Author Topic: Wspólna gra  (Read 8912 times)

hubtus

  • Guest
Odp: Wspólna gra
« Reply #15 on: 27 October 2012, 16:43:06 »
Ja również zagrałbym w jakimś większym gronie. Szkoda ,że nie ma jakiegoś aktywniejszego polskiego serwera w RO2 :( Jeśli nadarzy się taka okazja i będę miał wolny czas to z chęcią się zamelduję ;D

BRAT_MIH

  • Guest
Odp: Wspólna gra
« Reply #16 on: 27 October 2012, 18:35:27 »
Zapraszam na 40-1, gra dużo Polaków, kilkoro jest adminami :)

hubtus

  • Guest
Odp: Wspólna gra
« Reply #17 on: 27 October 2012, 21:55:09 »
Quote
Zapraszam na 40-1, gra dużo Polaków, kilkoro jest adminami

Na tym serwerze spędziłem większość godzin w RO2, więc nie jest mi obcy ;) Brakuje mi tylko customowych map na serwerze z trybem realizm. Z tego co zauważyłem to są one włączone tylko przez adminów. Tak przynajmniej mi się wydaję.
« Last Edit: 27 October 2012, 22:56:56 by hubtus »

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Wspólna gra
« Reply #18 on: 28 October 2012, 02:11:57 »
Zapraszam na 40-1, gra dużo Polaków, kilkoro jest adminami :)

tak przy okazji serwera 40-1. Jest taka prośba ogólna, tylko ludziom nie chce się rejestrować na forum aby, to napisać (mnie też) - te nowe kolory napisów są lekko żenuła... To gra wojenna, mroczny czas, a tu jakieś różowe literki czy żółte wyskakują. Ogólnie pomysł z kolorami super, tylko na boga wojny - niechże one będą stonowane.. bo jak widzę różowe to mam wrażenie, że jola rutowicz pisze :D pogadaj z kim trzeba w tej sprawie, z góry dzięki..

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Wspólna gra
« Reply #19 on: 28 October 2012, 08:48:31 »
tak przy okazji serwera 40-1. Jest taka prośba ogólna, tylko ludziom nie chce się rejestrować na forum aby, to napisać (mnie też) - te nowe kolory napisów są lekko żenuła... To gra wojenna, mroczny czas, a tu jakieś różowe literki czy żółte wyskakują. Ogólnie pomysł z kolorami super, tylko na boga wojny - niechże one będą stonowane.. bo jak widzę różowe to mam wrażenie, że jola rutowicz pisze :D pogadaj z kim trzeba w tej sprawie, z góry dzięki..
BRACIE...było się odzywać?!  :P ;)

BRAT_MIH

  • Guest
Odp: Wspólna gra
« Reply #20 on: 29 October 2012, 12:47:52 »
Hehe, to chyba do twórcy tego mutatora by trzeba było pisać :) Te kolory pozwalają przede wszystkim podkreślić ostrzeżenia od b3 i adminów, więc są na rękę graczom. Przynajmniej widzą ostrzeżenie i nie ma problemu, że wylatują z temp banem bez świadomości za co.  Fakt, że różowy pasuje jak pięść do oka. Pogadam z Mordem, może coś się uda.

Jeżeli chodzi o mapy customowe w trybie realizm to mapa Winterwald została dodana już na stałe do rotacji. Naprawdę fajna mapka. Pzdr.

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Wspólna gra
« Reply #21 on: 29 October 2012, 13:05:40 »
Fakt, że różowy pasuje jak pięść do oka. Pogadam z Mordem, może coś się uda.

żółty też nie bardzo :) Ogólnie jest to fajny pomysł i też mi się podoba, że np kolorami rozróżnieni są dowódcy drużyn itp...

Winterwald - super mapka, dzięki ! czekam na następne customy !

BRAT_MIH

  • Guest
Odp: Wspólna gra
« Reply #22 on: 29 October 2012, 22:55:45 »
Żeby customy weszły na stałe do kanonu gier RO2 muszą być najpierw odpowiednio przećwiczone, niedoróbki i bugi osunięte, a twórca zadowolony ze swojego dzieła. Zapraszam chętnych na serwer 40-1 classic. Dużo map custom, często na serwerze są maperzy, którzy mapę robili i czekają na konstruktywne uwagi. Serwer cieszy się coraz mniejszą popularnością niestety, tryb classic umarł śmiercią naturalną. Chyba jedyną rzeczą, dzięki której ten serwer się zapełnia od godziny 18:00 - 19:00 są właśnie nowe mapy. Niestety piękne, duże mapy beż transporterów są niegrywalne. I tu koło się zamyka, my testujemy, transporterów nie ma, maperzy się zniechęcają. Mimo wszystko pomóżcie czasem przetestować i pograjcie na classicu to wiecej map customowych trafi na serwer realism. Pzdr.

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Wspólna gra
« Reply #23 on: 30 October 2012, 13:37:44 »
Serwer cieszy się coraz mniejszą popularnością niestety, tryb classic umarł śmiercią naturalną.

No właśnie, tu tkwi problem. Może zrobić server w trybie realism z customami? ja bym siedział cały wieczór co wieczór i zapewne nie tylko ja. Porozmawiaj z resztą ekipy 40-1 o takim pomyśle - może to pozwoli nieco bardziej napełnić serwer.

Co do transporterów - święta racja, to jest ostatnia rzecz której HoSowi brakuje, aby ruszyć z kopyta. Mapek już teraz jest od groma, tylko grać się w nie nie da vide Oględow, Arad itp... Ale,  ale.. powstał silny zespół moderski (jeśli śledzisz forum TWI), który już ma na finiszu dwa czołgi, pracuje nad modem który umożliwi wysiadanie i wsiadanie z pojazdów i mocno liczę na to, że to oni w końcu zrobią te długo oczekiwane transportery, bo na te z TWI to jeszcze ze 2 lata poczekamy...

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Wspólna gra
« Reply #24 on: 30 October 2012, 16:21:49 »
Z tym na finiszu to bym nie przesadzał ;P Aczkolwiek chłopaki starają się jak mogą i to się ceni.

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Wspólna gra
« Reply #25 on: 30 October 2012, 16:50:58 »
Pisali ostatnio, że sdkfz 222 jest w pełni wymodelowany i robią animacje do niego, oraz że KW kończy się modelować w środku i czeka na animację. Się zobaczy ... mam nadzieję, że nie polegną na kodowaniu, bo to najtrudniejsza część i mało kto potrafi to robić ...