Sztab > Meldunki do sztabu

Zmiana-usunięcie moderatora

<< < (6/7) > >>

Ryszka:
Jeżeli chciałbym porównać społeczność Ro.pl do obrazu, to Rozum był na nim dość kontrowersyjnym obiektem, ale w pełni wpisującym się w kompozycję złożoną z reszty dziwaków i oryginałów. Zostawił po sobie białą plamę, którą trudno będzie "zamalować" kim innym.

Tak to teraz wygląda

Cała ta akcja była przeprowadzona przeciw Rozumowi moderatorowi a nie Rozumowi jako takiemu, więc weź się ogarnij chłopie, ściśnij poślady i wracaj na obraz. Kto Urlichowi teraz dzidę w d....ę włoży? ;)
A żeby nie było tak kolorowo, to uważam że z tym blokowaniem, zachowałeś się jak obrażony dzieciak.

BartBear_[PL]:

--- Quote from: Ryksza on 02 November 2012, 09:49:46 ---[...]Kto Urlichowi teraz dzidę w d....ę włoży? ;)
[...]

--- End quote ---

No dokładnie, przecież teraz ukryta opcja niemiecka nie ma żadnego adwersarza! Hulaj dusza piekła nie ma(?)  :P ;)

ufo_has_landed_!:

--- Quote from: Zeiss_PL on 02 November 2012, 00:55:46 ---"ukryta opcja niemiecka , śląski kolaborant ,faszysta"

--- End quote ---



to Twoje auto ?

Zeiss_PL:
Powiem krótko -nie

Japońska technika lepiej mi odpowiada , a ten dodatkowo za bardzo oficjalnie obklejony :)


Ryszka:
Zeiss przecież byłeś u mnie tym samochodem nie oszukuj, razem po pijaku naklejaliśmy napisy. No chyba że sąsiadowi przez pomyłkę to zrobiliśmy ;)
A wracając do tematu bo coś smutno na forum , taki oto obrazek znalazłem.

Ryszka, As , Ufo i Pobor gnębią Rozuma.
Okazuje się że ja też mogę na zielono pisać, to taki przyjazny ekologiczny kolor, super się pisze polecam.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version