Serwis RedOrchestra.pl > Wiadomości i ogłoszenia

Friday's Fan Trailer

(1/3) > >>

BartBear_[PL]:
Chociaż miało być w piątek to i tak dobrze że dało radę w sobotę… którąś z kilkunastu z kolei ;)
najwyraźniej tyle czasu wymagało gromadzenie odpowiedniego asortymentu z mitycznego „sklepu” ale kol. Friday podołał zadaniu jak w poprzednich produkcjach ;)
Oceńcie sami:

Ryszka:
No i poszło w świat, a dobre bo polskie.

Haratacz:
Fajnie, roni wrażenie.

5 ® î Ð A ¥:
5RIDAY is back  8) Dziękuję za promocję filmu w świat, super sprawa z Barta i Ryszki strony - załatwię darmowe wejściówki do "magicznego sklepu" '-]. Tak jak napisałem w wiadomości clip jest w wersji beta, chyba będzie 3ba zrezygnować z tego studia + źle zrobiłem całą panoramę mam na myśli wygląd filmu. Chciałem zaprezentować wstępny image nie od razu udostępniać hehe. Nawet nie miałem czasu by zawiadomić o tym forum ro.pl, musiałem opuścić lokum. Co o tym sądzicie szanowne community, warto przerobić i ponownie udostępnić w świat ?
To od was zależy proszę podzielić się swoją opinią
Chyba przechodzę na wcześniejszą emeryturę w tym temacie. Jeżeli wyjdzie ro3 lub coś innego to na chwilę obecną nie mam szans by już coś nowego stworzyć :-) Super sprawa że Ro1 i Ro2 pozwala wyłączyć hud i poczuć magię "małego realizmu" nie wszystkie tytuły posiadają taką opcję

morticore:
Świetna robota  :D

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version