moge uruchomic gry  (Read 14191 times)

horacjuszz

  • Guest
nie moge uruchomic gry
« Reply #15 on: 06 March 2007, 11:56:43 »
witam panowie ja mam ten sam problem i mimo iż mam 24 lata to nie potrafię usunąć  błędu przeinstalowanie DirectX nie pomogło, Verify integrity of game cache nie pomogło, \Steam\SteamApps\common\red orchestra\System\RedOrchestra.log ten plik nie posiada wpisu jak u kolegi powyżej próbowałem tez usuwac pliki steam.dll i całą reszte którą znalazłem na forum i co ???? i nic. Parokrotnie uaktualniałem steama i sama gre też nic sprawdziłem jeszcze na końcu narzędziem diagnostycznym steama i jedyny problem to sterowniki karty graficznej, zmieniłem i nic.... prosze pomóżcie ... desperat

ego5000

  • Guest
nie moge uruchomic gry
« Reply #16 on: 07 March 2007, 11:22:21 »
Delete pliku RedOrchestra.ini

Offline kurkawodna1981PL

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 207
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
nie moge uruchomic gry
« Reply #17 on: 17 March 2007, 19:18:08 »
I ja mam taki problemik,a jakże,i pozostaje chyba tylko wgranie gry na nowo.Ech ,co za pech...
:blush


TND1993

  • Guest
nie moge uruchomic gry
« Reply #18 on: 15 April 2007, 17:20:55 »
.Witam Wszystkich.a mi by mogl ktos poweidziec jak wogle sie to wlacza? mam zainstalowane,zrobila mi sie jedna aktualizacja i dalej nie dziala,nie umie wlaczyc,nic sie nie dzieje jak dalej na uruchom.co mam zrobic?

POZDRO TND1993

Garbol

  • Guest
nie moge uruchomic gry
« Reply #19 on: 16 April 2007, 22:36:36 »
Może to tylko ja ale nie rozumiem pytania. Nie wiesz jak grę uruchomić czy masz jakieś trudności jeśli tak to opisz dokładnie jakie na pewno ktoś ci pomoże.

swoją drogą coś cicho na tym forum...

Plazma

  • Guest
nie moge uruchomic gry
« Reply #20 on: 17 April 2007, 06:26:34 »
A co ma kto mowic ? Scena podupada i to chyba na dobre :/

Bathin

  • Guest
nie moge uruchomic gry
« Reply #21 on: 17 April 2007, 10:32:42 »
Quote
Plazma :A co ma kto mowic ? Scena podupada i to chyba na dobre :/

Hehe dobre "scena", przenieś się na zagraniczny serwer i graj.

Quote
TND1993 :
.Witam Wszystkich.a mi by mogl ktos poweidziec jak wogle sie to wlacza? mam zainstalowane,zrobila mi sie jedna aktualizacja i dalej nie dziala,nie umie wlaczyc,nic sie nie dzieje jak dalej na uruchom.co mam zrobic?POZDRO TND1993

Ja tez nie rozumiem tego pytania, w jakim języku jest pisane ?

Plazma

  • Guest
nie moge uruchomic gry
« Reply #22 on: 17 April 2007, 12:56:22 »
Bathin pojebalo ci sie cos ? Chodzi mi o polska scene jak nie wiesz o czym mowie to morda