Różności > Off-topic

Otto aka Apacz

(1/2) > >>

Mr.Victor (Eragon16):
W załączniku.

Na tym filmiku, który z tego co się dowiedziałem jest jednym z ulubionym Otta(waszego kolegi z IF) wehrmacht rozstrzeliwuje cywili.
Nie wiem, jak może się to komukolwiek podobać.

[i pewnie za wstawienie czegoś takiego, oberwe ja na tym forum :) ]

Deep22:
Nauczcie się pisać po Polsku, bo ni chu*a nie można zrozumieć co Wy tam biadolicie.

BartBear_[PL]:
Deep, tu nie chodzi o przekaz, tylko o wywołanie kolejnej awantury, poza tym na czacie można sobie wklejać i pisać co się chce, udostępnianie publiczne takich materiałów (z reguły i tak wyjętych z kontekstu) jest mocno niesmaczne, żeby nie powiedzieć głupie. Jak np. ja z dobrym kumplem (co tutaj zapewne miejsca nie miało i dlatego w ramach "zemsty" zostało upublicznione) pisałbym o czymś o czym zarówno ja jak i on wiemy że tzw. "ciągniemy łacha" czyli żartujemy i dosrywamy sobie ponad przeciętnie (ale oboje się na to zgadzamy bo akurat nas to bawi) a ktoś trzeci nagle tę rozmowę wyjmując z kontekstu i oczywiście bez naszej zgody upubliczni pisząc np. "popatrzcie jaki naprawdę jest wasz administrator, czy taki poziom kultury i groźby karalne nie eliminują tego człowieka z pełnionej funkcji?" uwidacznia poziom owego publikatora zbliżony do SuperEkspresu i innych brukowców, tylko że tamtym jeszcze warto jakąś sprawę karną zakładać a tu tylko dodatkowo można takiego człowieka mieć w mniejszym poważaniu i podśmiewać się z niego :)

BRAT_MIH:
Nie doczytałem się w tym czacie, aby to był jego ulubiony, skąd się dowiedziałeś Sherlocku ? Z tej rozmowy wynika jedynie, że się nie lubicie. Nie jest to powód żebyś zakładał temat na forum i się tu wyżalał. Wystarczy, ze powiesz mamie :)

morticore:
Ceza, napisz do Wyborczej  ;)
Zaś samo Nasze matki, nasi ojcowie prócz pierwszego epizodu nie warte jest czasu poświęconego na oglądanie...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version