Sztab > Meldunki do sztabu

Zmiana-usunięcie moderatora

(1/7) > >>

ufo_has_landed_!:
Wszelkie zażalenia odnośnie mojej pracy jako moderatora kierujcie odważnie do "Meldunki do sztabu". Z tłumu łatwo rzucać paszkwilami, ale jakby ktoś miał złożyć oficjalne zażalenie co mu się nie podoba to nagle nikt chętny. Rzeczowych argumentów potwierdzających łamanie regulaminu brak, więc strach że za fałszywe oskarżenia poniesiecie "koszty" procesu i narazicie się na śmieszność.
Tak więc niech koledzy as123as i Ryszka udowodnią że ich rzekomo regulaminem obiecanej złotej wolności dzieje się krzywda ze strony moderatora i złożą odpowiednie zażalenie do forumowej prokuratury. Inaczej uznam że obrana przeze mnie droga jest słuszna i przeszkadza jedynie warchołom którym branie w ryzy ogranicza domniemaną przez nich złotą wolność, pozwalającą im wieszać psy na każdym kto chce zrobić coś po co im nie chce się nawet ruszyć swoich czterech liter.

Nie chodzi o łamanie regulaminu tylko o to że ty człowieku nie potrafisz wyważyć litery prawa do czyny (zastosowania do regulaminu)
Psy to Ty wieszasz, m.in. na mnie oskarżając mnie o jakieś bunty przeciw twoje osobie które sam wymyślasz chyba. Bo na prawdę mam ciekawsze zajęcia niż "konspiracje" przeciwko jakiemuś człowieczkowi z forum. Sprawa rozbija się o to, że twoja nadgorliwość staje się niebezpieczna. Blokujesz tematy nie dając ludziom się wypowiadać, usuwasz posty które w twoim mniemaniu są "nie ważne", nie potrafisz dobrać konsekwencji do czynu, nad interpretujesz kierowane w twoim kierunku słowa, obrażasz mnie i oskarżasz o jakieś wyimaginowane spiski.

A wierszyk, cóż prawda boli. To nic innego jak Twoje zachowanie na forum.

Reasumując, jako aktywny forumowicz, zgłaszam wniosek o odsunięcie Pana Rozumny od moderacji forum z powodów wymienionych wyżej. My Panu już dziękujemy.

as123as:
Dzień dobry.

Zgłaszam osobiście ( zgodnie z zaleceniem moderatora ) zażalenie na destrukcyjną dla NASZEGO FORUM
działalność moderatora o nick'u Rozumny(PL).


JA TEMU PANU JUŻ DZIĘKUJĘ.

Ryszka:
Jak napisałeś Rozum tak też robię. Proszę o usunięcie kolegi Rozumny(PL) bardziej pasuje (BLR) z urzędu moderatora forum Ro.pl.
powód:
-brak talentu do pełnienia tej funkcji
- widoczny brak szacunku ze strony innych użytkowników
 -nieadekwatne funkcjonowanie w roli moderatora, charakteryzujące się agresywnymi formami niedostosowania społecznego. Nie będę mówił jakimi bo widać.
DZIĘKUJĘ TEMU PANU RÓWNIEŻ

Edit: Shocku wróć.

Rozumny(PL):
ufo_has_landed_! Nigdy publicznie na forum cię nie obraziłem ani nie napisałem że spiskujesz. Blokowanie kontaktu przez pw zwłaszcza po rzuceniu na nim różnych oszczerstw w moją stronę jest dziecinne (napluć a potem za spódnice).
Co do reszty, dziwi mnie że taki as123as zarzuca mi destrukcję NASZEGO FORUM, skoro sam kiedyś publicznie sugerował jego zamknięcie .
Ryszka, kilka gorących głów okazujących brak szacunku, nie jest zarzutem wobec mnie, tylko osób nie umiejących szanować innych za ich wizję, na którą swoim milczeniem sami wyrazili zgodę (brak zgłoszeń do funkcji moderatora).

Nikt tu nie płacze z powodu złamania regulaminu, tylko że ktoś go przestrzega.

as123as:

--- Quote from: Rozumny(PL) on 31 October 2012, 15:49:39 ---
Co do reszty, dziwi mnie że taki as123as zarzuca mi destrukcję NASZEGO FORUM, skoro sam kiedyś publicznie sugerował jego zamknięcie .

 tylko osób nie umiejących szanować innych za ich wizję, na którą swoim milczeniem sami wyrazili zgodę (brak zgłoszeń do funkcji moderatora).

Nikt tu nie płacze z powodu złamania regulaminu, tylko że ktoś go przestrzega.

--- End quote ---
ad 1  Kłania się czytanie ze zrozumieniem, wytłumaczyłem intencję tego wpisu. ( Twoja funkcja jest rezultatem tego wpisu).

ad 2 Dopiero teraz poznaliśmy Twoje wizje. Te wizje, jak widać wielu nie odpowiadają. ( Wolałbym żebyś nie jechał na wizjach, tylko wrócił do rzeczywistości ).

ad 3 Ty łamiesz regulamin nie pozwalając na swobodne wypowiedzi, myli Ci się funkcja moda z funkcją Boga.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version