Linia frontu > Serwery Red Orchestra

Pustki na serwach

(1/6) > >>

Yab_PL:
Jeszcze jakies 2 tygodnie temu bylo dosyc duzo ludzi na polskich serwerach, na pare ciezko byl osie wogole wbic. Teraz tak jakby wszystkich wywialo. Ciezko znalezc polski serw gdzie graloby powyzej 20 osob, a i tak bardzo duza czesc to z zagranicy. Pare osob widywalem dosyc czesto na serwch a ostatni wogole (zwlaszcza klanowcy). Tez to zauwazyliscie ze wywialo bardoz duzo ludzi??

asn:
zalezy od godziny... po 19-20 jest 20 osob na icp, fba, ennlave lub ukf, a nawet jak nie ma to rozkrec i ludzie dojda... ;]

Yab_PL:
fakt, moze nie gralem ten tydzien, ale przedwczoraj i wczoraj oraz w zeszlym tygodniu to w godzinach wieczorno-nocnych coraz trudniej bylo o dobry teamplay. No a ostatnio to byla tragedia, gralem ruskimi na odessie, przejelismy wierze (w zasadzie to praktycznie ja ja w wiekszosci przejalem), a losie z mojego teamu jeszcze ja szturmowali przez pare minut. Z reszta malo tego, niemcy ja bronili!!! I to bylo na jakims polskim serwie

asn:
jak tak lubisz team play to znajdz sobie clan :) a nie sie na publickach meczysz

Yab_PL:
tak, tylko kto mnie chce... :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version