Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Między nami żołnierzami

Ogólne wrażenia z gry

<< < (93/93)

Shock:

--- Quote ---Jancoo :
--- End quote ---
Dzięki za info. Ja nikogo nie mam zamiaru przekonywać do CoD'a bo sam jestem fanem RO ale poprostu denerwuje mnie prostactwo i dyskryminowanie innych dlatego podjąłem dyskusję.
Pozdrawiam.[/quote]

Mnie również, każdy gra w to co lubi. Na obecną chwilę nie jestem w stanie przetrząsać całego forum ze względu na mnogość tematów i czas na to potrzebny. Obecnie skupiam się tylko na komentarzach dodanych po wprowadzeniu nowego regulaminu.

Przed wydaniem RO:HOS powstanie forum do tej gry i będzie pod ścisłą kontrolą gramatyczno-ortograficzno-grzecznościową. Dlaczego, dowiecie się niebawem.

Bust3r:
Cześć, jestem Buzdr.
W RO:OF gram od bodaj tygodnia i całkiem przyjemnie mi się pyka. Gierka jest świetna i czekam na dwójeczkę :)

Bigos:
Witam, to mój pierwszy post na tym forum. Różnie na mnie wołają, m.in. Bigos, Pikos, Ciki Pikos, "Ten wiesz, no, ten...". Na imię mi Aleksander, lat 17, niekarany ;P W Red Orchestrę gram z przerwą od roku. Ten pan nade mną niestety gra ze mną, więc trzymajcie się z daleka, bo nikt nie ma na tyle silnej psychiki by przeżyć z nim spotkanie. No cóż... Red Orchestra to bardzo dobra gra, choć mało znana. Z jednej strony to dobrze, z drugiej źle. Dzięki temu nie ma w niej graczy (zwanych trollami) znanych z innych gier nastawionych na tryb wieloosobowych, a z drugiej w ogóle grają w nią nieliczni. Czekam z utęsknieniem na następną część i mam nadzieję, że pójdzie w kierunku realizmu w pełnej krasie. No i oczywiście czekam na moda First to Fight.

Dziadek:
Witam.
Czy tylko ja mam takiego pecha ,że beta RO2 mi nie znajduje serwerów ?
Może jest gdzieś na forum opisane jak naprawić ten błąd ?

Plazma:
Nie nie tylko ty ;) Ale ten bug powinien zostac juz usuniety

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version