Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Mapy

recenzje z map niestandardowych

(1/5) > >>

_KaszpiR_:
przyznam szczerze ze ta mysl chodzi mi po glowie od pcozatku wrzesnia,
aby zrobic do mapowisko dzial akrtykulow recenzujących te mapy

problem lezy jednak w tym, ze przydalby sie serwer do rozegrania takich customów, ale jescze wiekszym problemem mysle byloby znalezenie ludzi ktory by zechcieli grac

podejrzewam ze klany nie mialyby na to czasu - wola jednakposwiecic czas na podniesienie skilla na mapach rozgyrwanych na laderach,
tak wiec hcyba jedynym sensownym pomyslem byloby zkrzykniecie ludzi ktorzy by zechcieli zainstalowac mape i zagrac na niej

oczywiscie jescze moglbym posprawdzac jak gra sie ma na zagranicznych serwerach, ale szczerze powiedzaiwszy wole grac z polakami, mimo ze na FB czesto graja ludzie z zagranicy.

tot akie luzne pomysly i mysli, moze ktos ma cos do dodania od siebie, moze ma doswiadczenie w pisaniu czegos takiego (np z innych gier czy serwisow) i moglby cos doradzic?

Goral:
Mogę pogadać z adminem i może by tak dać serwer neo tp pod tego typu testy?
Wiem, że jest parę serwerów w świecie RO gdzie właśnie takie mapki się testuje.

asn:
zagraniczne servery custom ciesza sie duzo popularnoscia  wsrod zwyklych graczy. Polski serv na start powinien miec 16 slotow... mysle ze to by na poczatek wystarczylo... Fajny pomysl kaszpir

viatrova:
fajny pomysl, dorzucilbym do tego tez recenzje (moze lepiej pasuje faq) dla map standardowych...
Po 1 - moze wiecej osob sie skusi do grania na customach - tym bardziej ze powstaje coraz wiecej zrobionych naprawde profesjonalnie i niektore wg strony roladder byc moze kiedys wejda w pule map drabinki.
Po 2 - moze uda sie tym sposobem wytlumaczyc co poniektorym na czym polega sama rozgrywka bo niektorzy gdy zostaje do zdobycia ostatnia flaga robia sobie deathmatch gdzies na tylach zamiast probowac ja przejac ;) (dotyczy oczywiscie tych ktorzy "chca" sie nauczyca sa nowi i czuja sie zagubieni)

Goral:
Jest polski serwer i co? Pies z kulawą noga nie zaglądnie :(
212.76.32.52:7757
[PL] Red.Orchestra.pl & Aster.pl [only custom maps]
[_]
Na serwerze
212.76.32.54:7757
[PL] Red.Orchestra.pl & Aster.pl
już będą tylko standardowe lub tylko takie customy, których pojawienie sie nie wyludni serwera

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version