Author Topic: zmiana modeli  (Read 8666 times)

krv[PL]

  • Guest
zmiana modeli
« on: 29 December 2006, 12:54:37 »
Mam pytanie czy znacie jakies stronki i czy wogule jest taka mozliwosc aby zmienic modele/soundy/itd w ro? chodzi mi o cos takiego jak banana lub editing center z doda (ja osobiscie w 3 gierach pod hla dod/s/css pozmienialem sobie w zasadzie wszysko (bo standardziaki sa zenujace w wykonaniu :/) w ro jest znacznie z tym lepiej ale jednak chcialbym miec jakis wybor :)

Wrona

  • Guest
zmiana modeli
« Reply #1 on: 02 January 2007, 11:52:56 »
Hmm, z tego co widziałem wygląd postaci jest predefiniowany wraz z mapą - vide genialna i graficznie powalająca mapa Kolno beta.

krv[PL]

  • Guest
zmiana modeli
« Reply #2 on: 02 January 2007, 14:11:34 »
czyli ze jak?? ze to jest wszysko ustalane przez tworce mapy?? bo mi osobiscie np: zalezalo by zeby przerobic (na moje potrzeby) kolor rosyjkich mundurow na kolor oliwkowy jak to mialo miejsce w realu... KLIK bardzo tez podobaja mi sie radzieckie palatki wiec to tez moglo by byc spoko w modelu jaki bym chcial :) (a wiec jezeli zmiana kolory na bardziej zielony wiec bym sobie utrudnial raczej.. zreszta w wiekrzosci przypadkow tak wybieralem w dodach ze raczej trudniej widac kamuflarze customowe niz orginalne :D wiec prosze o nie czepianie sie o ew. cziterswo :D)

Wrona

  • Guest
zmiana modeli
« Reply #3 on: 03 January 2007, 18:38:10 »
Obawiam się, że to niemożliwe... Coś mi się zdaje, że VAC się przyczepi albo i co gorszego...

The Pianist

  • Guest
zmiana modeli
« Reply #4 on: 04 January 2007, 09:38:46 »
W counter-strike nie było z tym problemu, i nie kończyło sie to banem  :) a w RO nie wiem, wydaje mi się ze mapy korzystaja z dostępnej w grze puli modeli i napewno jakaś zmiana jest możliwa, tylko pozostaje poroblem zgodności zmodyfikowanej wersji z tą dostępna na serwerach.

Alex

  • Guest
zmiana modeli
« Reply #5 on: 04 January 2007, 10:50:02 »
W UT można było zmieniać modele, ale aby były "widoczne" to takie same modele musiały być też na serwerze na którym grasz. RO jest na silniku UT więc prawdopodobnie też powinno dać się "podmienić" skórki. A co do "soundu" to na niektórych serwerach zachodnich są podmienione odgłosy strzałów, wybuchów etc. więc z tym też nie ma problemu (oczywiście soundy też muszą być na serwerze na którym grasz).