Ogólnie o grze Red Orchestra 2: Heroes Of Stalingrad - Bohaterowie Stalingradu > Potrzebna pomoc techniczna!

Red Orchestra 2: nie uruchamia się po rzekomym skonczonym pobraniu

(1/2) > >>

Czeresniak_PL:
Witam, mam problem z 'Bohaterami Wołgogradu". Po ostatnim postawieniu systemu (Windows 7 Ultimate 32 bity) i instalacji Steama pobrałem "Dwójeczkę". pobrałem bodajże 10,7 Gb. Odpaliłem grę, menu główne uruchomiło się, 9na serwer nie wchodziłem, ale wszystko wydawało się działać). Za parę dni wyskoczył mi komunikat o koniecznej aktualizacji, do pobrania 752 Mb. Po zassaniu 752 Mb chciałem odpalić grę i ...
http://www60.zippyshare.com/v/43856545/file.html
niby pobrane ale nie można odpalić gry. Pytanie: czy ktoś już spotkał się z czymś takim? Dodam że spójność plików przebiegła pomyślnie
Z góry dziękuje za odpowiedź
EDIT: Dodam jeszcze że przy wywaleniu wszystkich plików i ponownym pobieraniu wyskakuje mi komunikat: błąd zapisu na dysku :/

csMKJP:
Weryfikacja plików gry

Czeresniak_PL:
Weryfikacje zrobiłem, nic nie wykryło. Zdenerwowałem się i zacząłem pobieranie od początku. Po pobraniu ok 40 Mb wyrzuca mi błąd pobierania :/

csMKJP:
Steam, opcje zimne region pobierania na inny.

Telesfor:
Po ostatniej większej aktualizacji pojawił sie u mnie problem z antywirusem. Używam teraz Commodo a ten ma bardzo irytująca funkcje piaskownicy. Blokuje praktycznie wszystko nawet o tym nie informując i nie zważając na wykluczenia. Ale akurat RO2 przed aktualizacja mi nie blokował. Spróbuj może poszperać w swoim antywirze albo firewallu.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version