Author Topic: klan [DESTINY] szuka chetnych  (Read 13295 times)

Alex

  • Guest
klan [DESTINY] szuka chetnych
« Reply #15 on: 19 March 2007, 09:47:14 »
YankeSmgn- poszukaj lepiej na zagranicznych serwerach bo na naszych to ciężko raczej będzie znaleźć takich co spełniają te warunki. Od czasu do czasu gram z kumatymi graczami na serwerach fmj czy 2m. lepiej tam poszukajcie.

pprzemo

  • Guest
klan [DESTINY] szuka chetnych
« Reply #16 on: 19 March 2007, 13:03:54 »
Quote
YankeSmgn :
Szukamy 3-4 dobrych graczy. Jezeli grasz 1-2 razy w tygodniu, nie znasz dobrze standardowych map i nie wiesz jak sie na nich zachowac, to prosze nie trac naszego czasu. Kontakt do mnie 8743619.


Dobry gracz to pojecie wzgledne :P  gra bez klanu a w klanie[zespolowo] to jak niebo i ziemia :D  ale "dobrych graczy" mozna znalesc na zagranicznych serwach sporo i to polakow :)  [nie kazdy lubi te same mapki ale w zespole to moze byc ciekawe;) ]
nie moge uzywac mikrofonu [zona sie wcieka] wiec szkoda bo bym sprobowal :)
                                                                                                                                             pozdro

Guz

  • Guest
klan [DESTINY] szuka chetnych
« Reply #17 on: 19 March 2007, 14:02:52 »
Na zone/rodzine/inne stworzenia ktorym przeskzadza mikrofon i odglos rozmowy jest kilka prostych rad:

1. Sluchawki - wspol lokatorzy nie beda sie wkurzac jak z glosnikow beda wydobywac sie przeklenstwa :) Kolejna zaleta sluchawek to ze nawet jak sie produkuja to ich nie slychac
2. Kompik w oddzielnym pokoju w ktorym mozemy sie zamknac na kilka godzin :)
3.
a) Konto z duza iloscia gotowki - wysylamy zone na zakupy gdy chcemy grac
b) zainteresowac zone jakims hobby
c) wysylac zone do kolezanek
d) najprostsze (nie koniecznie najlepsze) rozwiesc sie :D

Alex

  • Guest
klan [DESTINY] szuka chetnych
« Reply #18 on: 19 March 2007, 15:01:46 »
co do pkt 1 i 2 to ok (co prawda ja nie mam słuchawek, ale chyba wreszcie kupię steel soundy)
a co do pkt 3 to:
a) jak rozpuścisz zonę to ile byś nie miał na koncie i tak będzie po jakimś czasie mało...
b) hobby-najlepiej grzebanie w ziemi (ogródek) lub jeszcze lepiej-kuchnia niech się wprawia w pieczeniu i gotowaniu,
c) no tego to bym nie polecał-nigdy nie wiadomo czy do koleżanek jakiś 'Fabio' też nie bedzie przychodził, a wtedy mogą być kłopoty...
d) może wcale nie być takie proste. Rozwiedziesz się i dopiero wtedy okaże się, że komp zabrała żona :/
Najlepiej to od samego początku przyzwyczajać dziewczynę/żonę do myśli tej, że TY musisz spędzać po kilka (kilkanaście??) godzin dziennie przy 'kochanym' komputerze :D
Po kilku latach pozna, że toczyła walkę z wiatrakami (tzn. z Twoim nałogiem :p) i wtedy jeżeli kocha to pogodzi się z losem i myslą tą, że jest 'prawie' na pierwszym miejscu.
Jeżeli nie, to po co ci taka 'niewyrozumiała' i 'samolubna' żona której trzeba cały wolny czas poświęcać? Wtedy rada Guza nr 3d jest jak najbardziej na miejscu :D

Guz

  • Guest
klan [DESTINY] szuka chetnych
« Reply #19 on: 19 March 2007, 15:42:50 »
Kusi rozwianac rozwania Alexa :D

Ad pkt 3:
a) Tez prawda ale nikt nie powiedizal ze spokoj jest tani :D
b) Ogrodek/dzialka to zly pomysl z prostego powodu - bedzie chciala bys chodzil z nia, a uargumentuje to tym ze:
- nie ma sily nosi wiader z chwastam
- zapach nawozu ja obrzydza i nie bedzie nawozic
- bedzie cie chciala zatrudnic jako tragarza do noszenia ziemi/nawozow/nasion/sadzonek/nazedzi ktore to kupisz z nia w pobliskim hipermarkecie
- i najgorsze, raz czy dwa razy w roku dzialeczke trzeba przekopac

Najlepszym hobby bylo by zainteresowanie zony... grami komputerowymi na poczatku byl by konflikt o to kto ma grac ale zawsze mozna kupic 2 komp. Jezeli zona zainteresuje sie ta sama gra w ktora grasz to po jakims czasie moze uda ci sie dorobic wlasnego - rodzinnego klanu :D

c) To zamiast kolezanek moze byc osiedlowe kolko rozancowe czy inna sekta, zagrozeniem jest to ze nowe kolezanki zwroca ja przeciw tobie i wtedy nie dosc ze nie bedziesz mogl grac to bedziesz spedzal tydzien w kosciele
d) Zawsze przed zlozeniem wniosku rozwodowego kompa mozna dac jako darowizne przyjacielowi u ktorego zamieszkamy i bedziemy grac po rozwodzie :D

ciocia|Ola

  • Guest
klan [DESTINY] szuka chetnych
« Reply #20 on: 19 March 2007, 18:22:09 »
A nie lepiej kupić bukiecik tulipanków i szepnąć żonie do ucha - pięknie dzisiaj wyglądasz, proszę kwiatki dla Ciebie moje kochane bóstwo.
Gwarantuje wolny wieczór przy komputerze - no chyba, że wasze działanie podziała na nią wybitnie stymulująco - to spędzicie  wieczór zupełnie gdzie indziej :) w też ciekawy sposób :D a może nawet ciekawszy.

YankeSmgn

  • Guest
klan [DESTINY] szuka chetnych
« Reply #21 on: 19 March 2007, 18:34:19 »
Rozumiem, ze skoro wypowiedzieliście się w tym temacie to chcecie do klanu ? jupiii, ale będzie ekipa :]
A tak na poważnie, proszę bez spamu. Bo już nie widać, ze pisałem o rekrutacji.

Yab_PL

  • Guest
klan [DESTINY] szuka chetnych
« Reply #22 on: 19 March 2007, 20:15:05 »
Quote
YankeSmgn :
Rozumiem, ze skoro wypowiedzieliście się w tym temacie to chcecie do klanu ? jupiii, ale będzie ekipa :]
A tak na poważnie, proszę bez spamu. Bo już nie widać, ze pisałem o rekrutacji.

Yankes Ty brutalu!:love:D

pprzemo

  • Guest
klan [DESTINY] szuka chetnych
« Reply #23 on: 20 March 2007, 12:06:37 »
:satisfied nie zrozumielismy sie moim jedynym problemem jest zakaz wydzierania sie do mikrofonu.!!! czyli brak mikrofonu ;) sluchawki mam---> jezeli to nie przeszkoda .to kiedy moge sie zglosic na  tescik:P
moje specjalizacje -tank -funkcja dowolna
                            - piechota- Mg  [mam nadzieje ze doprosze sie uzupelnienie amunicji;) ]

ps: ze wzgledu na rozne godziny pracy grywam w roznych porach dnia..
gg w profilu:)
znajomosc map standartowych dobra ale nie zachwycajaca:P

Yab_PL

  • Guest
klan [DESTINY] szuka chetnych
« Reply #24 on: 20 March 2007, 17:58:39 »
Quote
pprzemo :
:satisfied nie zrozumielismy sie moim jedynym problemem jest zakaz wydzierania sie do mikrofonu.!!! czyli brak mikrofonu ;) sluchawki mam---> jezeli to nie przeszkoda .to kiedy moge sie zglosic na  tescik:P
moje specjalizacje -tank -funkcja dowolna
                            - piechota- Mg  [mam nadzieje ze doprosze sie uzupelnienie amunicji;) ]

ps: ze wzgledu na rozne godziny pracy grywam w roznych porach dnia..
gg w profilu:)
znajomosc map standartowych dobra ale nie zachwycajaca:P

tankowych map zazwyczaj sie nie gra na CW, do MG mamy juz kogos, no ale Yankes jest najwyzsza instancja co do rekrutacji...

pprzemo

  • Guest
klan [DESTINY] szuka chetnych
« Reply #25 on: 21 March 2007, 13:09:00 »
spoko;)

Eric

  • Guest
klan [DESTINY] szuka chetnych
« Reply #26 on: 21 March 2007, 18:45:01 »
Yab, żebyś się nie zdziwił ile razy przyjdzie Ci jeszcze zagrać na czołgowej :D

Dziki_Koziol

  • Guest
klan [DESTINY] szuka chetnych
« Reply #27 on: 22 March 2007, 10:55:03 »
Quote
ciocia|Ola :
Gwarantuje wolny wieczór przy komputerze - no chyba, że wasze działanie podziała na nią wybitnie stymulująco - to spędzicie  wieczór zupełnie gdzie indziej :) w też ciekawy sposób :D a może nawet ciekawszy.


Nie rozumiem, co może być ciekawsze od grania  w RO? Nie ma takich rzeczy. :D

Alex

  • Guest
klan [DESTINY] szuka chetnych
« Reply #28 on: 22 March 2007, 14:22:51 »
Quote
Dziki_Koziol :
Quote
ciocia|Ola :
Gwarantuje wolny wieczór przy komputerze - no chyba, że wasze działanie podziała na nią wybitnie stymulująco - to spędzicie  wieczór zupełnie gdzie indziej :) w też ciekawy sposób :D a może nawet ciekawszy.


Nie rozumiem, co może być ciekawsze od grania  w RO? Nie ma takich rzeczy. :D


Dziki_Koźle :] nawet filozofowie nie mogą pojąć "pokrętnej" kobiecej logiki a co dopiero gracze RO. Zastanawiam się nad zwrotami użytymi przez ciocię|Olę:
"też ciekawy sposób" i "a może nawet ciekawszy". Ten pierwszy tyczy się chyba wyjściem z "połowicą" do restauracji, baru, dyskoteki czy czegoś o podobnym charakterze. Dla gracza RO ma to jedną podstawową wadę: kasa która zostanie w ten sposób "spożytkowana" jest w zasadzie kasą straconą. Pieniądze z 2 albo 3 takich wyjść mogłyby być zamienione na lepszą kartę graficzną, więcej pamięci itp "gadżety". Efektem będą lepsze wyniki w grze.

W drugim zwrocie to chyba o sex chodzi (mogła to ciocia|Ola wprost zaznaczyć a nie takiego "omijaka" stosować). No i w tym momencie to się w zupełności z Ciocią zgadzam :). Tylko po co "tracić" cały wieczór? Wystarczy ~godzinka-dwie i mozna wracać do gry :p.


Sry, YankeSmgn bo wiem, że to nie ten dział ale taki fajny "śmietnik" się tutaj zrobił, że nie można się oprzeć. Z pozostałych tematów tego forum wieje nudą bo RO chyba rzeczywiście "zdycha". No i tak żeby choć trochę na temat było: zostaw swój kontakt gg, tlen czy co tam masz bo niekiedy gracze pytają się o nabór. UKF nie rekrutuje więc mogę skierować ich do Ciebie.

Zdzira

  • Guest
klan [DESTINY] szuka chetnych
« Reply #29 on: 03 April 2007, 13:46:04 »
Yankes was 15 na TSie siedzi :P Nie ściemniaj, że ludzi nie macie hehe. Chcą całą scenę pod jednym parasolem zgarnąć ;)