Serwis RedOrchestra.pl > Uwagi do forum i do serwisu RedOrchestra.pl

Tabela Ligowa

<< < (2/2)

Mr.Victor (Eragon16):
Dziękuje za wyczerpującą odpowiedź.

Daazzz:

--- Quote from: BartBear_[PL] on 22 April 2013, 18:53:27 ---W poprzedniej odsłonie tej strony była taka kolumna gdzie wpisywano wyniki meczy, ale po pierwsze mieliśmy wtedy "redaktorów sportowych" którzy śledzili postępy rodzimych i zagranicznych klanów (a mnie to na prawdę aż tak nie interesuje żeby jeszcze więcej prywatnego czasu utopić w podobne śledzenie, nie wypowiem się za pozostałych Moderatorów/Administratorów, ale podejrzewam, ze myślą podobnie).
--- End quote ---

Mówisz i masz ;) jeśli uda się komuś stworzyć coś dotyczącego meczy klanowych to mogę zająć się "redakcją sportową" . TWILaddera śledzę na bieżąco, czasem dysponuje - co prawda nie zawsze mam go za wiele ale myślę że nie będzie problemu. :)

P.S. Sorry że nie zjawiłem się w sobotę :( , szwagrowi w piątek urodziła się córka i musiałem wesprzeć go przy szkle ;)

BartBear_[PL]:
Ho ho się porobiło  ;)
W takim razie jak wszystko ruszy dostaniesz moderację tego działu  :)

P.S.
No sprawdzałem co jakiś czas czy już jesteś online, a w międzyczasie tępiliśmy ZEDy z Piterem i Rozumem a potem katrupiliśmy (lub byliśmy katrupieni) w BFBC2. Po battlelogu widzę, że jednak po imprezie miałeś takie helikoptery że nie mogłeś się położyć i parę ładnych godzin MoHowałeś nad ranem ;)
Jeszcze raz witamy w [GmT]  ;D

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version