Serwis RedOrchestra.pl > Wiadomości i ogłoszenia

[TnT] Francuska Ekipa organizuje międzynarodowe spotkania

(1/4) > >>

BartBear_[PL]:

Zostaliśmy poproszeni o zapoznanie Was z tą prężnie działającą ekipą organizującą mecze / spotkania RO w międzynarodowym zestawieniu graczy. Jak się okazuje nie tylko klan-klan ale również zestawienia „narodowościowe”, gdzie przynależność (lub jej brak) do klanu jest nieistotna. Parokrotnie byłem proszony na Steam chacie o zorganizowanie 10-15 polskich graczy w celu wystawienia polskiej drużyny w jakimś międzynarodowym meczu. Oczywiście zebranie pewnych ludzi na taki „iwent” ociera się w dzisiejszych czasach o cud, żeby nie przypominać „spotkań” RO.PL vs …  także za każdym razem słyszeli odmowę, ale widać ich to nie zraża i próbują dalej. Skapitulowałem i obiecałem że „nagłośnię” ich działania co właśnie robię. Wszyscy zainteresowani mile widziani, zarówno na „ustawkach”, jak i w luźnej rozgrywce (niewiadomo dlaczego zależy im na polskich graczach na ich serwerze, oczywiście poczesali z włosem że jesteśmy jedni z najlepszych ;)), także zapisujcie się na spotkania, lub grajcie „na luzie”.
Linki:
Grupa Steam
Strona WWW
Na wszelki wypadek, żeby już nie truli abym powtórzył tę „promocję” (akurat, zapewne to ich zniechęci) wrzuciłem „przycisk” – link do ich strony w prawej kolumnie odnośników w sekcji „partnerzy”.

Coval:
Dodalem cie Bart na Steam, jak bedzie potrzeba ludzi to daj znac ;) chetnie sobie odswieze stare czasy :)

BartBear_[PL]:
Ja NIE jestem współorganizatorem tych rozgrywek, po prostu wiercili mi dziurę w brzuchu żeby ściągnąć Polaków na ich serwer w tej lub innej postaci rozgrywek, dlatego umieściłem grzecznościowo tego newsa na stronie. Jak dla mnie wystarczy organizacja i jakie-takie doglądanie cotygodniowych FajtNajtów. W tej informacji chodzi o nakierowanie czytających na ich stronę/grupę Steam. Moja rola się w tym miejscu kończy.

as123as:
Bart przekieruj ich do eragona 16, on jest nieustającym organizatorem rozgrywek, niech się z nim męczą.

Odi^PrOfAnUm:
Jakby mnie nie zbanowali, nie podając mi nawet powodu bana to bym też chętnie zagrał. Więc radzę uważać na ich serwerze, bo co lepsze strzelanie do nich kończy się banem, nawet bez ostrzeżenia :)
Jak dobrze zrozumiałem, ten event miałby być organizowany na ich serwerze na  takich zasadach, że gralibyśmy jako ekipa PL, vs TnT o czasie przez nich oznaczonym?

Co do organizowania ludzi, to mogę popytać znajomych mi polskich graczy, więc myślę kilku ściągnąć. Tylko pytanie, co z moim banem. Ja powodu nawet się nie dowiedziałem, więc jeśli byś Bart gadał z nimi, to mam prośbę - zapytaj czemu takie dziwne zagrywki stosują i czy nie mogą zdjąć go. Skoro chcą, by ich traktować poważnie, to niech się nie zachowują jak dzieci.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version