Ogólnie o grze Red Orchestra 2: Heroes Of Stalingrad - Bohaterowie Stalingradu > MODYfikacje Red Orchestra 2: Heroes Of Stalingrad - Bohaterowie Stalingradu

Heroes of the West

<< < (2/4) > >>

Dumpfires:
Achtung, Briten!

Dumpfires:
ZAMKNIĘTA BETA
Modyfikacja Heroes of the West została ciepło przyjęta przez graczy! Wkrótce niektórzy szczęśliwcy otrzymają dostęp do BETY na platformie Steam (własny klient jak Darkest Hour: Europe '44-'45 czy Mare Nostrum).

Co należy zrobić aby zostać jednym z nich?
- Wystarczy wysłać maila na adres hotwbetakeys@gmail.com. Odpowiedź dostaniecie w ciągu kilku dni przed wydarzeniem zapowiedzianym na Steamie.

Kiedy odbędzie się owe wydarzenie?
- 21 lutego o godzinie 17:30

Jak aktywować grę?
- Jeśli zdobędziesz klucz, wejdź w zakładkę "GRY" -> "Aktywuj produkt na Steam..." -> Kliknij "Dalej" -> Kliknij "ZGADZAM SIĘ" i zainstaluj grę na wybranym przez siebie dysku.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Podsumowanie
Wydarzenie zakończyło się pomyślnie. Skromna Galeria  ;D W najlepszej godzinie było po 14 zawodników w każdym zespole. Beta miała na celu wykazać błędy i tak też się stało. Z ciekawostek należy nadmienić o zmieniających się warunkach atmosferycznych na mapie Oosterbeek, Schrapnellmine 35 dla sapera oraz o nowej klasie operatora moździerza.

DziusteK:
Witam
Miałem zaszczyt testować i mod wygląda świetnie, tekstury, modele, dźwięki są ładne i odpowiednie. Jedynie do czego mogę się przyczepić to słaby odrzut broni i rozkraczone ręce postaci bez broni :P ale to na pewno twórcy poprawią. Bez większego gadania oto mój krótki nagrany film przedstawiający moda :)

Dumpfires:
Czerwone diabły to nie tylko MU :) Mapa z operacji Market Garden.

Dumpfires:
Heroes of the west jest już oficjalnie wydany na steam! Miłego grania :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version