Ogólnie o grze Red Orchestra 2: Heroes Of Stalingrad - Bohaterowie Stalingradu > Pojazdy

War Thunder (lotniczy, czołgowy, a może nawet morski)

(1/2) > >>

hubtus:
Jeśli chodzi o gry pancerne, to ja z niecierpliwością czekam na war thunder Ground forces. O ile zrobią to tak dobrze jak wersje lotniczą, to wreszcie będzie MMO, które w miarę realistycznie odda starcia pancerne, bez beznadziejnego systemu uszkodzeń(WoT) i masy prototypów, których nigdy nie wdrożono do produkcji seryjnej. Co ciekawe będą też czołgi włoskie i węgierskie, które są rzadko pokazywane w jakichkolwiek produkcjach :D.
Oto drzewka pojazdów:


Haratacz:
Steel Fury Kharkov 1942 pewnie i tak nie przebije... ale zobaczymy.

Bohun:
Ten war thunder to nadal beta? Swego czasu dużo grałem w wings of prey i zaciekawiło mnie to, choć mam wrażenie, że tutaj jest rozgrywaka w trybie arcady.

ufo_has_landed_!:
War Thunder wygląda ciekawie, są tam przynajmniej dwa tryby historyczny i arcade. Próbowałem grać w historyczny ale jakiś tępy jestem i nie potrafię nawet wystartować :D a jaka już to po pierwszym ataku rozbijam się o ziemię. Może czołgiem dam radę :D

hubtus:

--- Quote from: Bohun on 15 June 2013, 19:17:11 ---Ten war thunder to nadal beta? Swego czasu dużo grałem w wings of prey i zaciekawiło mnie to, choć mam wrażenie, że tutaj jest rozgrywaka w trybie arcady.

--- End quote ---
Wydaje mi się, że raczej nie.

--- Quote from: ufo_has_landed_! on 15 June 2013, 20:40:46 ---War Thunder wygląda ciekawie, są tam przynajmniej dwa tryby historyczny i arcade. Próbowałem grać w historyczny ale jakiś tępy jestem i nie potrafię nawet wystartować :D a jaka już to po pierwszym ataku rozbijam się o ziemię. Może czołgiem dam radę :D

--- End quote ---
W sumie to są trzy: Zręcznościowy, realistyczny i historyczny. Tyle, że te trzeci to już tylko dla hardcore'ów, bo tylko widok z kokpitu jest dostępny.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version