Author Topic: Ile gracie w RO ?  (Read 31610 times)

Baran

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #45 on: 19 October 2007, 21:40:58 »
Też dzięki. Co do klanu życzę powodzenia

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Ile gracie w RO ?
« Reply #46 on: 19 October 2007, 22:58:33 »
Ja nie grałem w ogóle.
w RO gram jako raq

Baran

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #47 on: 20 October 2007, 01:40:06 »
Quote
Odi^PrOfAnUm :
Ja nie grałem w ogóle.

Da się zauważyć na publikach:p

[ROSP]-Hyde(Pl.)

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #48 on: 21 October 2007, 17:52:16 »
Co do grupy juz nas jest trzeh HURA!!!!!!!!!!!! ;-] hehe

[E'sS]

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #49 on: 21 October 2007, 19:40:32 »
Profanum, wydaje mi się że Twój avatar jest nie na miejscu.

Dziki_Koziol

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #50 on: 21 October 2007, 23:54:48 »
Quote
[E'sS] :
Profanum, wydaje mi się że Twój avatar jest nie na miejscu.


:yes

Desperat

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #51 on: 22 October 2007, 00:48:13 »
A dlaczego?? Osobiście mnie nie kole w oczy... .Co innego jak by miał tam fote jakiegos historycznego Sk%^&*( a który odpowiada za miliony straconych  ludzi. Przecież w grze są plakaty propagandowe ze swastykami itd. Na jednej z map  np.  ( arad 1941)na dachu jest niemiecka flaga  i jakoś nikt z tego nie robi avantury.. Niektorzy mają teksty Hitlera w podpisie tu na forum i tez nikomu to nie przeszkadza. Po za tym nie ten dzial :) i sie zrobił OT :)

Wawer

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #52 on: 22 October 2007, 02:10:07 »
Quote
desperat :
A dlaczego?? Osobiście mnie nie kole w oczy... .Co innego jak by miał tam fote jakiegos historycznego Sk%^&*( a który odpowiada za miliony straconych  ludzi. Przecież w grze są plakaty propagandowe ze swastykami itd. Na jednej z map  np.  ( arad 1941)na dachu jest niemiecka flaga  i jakoś nikt z tego nie robi avantury.. Niektorzy mają teksty Hitlera w podpisie tu na forum i tez nikomu to nie przeszkadza. Po za tym nie ten dzial :) i sie zrobił OT :)


Mnie przeszkadza avatar i podpisy.

Alex

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #53 on: 22 October 2007, 08:44:02 »
Quote
desperat :
... Na jednej z map  np.  ( arad 1941)na dachu jest niemiecka flaga  i jakoś nikt z tego nie robi avantury.. Niektorzy mają teksty Hitlera w podpisie tu na forum i tez nikomu to nie przeszkadza. Po za tym nie ten dzial :) i sie zrobił OT :)


(Fajny OT który był już wałkowany w innej sekcji tego forum. I nawet sonda na ten temat była.)

Ta mapa to jest custom czyli nic oficjalnego. I jakoś nie mogę przypomnieć sobie żadnego plakatu propagandowego ze swastyką (chodzi o oficjalne mapy).

(Poza tematem: Jeżeli widzę, że ktoś gra z  nickiem jednoznacznie kojarzącym się z najgorszymi symbolami III Rzeszy (typu:Wafen-SS, różne wersje i odmiany nicków z "Hitlerem" itp) to leci z serwera bez ostrzeżenia. To samo dotyczy fanów sowietów. Jest jeden dupek, fan hitlerowców grający pod xywą "Klaus Barbie" (co niektórzy może słyszeli o nim jako "Kacie z Lyonu") którego jeszcze nie wywalam za tego nicka. Ale to tylko do czasu. Zresztą na najlepszych niemieckich serwerach za takie xywy, delikwent przy dużym szczęściu dostanie tylko kicka od ręki. Przy braku szczęścia zaliczy bana.)

A co do innych faszystowskich treści typu avatary czy "złote myśli" to za to odpowiadają moderatorzy i administratorzy tego forum. Z tego co pamiętam to na pudełku jest zaznaczone, że gra jest od lat 16. Ale jak widać nie zawsze rozwój umysłowy nadąża za latami kalendarzowymi.

Desperat

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #54 on: 22 October 2007, 12:15:39 »
Wiadomo, ze jesli sobie ktos zmajstruje na serwerze ,,zakazany'' nick to leci z niego automatycznie.. badz broszę o to zeby zmienił.
Oczywiście jak napisałem wcześniej .. jest pewna granica w ustawianiu sobie podpisów i avatarów.
O ile wiadomo na forum kazdy wyraża swoje zdanie , tak jak ja  i właśnie je wyraziłem, że mnie nie przeszkadza ale tylko w pewnych granicach

@ Alex

Sonda była.. sam ją załozyłem razem z tematem - Czy przeszkadzają Ci nicki związane z ....
ale dotyczyła tylko gry a nie forum.



pzdr

Baran

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #55 on: 23 October 2007, 10:59:48 »
Ja zuważyłem, że ludziom na serwach mój nick się bardzo podoba, bo jak tylko zrobię niechcący TK granatem to zaraz denat pisze "właściwą ksywkę wybrałeś" :D

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Ile gracie w RO ?
« Reply #56 on: 29 October 2007, 20:56:45 »
O co tyle krzyku:>>:D.Nie ma problemu z avaterem,zresztą ,już go zmieniłem na piękniejszy i tak fanem Wermachtu nie jestem,a zwykle u Niemców gra mniej osób ,to do nich dołączam...:yes
w RO gram jako raq

[ROSP]-Hyde(Pl.)

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #57 on: 30 October 2007, 19:17:12 »
Ja gram w 90% niemcami ;-] moim zdaniem mają leprze karabiny od kozaków ;-] ale mają inne minusy ;-]. Po za tym też dlatego że jestem ze śląska i czuję sentymet do niemieckich sił zbrojnych ;-].
Szacuneczek i do zobaczenia na polu bitwy i chwały ;-].
Ps. Desperat graliśmy dziś razem? Jak tak to dzięki za grę było ciekawie ale za mało chłopa ale i tak bylo GIT ;-]

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Ile gracie w RO ?
« Reply #58 on: 02 November 2007, 02:56:33 »
Quote
[ROSP]-Hyde(Pl.) :
Ja gram w 90% niemcami ;-] moim zdaniem mają leprze karabiny od kozaków ;-] ale mają inne minusy ;-]. Po za tym też dlatego że jestem ze śląska i czuję sentymet do niemieckich sił zbrojnych ;-].
Szacuneczek i do zobaczenia na polu bitwy i chwały ;-].
Ps. Desperat graliśmy dziś razem? Jak tak to dzięki za grę było ciekawie ale za mało chłopa ale i tak bylo GIT ;-]
Hyde ,Ty tak piszesz,czy tylko udajesz?
w RO gram jako raq

[ROSP]-Hyde(Pl.)

  • Guest
Ile gracie w RO ?
« Reply #59 on: 03 November 2007, 22:32:24 »
Odi moja Babcia świetej pamięci która mieszkała na mazurach wiekszym szacunkiem obdażała wermacht bo jak by nie oni umarla by z dziećmi z głodu przez naszą wspaniałą partyzantkę która nic nie robiła tylko kradła i robiła zamachy na oficerów niemieckich po których w odwecie SS wyżynano całe wioski znajomy z wioski mojej babki był tego światkiem chodził przez miesiąc jak trup. Uratowało go to że nie mieszkał tylko pracował w pewnej wiosce w której kazano mieszkańcą wykopać pierdolny dół wszystkich którzy mogli by uciec rostrzelano a dzieci wżucano do mogiły i zakopywano żywcem po zasypaniu dużą ilościa ziemi skotłowanych chiał krew wychodziła na powieszchnie. Po za tym babka Mi mowila że moj ojciec i jego 4 braci (Nie miała córki ;-]) byli na skraju śmierci głodowej wpadł żołnież wermachtu jak to zobaczył przyniósł pokaźny pęk kiełubasy cheb itp. więc dlatego wolę grać niemcami po za tym o ruskich też babka się nie wypowiadała łaskawie, banda żdziczałych i zacofanych jełopów umieli tylko jak partyzantka kraść i na dodatek gwałcić.
Po za tym tak jak już pisałem jestem ślązakiem (Basztardem) wiec żadko gram ruskami.
Szacuneczek wszystkim do zobaczenia na polu walki i chały AVE ;-]
Ps. Chyba że Ci chodzi o coś innego ;-].