Author Topic: Armed Assault  (Read 10143 times)

PrezesOi

  • Guest
Armed Assault
« Reply #15 on: 06 December 2006, 05:10:38 »
Quote
krv[PL] :
klik

80% tego co pisze LEM na stronie zapowiedzi to pobozne zyczenia, bez pokrycia. skad wiem? ano stad ze od 2 tygodni mam oryginal sciagniety z Czech. ta gra to kolejny WIELKI ZAWÓD 2006 roku. wkleje swojego posta ktory dalem na forum bf.pl:

mam ArmA okolo 2 tygodni (oryginal qpiony przez kolege Czapajewa w CZ)... i na podstawie tego co dotychczas gralem w multiplayerze, bf-owcom moge powiedziec spokojnie-to nie gra MP jakiej oczekujecie. nie jest dynamiczna, nie jest dopracowana, nie jest niezabugowana, nie jest graficznie adekwatna do poczatku 2007 roku, nie jest dobrze napisana, i po prostu nie jest GRYWALNA. jedyne co jest w niej w miare dobre to klimatyczne misje cooperative, o ile grane w dobrym towarzystwie w dobrym scenariuszu-to moze byc wciagajace prawie jak rpg Wink.
cala reszta-kiła. chyba ze komus wystarcza obietnica "ze niewiadomo kiedy zrobia patcha ktory naprawi wszystko".

kolejny niewypał... wiekszy potencjal ma chyba (tfu!) bf2142 :/

ale ETQW juz blisko... i bedzie wiosna w srodku zimy Smile
PS-wiem co zaraz napisza maniacy OFP ktorzy graja
 w to nonstop od 5 lat i sa...bezkrytyczni calkowicie dla wszystkich popelnionych przez BIS gier Wink ... ja jestem graczem nie wyznawcą

gram naprawde duzo od baaardzo dawna, az wstyd przyznac :blush ... i moge was zapewnic ze moim zdaniem Red Orchestra to najlepsza gra multiplayer fpp jaka ukazala sie w 2006 roku, ArmA nie podskoczy jej do piet grywalnoscia. denerwuja was bugi w RO lub BF? nie widzieliscie ArmA znaczy...:/

AC| AdRain

  • Guest
Armed Assault
« Reply #16 on: 06 December 2006, 05:40:27 »
no nie widzieliśmy Arma A ;) ale Flaszpoint też nie był jakimś wielkim odkryciem, po prostu był bardzo realistyczny, w OF chodizło o Realia, a jeżeli i tu REALIZM stoji ponizej przeciętnej to odpuszcze sobie nawet napalanie :D

w sumie szkoda, bo troche sie napalałem mimo iż i tak by mi nie poszło xD

PrezesOi

  • Guest
Armed Assault
« Reply #17 on: 06 December 2006, 05:54:48 »
ja przez LATA czekania na nastepce OFP sie napalilem na tyle ze kupilem w czechach, okolo 50zl drozej mi to wyszlo niz w pl. a OFP jak sie ukazal bylwielkim odkryciem, nie bylo gry z tak wielkimi mapami i z tak realistycznym sprzetem ... bf byl w kolysce, krolowaly gry typu quake 2 , half life 1 itd.
realizm jest na tym samym poziomie lub lepszym niz w ofp. nie mowie ze z tej gry nic nie bedzie, moze cos sie zmieni (oby!)-ale wersja premierowa wypuszczona na sile przed gwiazdka to kupa.

AdRain-medievala gram od 2 tygodni i ogolnie jest ok , ale komputer (AI) gra duzo glupiej niz w M1 i Rome :((

AC| AdRain

  • Guest
Armed Assault
« Reply #18 on: 06 December 2006, 05:56:47 »
hmm... na stronie www.cdaction.pl w komentarzach mozemy poczytac, jakie to kampanie dodatkowe są do sciagniecia ;) niektóre tworzone przez kilka lat :D hehehe nieźle ;) zresztą i tak by mi nie bujnał AA ;P

tym czasem, napalam się na medeivala 2 xD

Zdzira

  • Guest
Armed Assault
« Reply #19 on: 06 December 2006, 08:05:57 »
Quote
PrezesOi :
ja przez LATA czekania na nastepce OFP sie napalilem na tyle ze kupilem w czechach, okolo 50zl drozej mi to wyszlo niz w pl. a OFP jak sie ukazal bylwielkim odkryciem, nie bylo gry z tak wielkimi mapami i z tak realistycznym sprzetem ... bf byl w kolysce, krolowaly gry typu quake 2 , half life 1 itd.
realizm jest na tym samym poziomie lub lepszym niz w ofp. nie mowie ze z tej gry nic nie bedzie, moze cos sie zmieni (oby!)-ale wersja premierowa wypuszczona na sile przed gwiazdka to kupa.

AdRain-medievala gram od 2 tygodni i ogolnie jest ok , ale komputer (AI) gra duzo glupiej niz w M1 i Rome :((


ArmA - Ogólnie serce mnie boli....

Medieval - nieco upiększony. Jednostki miodne i walka b.dobra wizualnie ale tak jak napisał prezes AI to jakieś nieporozumienie. Przeciwnicy stoją i czekają, aż wybijemy ich łucznikami etc plus zupełnie nie logiczne manewry (naprzykład wycofanie się jednostki z bitwy, która w zwarciu miała pewną wygraną a w szarży traciła duży procent jednostek (LOL) ). No i tak jak rozmawiałem z Guzem to wielkość jednostek mogła by być większa. W Rome po zmianie w opcjach standardowo mieliśmy 120 wojaków w jednym oddziale a w niektórych po 240 !! ni jak się to ma do Meda gdzie jest 60/40/20 ziomków na konikach.

Yab_PL

  • Guest
Armed Assault
« Reply #20 on: 06 December 2006, 09:35:22 »
ja i tak mimo wszystko kupie Arma. Popiegalbym sobie gdzies na multi z C4/wyrzutniua rakiet za czolgami przy okazji spieprzajac przez las przed helikopterami. Preze->na jakim sprzecie to odpalasz, bo w sumie w pmkach sie nie okresliles. Ktos na forum Arma wspominal ze na 7900GS potrafia fpsy spasc do 15fps

PrezesOi

  • Guest
Armed Assault
« Reply #21 on: 06 December 2006, 12:33:05 »
Intel PIV 3.0Ghz 630
2x1GB DDR2 533Mhz Geil
GeForce 7900GT 256MB
Asus P5GD2
Raid - 2x250GB WD 16MB cache
SB X-Fi Extreme Gamer
Windows XP Pro, czysta instalacja komputer "tylko do gier"

ArmA w niektorych momentach chodzi jak OFP na Celeronie 400.

Soltys

  • Guest
Armed Assault
« Reply #22 on: 06 December 2006, 16:11:39 »
Nie wiem czy pójdzie na moim "złomku" ale  zamówiłem tę grę, ponieważ jestem wielkim fanatykiem Operation Flashpoint:wink, i mam nadzieję że się spotkamy na jakiejś mapie w multi playerze:satisfied

Zdzira

  • Guest
Armed Assault
« Reply #23 on: 14 December 2006, 21:12:23 »
Gram może w to ktoś ?? :love

Yab_PL

  • Guest
Armed Assault
« Reply #24 on: 14 December 2006, 22:14:16 »
ja dzisiaj kupilem

Wawer

  • Guest
Armed Assault
« Reply #25 on: 15 December 2006, 09:28:51 »
W takim razie podziel się z wrażeniami z gry. Może i ja sie skuszę.
Tylko skąd wziąć na to czas?

Zdzira

  • Guest
Armed Assault
« Reply #26 on: 15 December 2006, 12:50:54 »
Czas to już Twój problem hehe :) co do samej gry.... nie polecam jeżeli ktoś nie jest bardzooo wiernym fanem OFP. Gra na multi jest "dziwna" i jest to bardzo softowe stwierdzenie. Większość graczy pluje sobie w brodę i przeklina pod nos tą gierkę. Ja staram się jak narazie nie skomleć a coś tam ugrać ( co prawda z mizernym skutkiem ale no co zrobić.... może się doczekam niebawem patcha.)

Soltys

  • Guest
Armed Assault
« Reply #27 on: 15 December 2006, 13:17:31 »
Hmm, ta gra jest cholernie trudna jak dla mnie i potrzeba dobrego kompa aby sobie pograc bez doczytywań otoczenia. Jak na dobrą jakośc OFP(w tamtych latach) ta gra jest inna, ładnie wyglądają cienie i modele ale taki Abrams to nie jest to samo co w OFP, przeraziło mnie latanie śmigłowcem które jest do bani. Nie będe mówił co do luk w tłumaczeniu i czasem żle przypisanych opisów misji oraz czasem dialogów. Hmm, multi player jest dziwny ponieważ akcje się toczą na zbyt dużych obszarach, czasem można jechac czołgiem pięc minut i przy celu dostac z wyrzutni lub  z armaty, zabicie kogoś graniczy z cudem i szczęściem. Zdzira wspomniał o patchu miejmy nadzieję że wyjdzie niedługo i wiele poprawi. Taka jest moja opinia.

Wawer

  • Guest
Armed Assault
« Reply #28 on: 15 December 2006, 18:17:51 »
Na kompa nie narzekam ale na cenę gry tak. Nie jestem pewien czy chcę grac czytając opinie o trudności gry. Z drugiej strony...jak sie uprę:p