Author Topic: Początki  (Read 11235 times)

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Początki
« Reply #15 on: 20 May 2013, 19:43:49 »
Tak, wszystko się zlicza do wspólnej puli

Brzęczyszczykiewicz

  • Guest
Odp: Początki
« Reply #16 on: 20 May 2013, 22:27:22 »
Witam,

Kupiłem sobie niedawno tą wersję GOTY i trochę pograłem. Mam w związku z tym pytanko. Czy level gracza widoczny nad postacią kiedy oglądamy akcję w trzeciej osobie to jest ten poziom honoru w profilu osiągnięć ? Za co dostaje się punkty dla drużyny w liście graczy widocznej w czasie gry ? Podejrzewam że za zabijanie wrogów ale pewnie i za coś jeszcze (zajęcie obszaru, obronę itd)

Dokładnie , również  jestem ciekaw na czym to wszystko polega. Gram kampanię  i rónież na serwerach , ale nie wiem ile trzeba czego zdobyć by ugrać jakiś awans czy jak to się tam pisze.

Offline Mr.Victor (Eragon16)

  • Towarzysz broni
  • Posts: 190
  • Honor: +9/-30
    • View Profile
Odp: Początki
« Reply #17 on: 20 May 2013, 22:34:25 »
W zwiazku do jednej z powyzszych wypowiedzi...
Enclave nie gra juz od dawna w ro2(klanowo).
Co do mniejszych klanow, druzyn.
Istnieje ekipa A-Team oraz moj klan(1st).
Ostatnio dowiedziałem sie ze w zagranicznym klanie 29th Infantry Division jest ekipa około 6-8 graczy z polski i nawet dobrze im sie wiedzie.

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Początki
« Reply #18 on: 21 May 2013, 09:41:27 »
Enclave grało póki istniała prawdziwa liga, a nie ten badziewny TWi;Ladder :-X

Marder

  • Guest
Odp: Początki
« Reply #19 on: 21 May 2013, 14:12:51 »
Ja zazwyczaj nie angażuję się w żadne klany bo tam trzeba grać regularnie i brać udział w jakiś walkach ligowych. A ja nie zawsze mam czas a dwa nie jestem jakiś pro-graczem tylko człowiekiem który kocha gry fps a klimaty II WŚ szczególnie. Ale jeśli ktoś tu z Was będzie robił jakąś potyczkę w określonym z góry czasie to chętnie się podepnę. Zawsze to milej grać z polakami niż niemcami czy innymi ruskimi ;)

Offline BUBEL

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 124
  • Honor: +4/-2
    • View Profile
Odp: Początki
« Reply #20 on: 21 May 2013, 15:38:19 »
Witam, ja również w końcu się przemogłem i zakupiłem RO 2. Ogólnie na początku było ciężko, mimo że mam w jedynce rozegranych prawie 650 h, to w dwójce czułem się jak kompletny noob. Optymalizacja samej gry również jest od bani, bo chociaż mój piecyk nie należy już do najnowszych to na normalu RO 2 powinna śmigać, a ewidentnie brakuje dobrych kilkunastu FPS. Z czasem giera coraz bardziej mi jednak zaczęła podchodzić. I mam wobec tego pytanie: czy w RO 2 jest jakikolwiek ,,pancerny'' serwer ? Taki na którym można tylko jeździć czołgiem, bez map ,,mieszanych''. Na normalnych serwerach ludzie w ogóle nie głosują na Gumrak, a ja chciałbym zakosztować walki pancernej w tej grze.

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Początki
« Reply #21 on: 21 May 2013, 16:15:22 »
Są, ale zwykle puste :(


Offline BUBEL

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 124
  • Honor: +4/-2
    • View Profile
Odp: Początki
« Reply #22 on: 21 May 2013, 16:37:51 »
Dzięki wbijajmy zatem społem :) Swoją drogą ciekawe że tylu ludzi jara się tym gównianym World of Tanks a w znacznie bardziej realistycznym RO nikt nie chce bawić się czołgami...
PS
za co dostaje się osiągnięcie Zaprawiony w boju ?
« Last Edit: 21 May 2013, 19:10:15 by BUBEL »

Marder

  • Guest
Odp: Początki
« Reply #23 on: 21 May 2013, 20:20:51 »
A co z tymi punktami ? Za co dostaje się punkty Ogólne a za co Drużyna ? Miałem wiecej killów od kolesia ale generalnie mniej punktów właśnie w tych dwóch elementach. Jest jakaś instrukcja wogóle do tej gry ?

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Początki
« Reply #24 on: 22 May 2013, 07:14:56 »
Zaprawiony w boju (In B4 Reset) już nie dostaniecie, otrzymali je ludzie grający przed resetem statystyk.
Każdy kill to wyjściowo 1 punkt.Dostajecie dodatkowe punkty drużynowe jeśli:
- byliście w aktywnej strefie (+2)
-wróg był w aktywnej strefie (kolejne +2)
- w pobliżu był wasz dowódca drużyny (+2 za osłonę dowódcy)
- za asystę przy fragu +1
- zniszczony czołg +5 (śmiesznie mało)
- za uzupełnienie amunicji kaemiście +5
- za obronę strefy +3 (w zasadzie za próbę obrony, bo przeciwnik ją już zabrał)
- za zajęcie strefy +10 i bonus zależny od liczby graczy
Za kilka tygodni wyjdzie Rising Storm i co nieco ma się pozmieniać. Ale to nie ważne, gramy tak aby wygrać a nie nałapać jak najwięcej fragów (tak, to są różne rzeczy  ;) )
Ogólne to suma punktów drużynowych i liczby zabitych
Instrukcja: Steam Biblioteka > PPM na grze > Instrukcja
« Last Edit: 22 May 2013, 11:52:06 by morticore »

Marder

  • Guest
Odp: Początki
« Reply #25 on: 22 May 2013, 16:13:24 »
morticore ----- Dzięki za szczegółowe wyjaśnienia. Ale tej instrukcji tam nie znalazłem. A co do Rising Storm to widzę, że jest promocja na Steam'ie.

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Początki
« Reply #26 on: 22 May 2013, 17:05:27 »
A co do Rising Storm to widzę, że jest promocja na Steam'ie.

Poczekaj dwa miesiące. Kiedy już wszyscy się przekonają, że to kolejny zbugowany tytuł i nikt nie będzie grał, TWI zrobi promocję weekendową za dolara :)

Marder

  • Guest
Odp: Początki
« Reply #27 on: 22 May 2013, 18:23:03 »
A też macie takie jajca ? O co z tym chodzi ? Cały czas miałem ok a dzisiaj coś się kopie.

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Początki
« Reply #28 on: 22 May 2013, 21:55:53 »
Steam  świruje, kiedys mu przejdzie

Daazzz

  • Guest
Odp: Początki
« Reply #29 on: 23 May 2013, 08:48:40 »
A też macie takie jajca ? O co z tym chodzi ? Cały czas miałem ok a dzisiaj coś się kopie.

Normalka jeśli chodzi o Steam. Utrata połączenia ze serwerami to jeszcze nic, gorzej jeśli Steam zacznie Ci pobierać na nowo grę która masz już na dysku...
W moim przypadku stało się tak z NTW. Gra waży 20GB, jest zainstalowana, a steam sobie ja radośnie pobiera od zera....  :o

Najlepszą metodą walki z tą aplikacja jest - jego wyłącznie i restart połączenia internetowego.