Author Topic: Ulubiona Mapka/znienawidzona...  (Read 64095 times)

Robson

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #60 on: 31 August 2006, 18:36:32 »
Fakt! Ja też się podpisuje pod usunięciem mapek customowych.

Mati

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #61 on: 31 August 2006, 20:44:25 »
Też jestem na NIE! Nie lubie customowych map. No może jedną, ale jej i tak nie ma na FB. Zawsze, ale to zawsze gdy zostanie wybrana customowa mapa w głosowaniu to na serverze zostaje tylko połowa graczy. To jest troche bez sensu... Prosze o przemyślenie tej kwesti.

piter306

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #62 on: 31 August 2006, 21:15:08 »
A  ja znowu przeważnie gram tylko na serwerach czołgowych, najłatwiej jest tam znaleźć dobrego strzelca/kierowcę. Raz zdarzyło mi się grać na FB, ale od ciągłego k... w eterze wiyndną uszy i raczej uniakm polskich serwerów.

Robson

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #63 on: 31 August 2006, 22:37:22 »
Ja tam te rozmowy VOiP (czy jakoś tak) wyłączyłem :p

Bohun

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #64 on: 04 September 2006, 10:59:15 »
Lubię pancerke, więc z moich ulubionych map czołgowych są Bondarewo i Ogledow. Co do Arad mam mieszane uczucia czy jest sprawiedliwa - mam wrażenie, że rosjanie mają lepszą pozycję wyjściową.
Z innych mapek to Konigsplatz, Hedgehog, Basovka, Odessa - w zasadzie podoba mi się prawie każda. Nie przepadam jedynie za Kaukazem i tym z lotniskiem zimą.

SoPociek

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #65 on: 06 September 2006, 16:25:06 »
panowie, panowie, spokojnie nigdzie sie nie spieszy to nie sklep miesny... ;)

oczywiscie mapki infantry ^^ a im trudniej po stronie niemieckiej tym lepiej bo najczesciej gram niemcami, (np lyes krovy, bardzo trudna mapa dla szkopow, trzeba miec oczy w lokciach i nonstop myslec by moc skutecznie fragowec mauserkiem ), stalingrad kessel, kongis platz ROX, czolgi + piechota =], i rakowice (ah te akcje w hangarze...), ostatnio doskonale sie bawie piechota na arad ^^

znienawidzone ? w sumie nie ma takich poza black day july, ta mapa smierdzi stolcem, jest 30x za duza i gdy na serwie jest 10 osob wygrywa druzyna ktora dobierze sobie szybsze czolgi :/

Equilibrium

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #66 on: 07 September 2006, 00:00:22 »
mhm, ulubiona - stalin, znienawidzona - Tulacośtam (wywalcie to wkońcu :(()

Bohun

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #67 on: 07 September 2006, 08:42:26 »
Panowie, zróbcie jakiś ranking w mapowisku, żeby każdy mógł ocenić daną mapę. Ściągnełem kilka mapek i się nimi mniej lub bardziej rozczarowałem i prawdę powiedziawszy nie mam już ochoty w ciemno na jakieś nowe.

Robson

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #68 on: 07 September 2006, 13:13:45 »
Sciągnij sobie całą paczke i będzie najlepiej :P

Stefan Knobb

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #69 on: 17 September 2006, 23:06:13 »
Ulubiona: chyba Berezina, ale to musi towarzystwo dopisac - zadnych noobkow i najlepiej sprawny VOIP, wtedy 30 min mocnych wrazen gwarantowane (szkoda ze nie da sie wepchac tam 64 osoby)
Znienawidzona: Ambush, no crap jakich malo

plonek

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #70 on: 11 December 2006, 13:11:19 »
moje ulubione to Arad, Odessa i Ogledow. Nie nawidze Kaukasusa i Stalingradkesela...

Damianx2x2

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #71 on: 11 December 2006, 14:32:51 »
Ulubione : ARAD, Odessa, Stalingradkessel,Danzig
Nienawidze : BASOVKA - ajć!, Lyes Crovy

AC| Michał

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #72 on: 11 December 2006, 15:16:57 »
A moje to : Danzig, Odessa, Stalingradkessel i Kaukasus. A nienawidze wszelkich czołgowych

Yab_PL

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #73 on: 11 December 2006, 15:27:10 »
lubie: Odessa, Danzig, Krasnyij Oktyabr, Lyse krowy ostatnio Kaukasus
nie lubie: Basowka, Konigs Platz (w gruncie rzeczy zla nie jest, ale tak jakby za plaska no i u mnie troche sie scina - ~30fps)

Tomciaz_PL

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #74 on: 14 December 2006, 16:50:48 »
Ulubione: BlackDayJuly, Orel (obie wersje), Ogledow, Arad, Stalingradkessel, Odessa, Lyeskrovy, Kaukasus i Danzig
Znienawidzone: Baksanvalley, Koenigsplatz (skacze), Rakowice (też skacze)