Author Topic: Suchary - paczka Roberciqa  (Read 21209 times)

hubtus

  • Guest
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #30 on: 15 August 2013, 20:09:00 »
Czy taka sprawa odłożona?
To ja bym nie powiedział.

Dziś do mnie zgłosił się niejaki - br.dod.asasin
On miał dać 50$ na serwer RO1
Które zresztą dziwnym trafem nie dotarły na konto...
Sprawą zapewne z tego co powiedział kolega z USA(br.dod.asasin) zajmie się policja.
To już nie moja sprawa, ale Roberciq sobie biedy narobił -.-
Eragon niezły paradoks ci wyszedł ;D.

Niewątpliwie jakiś potworny polonista powinien tą wypowiedź dać na test czytania ze zrozumieniem niesfornej klasie ::). Jedynki gwarantowane ;). A tak poza tym to chyba jedynie ten utwór potrafi opisać co się dzieje w mojej głowie, gdy próbuje zrozumieć, o co chodzi Eargonowi w tej wypowiedzi :P http://www.youtube.com/watch?v=mKkLjJHwRec.

@Down: Eragon nie powiedziałbym, że jest się z czego cieszyć.
« Last Edit: 17 August 2013, 18:42:31 by hubtus »

Offline Mr.Victor (Eragon16)

  • Towarzysz broni
  • Posts: 190
  • Honor: +9/-30
    • View Profile
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #31 on: 15 August 2013, 20:17:50 »
heh hubtus :p

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #32 on: 16 August 2013, 09:12:53 »
Nawet polonista miałby problem ze zrozumieniem tekstu.

Offline Mr.Victor (Eragon16)

  • Towarzysz broni
  • Posts: 190
  • Honor: +9/-30
    • View Profile
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #33 on: 16 August 2013, 10:18:03 »
Chodzi o te przerwy, czy jak?
Ja rozumiem swoją wypowiedź...

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #34 on: 16 August 2013, 11:48:16 »
To ja Ci wytłumacz, bo chyba nie rozumiesz.
Czy taka sprawa odłożona?
To ja bym nie powiedział.
Z Tego logicznie wynika,że sprawa Achiev Managera i jego użycia przez Robercika nie jest zamknięta, bo masz coś jeszcze dodania i nie można sprawy odłożyć do akt.
Dziś do mnie zgłosił się niejaki - br.dod.asasin
On miał dać 50$ na serwer RO1
Tu zaczynasz dygresję, czyli ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Dygresja) odejście od głównego tematu topicu ( przypominam Achievy Robercika). Zaczynasz mówić o kimś, kto do Ciebie się zgłosił. Nikt poza Tobą go tu nie zna.

Które zresztą dziwnym trafem nie dotarły na konto...
Ni z gruchy ni z pietruchy wrzucasz coś o jakimś koncie, logicznie ujmując człowiek skojarzy,że te pieniądze miały wpłynąć do Robercika, ale co nas to obchodzi... Tutaj znowu odchodzisz od topicu, przypominam,ze mówiliśmy o achievach.

Sprawą zapewne z tego co powiedział kolega z USA(br.dod.asasin) zajmie się policja.
To już nie moja sprawa, ale Roberciq sobie biedy narobił -.-

A teraz nie wiedzieć,czy wzywasz do publicznego linczu, czy informujesz nas,żeby gościa zdyskredytować. A co do Policji na pewno gościa uznają za groźnego terrorystę. Swoją drogą lepiej wierzyć Hamburgerowi niż naszemu, nie? Ale wiadomo Boss już rozsądził...




Offline BUBEL

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 124
  • Honor: +4/-2
    • View Profile
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #35 on: 16 August 2013, 12:02:22 »
Brawo pobor za rozłożenie posta Eragona na czynniki pierwsze. Może w końcu dowiemy się co miał na myśli :) (oczywiście, jeśli ustosunkuje się do tego w sposób bardziej zrozumiały dla nas, zwykłych forumowiczów)

Offline as123as

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 295
  • Honor: +38/-1
    • View Profile
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #36 on: 16 August 2013, 15:02:27 »
Ja rozumiem swoją wypowiedź...
Rozumiesz, bo jesteś bardzo inteligentny, ale nam musisz napisać po polsku, proszę, bo my trochę nie kumaci.
Eragon, ostatnio pisałeś bardzo zrozumiale, może zaszkodziło Ci poranne zbieranie ogórków,
albo:
Eragon, ja nie wiem co ty bierzesz, ale bierz od dzisiaj połowę. Będziesz bardziej zrozumiały  ;)

Offline beryl

  • Towarzysz broni
  • Posts: 20
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #37 on: 16 August 2013, 19:40:57 »
Chłopina się przyznał i co go tak piętnujecie? Jakby ten zasrany steam nie miałby w tej grze osiągnięć (niewiele brakowało bo ta gra jest z 2006 roku) to by nie było afery. Są cziterzy co używają WH i aim i grają i hasają na FN.

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #38 on: 16 August 2013, 19:44:08 »
jakby ten zasrany steam nie miałby w tej grze osiągnięć (niewiele brakowało bo ta gra jest z 2006 roku) to by nie było afery

Robercik przyznał sobie ecziwy nie tylko w "tej grze".

Są cziterzy co używają WH i aim i grają i hasają na FN.

A kto konkretnie ?

Offline beryl

  • Towarzysz broni
  • Posts: 20
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #39 on: 16 August 2013, 20:03:45 »
Robercik przyznał sobie ecziwy nie tylko w "tej grze".


Zapewnienie sfnigowanych osiągnięć nie ma wpływu na rozgrywkę. Zapewne zacząłeś oglądać jego profil po jego wyznaniu

A co do cziterów. Dziś na FN będzie jakiś i ustalcie kto to bo ja nie wskazuje pod publikę cziterów

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #40 on: 16 August 2013, 22:35:21 »
Zapewne nie przeczytałeś kto założył ten temat, lol
My to w pewnym sensie z troski o chłopaka, by go na ludzi wyciągnąć. Ciężko stwierdzić ,aby ktokolwiek go gorącym żelazem przypalał i końmi rozciągał  8)

Mati

  • Guest
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #41 on: 16 August 2013, 23:25:02 »
Cyrtolenie się z jakimś programem żeby tylko mieć grafiki w profilu - dla mnie strata czasu i bezsensowna okazja na zgarnięcie bana. Nie popieram.

Ale piszę to dlatego bo w trakcie czytania tego tematu przypomniało mi się jak wpadł kiedyś Desperat. To była najglupsza wpadka cheatera jaką widziałem. Teraz jak o tym myślę to mi się morda cieszy.  :D

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #42 on: 17 August 2013, 01:29:14 »
A ja po urlopie spać nie mogę ;). Czytając ten temat ubawiłem się świetnie. I zauważam że, wymiana pokoleń na forum, jeszcze nie nastąpi. Robercikq masz serwer do MN, co mnie cieszy, bo taka stara gra, a jeszcze młodym się chce. Tylko że (i teraz od lat 18). Dobierałeś się do panny Ro1 przez kilka miesięcy, odchyliłeś haleczkę, i jak zobaczyłeś cycki, to wytrysk acziwów sie pojawił. Ro 1 to klasyka, i do niej trzeba, powolutku, ja sam dopiero dotknąłem kolana. Zresztą przeprosiłeś w innym temacie http://www.red.orchestra.pl/forum/index.php/topic,2924.msg39504/topicseen.html#new i już wiesz, że gwałt który popełniłeś na sztandarowej grze, o której jest ta strona to błąd. Pozdrawiam i wracaj flirtować z tą nieśmiertelną grą.
« Last Edit: 17 August 2013, 01:53:22 by Ryszka »


Offline Mr.Victor (Eragon16)

  • Towarzysz broni
  • Posts: 190
  • Honor: +9/-30
    • View Profile
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #43 on: 17 August 2013, 10:41:26 »
Rozumiesz, bo jesteś bardzo inteligentny, ale nam musisz napisać po polsku, proszę, bo my trochę nie kumaci.
Eragon, ostatnio pisałeś bardzo zrozumiale, może zaszkodziło Ci poranne zbieranie ogórków,

Możliwe :)

Offline beryl

  • Towarzysz broni
  • Posts: 20
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
Odp: Suchary - paczka Roberciqa
« Reply #44 on: 17 August 2013, 13:36:33 »
Skończmy ten temat. I apeluje do największych hejterów roberta żeby mu dali spokój. Nie wiem czy będzie grał jeszcze w RO, ale na pewno z wami RO.pl nie zagra. Przyznał się, przeprosił i nie miejcie do niego prentensji. Apeluje do admina lub  moderatora żeby zamknął ten temat