Author Topic: Ulubiona Mapka/znienawidzona...  (Read 64069 times)

Maks1993

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #120 on: 22 August 2007, 14:24:31 »
Ulubione: Odessa, Stalingrad,Danzing,Zhitomir,Blackdayjuly,Kaukasus.
Znienawidzone: Nie mam.

pawelvc

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #121 on: 11 November 2007, 18:16:39 »
wszystkie które maja prawwie tylko piechote ulubiona smolenisk coś
znienawidzone hmm no ogledow wnerwia mnie ten klimat
ps licze troche że w następnym patchu dojdą nowe rusznice bodajże PTRD albo PTRS raczej to drugie i żeby zrobili mapke  Pavlow House

krv[PL]

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #122 on: 13 November 2007, 11:50:10 »
PTRS... no i mogli by zrobic np: bazooki z land leasu.. :) i bylo by spoko ew. zamiast bazook granaty przeciwpancerne RPG-40 i koktaile molotowa (nie chce mi sie szukac ale w "Wojnnie IWANA" bylo napisane ze robiono kilkadziesiat tysiecy ich dziennie a moze kilkaset.. hmm nie wazne w sumie to nie forum historyczne ;) ) a wiec nasycenie na froncie raczej bylo powazne!!

Calley

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #123 on: 15 December 2007, 14:32:52 »
Na początek witam wszystkich forumowiczów ;)


Ulubione mapy: Odessa, Stalingrad, StalingradKessel, Danzig, Sniper Heaven, Sniper Square. Najczęściej gram na tych dwóch ostatnich. Są one dostępne na serwerze warbirds.pl, który serdecznie polecam. Nie lubie za to Bondareva. Chyba tylko tej ;)

Furman

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #124 on: 15 December 2007, 14:41:26 »
Ulubione:Leningrad,stalingradkessel,danzig,oględów,wszytskie Arad'y,lyes kroovy i odessa
Znienawidzone:Kaukaus i basovka(już nie tak bardzo jak kaukaus)
No i wszystkie czołgowe. Pozdrawiam wszytskich czołgistów:)!

grzech.pl

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #125 on: 15 December 2007, 15:25:18 »
Ja uważam Kaukas za zajebisty, z tym, że tylko wtedy gdy gram jako Niemiec.

AnRe

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #126 on: 15 December 2007, 20:40:52 »
Ulubione: Danzig, Stalingrad, Żytomir. Nie lubię czołgowych, jeśli już, to jako PAK Soldat. Kaukasus tylko jako Niemiec - Z wyjątkiem jak jakiś ŁOŚ zdobywa jako pierwsze Moździerze i wystawia cały team na strzelanie do kaczek.

Herr_Batke

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #127 on: 07 February 2008, 20:59:34 »
Ożywiając temat: znienawidzone mapki? - nie mam. Może niektóre omijam tylko nieco szerszym łukiem (np. Baksan czy Rakowice):wink. Ulubiona? Żytomierz1941, choć Leningrad, Kaukaz czy Basowkę również gram z wielką przyjemnością. BTW: szkoda, że tak rzadko na polskich serwerach grane są te mniej standartowe mapki. A przecież Tractor Works, Lazur czy Riga Docks są naprawdę znakomite! Jakiś czas temu grałem Lazur na (chyba) czeskim serwerze. Zabawa była przednia a i emocji nie brakowało :D

kazmirzk

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #128 on: 08 February 2008, 09:15:58 »
Ja mam tylko jedna znienawidzona mape: skijump.. Na tej mapie giniesz przewaznie na respie zanim jeszcze zdazysz sie nawet obrocic.. a jesli juz jakos uda ci sie zeskoczyc na dol to i tak albo nikt za toba nie poleci albo spadnie w ten sposob ze wyladuje na dachu i powalczyc sie nie da ;/...  a ulubione to zimówki nadające sie pod strzelca czyli Kurland, SnowyForest, TulaOutskirts. Oraz GreyGhostOfWar z opcją bez celowania :)

kuniu

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #129 on: 08 February 2008, 17:36:40 »
w GreyGhostOfWar gra się zajebiście na bagnety!!!!! ale moje ulubione to chyba KrasnyiOktyabr, StalingradKessel i kaukaz oczywiście (i ruskiem i szkopkiem...)

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #130 on: 28 February 2008, 02:22:48 »
Lubie: Danzig, Stalingradkessel, Zhitomir i Odesse, a także mape skopiowaną z MoHAA – taka z niby miasteczkiem i mostkiem po środku.
Mniej lubię: Basowkę, Smoleńsk, Kaukas
Nie cierpie: Leningradu (strasznie ciemno, i nie liczą się umiejętności jednostki lecz drużyny, a na otwartych serwerach wiadomo jak jest ) i większości map zrobionych przez przypadkowych ludzi – Budapeszt, Gorlitz (mimo że idea fajna) itd..
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

Skar

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #131 on: 28 February 2008, 15:13:58 »
Yghmww... :D

Na większosci map w Ro liczą się umiejetności drużyny a nie jednostki :D

tak to jest już  w grach zespołowych :D
a ro sie do nich zalicza ;) albo szachy :D

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #132 on: 28 February 2008, 22:25:38 »
Nie zapomnij jeszcze o bierkach!
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

grzech.pl

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #133 on: 29 February 2008, 13:18:47 »
Hmm szachy grą zespołową... ciekawe ciekawe :p

Tomciaz_PL

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #134 on: 08 March 2008, 11:24:41 »
Bardzo NIE PODOBA mi się mapa Alte_Ziegelei. Ogólny wygląd jest niezły, ukształtowanie terenu też, jest dużo opcji taktycznych. W czym problem? Ta mapa jest CIEMNA. Przy zgaszonym świetle i rozjaśnionym do granic możliwości monitorze i tak ledwo widać co się dzieje! Obserwacja terenu przez lornetkę jest mocno utrudniona. Gdyby nie te mroki średniowiecza to byłby całkiem niezły level, a tak...
Podoba mi się za to Debrecen. Pomijając długi czas dojazdu z respa na miejsce walk, gra się naprawdę przyjemnie. Momentami jest taki kocioł, że CoD wysiada :)