Author Topic: Fajtnajt 2012.10.05  (Read 19743 times)

MarekM-92

  • Guest
Odp: Fajtnajt 2012.10.05
« Reply #15 on: 05 October 2012, 11:52:40 »
A czemu ktoś z 7th ma zaprzeczać jeśli akurat na tej mapie weszło najwięcej ludzi i w zasadzie byli zadowolona i miała ochotę na więcej niż 1 rundę.(co było widać jak na następnej mapie masa ludzi wyszła i było trochę narzekań że tylko jedna runda.) Przecież o to chodzi na FN, żeby dobrze się bawić. Aaa i niech ktoś ogarnięty siedzi na adminie żeby nie było niepotrzebnego pauzowania gry. ::)
« Last Edit: 05 October 2012, 12:20:24 by MarekM-92 »

Szczepan

  • Guest
Odp: Fajtnajt 2012.10.05
« Reply #16 on: 05 October 2012, 13:48:53 »
Na webadminie jest opcja wyłączenia pauzowania gry w momencie wyjścia admina do wyboru klas. Jak już ma siedzieć ten admin, to chociaż to ustawcie.

Wawer

  • Guest
Odp: Fajtnajt 2012.10.05
« Reply #17 on: 05 October 2012, 15:03:44 »
Dodałem mapkę o której ostatnio na Mumblu wspomniano i w sumie sądzę, że większość graczy ją zna i nie ucieknie jeżeli zostanie wybrana a jest to Bocklin.
Bardzo fajna mapa, daaawno nie grałem.
Teraz to już naprawdę jestem wkurzony, że  dziś nie dam rady pograć  :(
Mam nadzieję, że za tydzień znów zwycięży opcja "czyste" RO.

Shock

  • Guest
Odp: Fajtnajt 2012.10.05
« Reply #18 on: 05 October 2012, 16:17:01 »
Aaa i niech ktoś ogarnięty siedzi na adminie żeby nie było niepotrzebnego pauzowania gry. ::)


Przepraszam bardzo  >:(

Jak siedze na tej admince ze trzy lata to mi się zdarzyło pierwszy raz, kilka razy akurat wtedy.

So i tell you fuck off.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Fajtnajt 2012.10.05
« Reply #19 on: 05 October 2012, 17:59:19 »
No opcja ta była włączona wcześniej na jakieś spotkanie nie wiem czy nie z "siódemką" i o niej zapomnieliśmy, tym razem zostanie wyłączona. Dodam tylko że nie na naszym serwerze jak graliśmy to pauza wpadała tak z 3x więcej razy niż to się ostatnio nam przydarzyło. Nieładnie pouczać starszych zarówno wiekiem jak i stażem gry w RO, bo kiedy Shock był już aktywnym graczem i Forumowiczem to wy szczyle dopiero odkrywaliście CS'a  ;D
Ale żeby nie psuć nastroju przed i po spotkaniu, ten temat pauzowania uważam za zamknięty.

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Odp: Fajtnajt 2012.10.05
« Reply #20 on: 05 October 2012, 18:09:38 »
Wybór mapy Bocklin jest moim zdaniem bardzo trafny. Aha i na przyszłość (jeśli tego nie da się już zrobić dzisiaj) - sugerowałbym usunięcie mapy Berezina.
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

MarekM-92

  • Guest
Odp: Fajtnajt 2012.10.05
« Reply #21 on: 05 October 2012, 18:25:17 »
No opcja ta była włączona wcześniej na jakieś spotkanie nie wiem czy nie z "siódemką" i o niej zapomnieliśmy, tym razem zostanie wyłączona. Dodam tylko że nie na naszym serwerze jak graliśmy to pauza wpadała tak z 3x więcej razy niż to się ostatnio nam przydarzyło. Nieładnie pouczać starszych zarówno wiekiem jak i stażem gry w RO, bo kiedy Shock był już aktywnym graczem i Forumowiczem to wy szczyle dopiero odkrywaliście CS'a  ;D
Ale żeby nie psuć nastroju przed i po spotkaniu, ten temat pauzowania uważam za zamknięty.
Jak ktoś wylatuje z serwera w trakcie spara to przecież lepiej zrobić pauzę żeby wszyscy gracze byli w grze. Żeby nikt nie miał pretensji, że któryś team miał mniej osób bo coś tam coś tam.  Stażem gry w RO???  Ile to Shock ma h w grze i ile lat gra??? To że ktoś nie pisał na forum nie znaczy że gra od wczoraj w RO:Ost. Poza tym w ,,siódemce" jest więcej ludzi ,,weteranów" niż tu u was.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Fajtnajt 2012.10.05
« Reply #22 on: 05 October 2012, 18:32:14 »
Najwyraźniej temat zamknięty trzeba chyba faktycznie zamknąć, żebyście zrozumieli.
Otóż drogi panie wel 92 wyobraź sobie, ze były takie czasy kiedy to Steam nie naliczał godzin w RO! (wtedy pewnie Cię tu nie było), a Shock wtedy grał, ja grałem, kurka grała ee grał itd. Kiedy może wy wdrożyliście się to nam już trochę bądź odechciało, bądź po prostu już tyle czasu nie było, także statystyki RO na Steam możecie sobie... wydrukować i nad łóżkiem powiesić. Jak masz coś do Administracji to nie ten dział (widać nie czytałeś Regulaminu Forum a to jest na "-" dla Ciebie).

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Fajtnajt 2012.10.05
« Reply #23 on: 05 October 2012, 19:05:04 »
Żeby nikt nie miał pretensji, że któryś team miał mniej osób bo coś tam coś tam

Spokojnie, kolego, spokojnie... większość z tutejszych chłopaków grała w meczach o takiej randze, że wszystkie twoje mecze klanowe razem wzięte to zero przy nich.. przepraszam, że tak mówię,nie chcę Cię obrażać, ale naprawdę trochę szacunku dla chłopaków... Pamiętasz coś takiego jak RoLadder, grałeś tam chociaż raz ? a paru tutejszych sezon w sezon było na pierwszym miejscu w EU i intercontinental... Nie piszę tego żeby się chwalić czy cokolwiek. Chodzi o to żebyś wiedział, że gramy dla zabawy, nie dla złotego pucharu.
 Dlatego zapewniam Cię, że na żadnym sparingu z 7th ani na jakimkolwiek FN nikt z ekipy z forum nie będzie robił żadnych szopek z pauzami etc, nawet gdyby wyleciało pół składu. My już graliśmy o tytuły i teraz gramy dla przyjemności, dla emocji i na prawdę nie mamy ochoty się spinać na fun warach. Musicie czy też Ty musisz to zrozumieć. Oczywiście jeśli gramy spara z 7th i jako klan takie macie warunki okej, akceptujemy to. Ale bądź pewny, że nikt nie będzie płakał jeśli nie będzie pauzy bo ktoś wypadł z serwera.
Tak na serio to u nas i tak przeważnie gra 5-6 ludzi na 8 bo reszta albo akurat pije albo poszła do sklepu albo gada albo sika, a jeden ostatnio poszedł się kąpać. Także naprawdę, na luzie, to nie  gra o mistrzostwo sezonu :) grajmy dla przyjemności w naszą ukochaną grę i cieszmy się że możemy grać prawie jak kiedyś :) pzdr

MarekM-92

  • Guest
Odp: Fajtnajt 2012.10.05
« Reply #24 on: 05 October 2012, 19:25:10 »
Spokojnie, kolego, spokojnie... większość z tutejszych chłopaków grała w meczach o takiej randze, że wszystkie twoje mecze klanowe razem wzięte to zero przy nich.. przepraszam, że tak mówię,nie chcę Cię obrażać, ale naprawdę trochę szacunku dla chłopaków... Pamiętasz coś takiego jak RoLadder, grałeś tam chociaż raz ? a paru tutejszych sezon w sezon było na pierwszym miejscu w EU i intercontinental... Nie piszę tego żeby się chwalić czy cokolwiek. Chodzi o to żebyś wiedział, że gramy dla zabawy, nie dla złotego pucharu.
 Dlatego zapewniam Cię, że na żadnym sparingu z 7th ani na jakimkolwiek FN nikt z ekipy z forum nie będzie robił żadnych szopek z pauzami etc, nawet gdyby wyleciało pół składu. My już graliśmy o tytuły i teraz gramy dla przyjemności, dla emocji i na prawdę nie mamy ochoty się spinać na fun warach. Musicie czy też Ty musisz to zrozumieć. Oczywiście jeśli gramy spara z 7th i jako klan takie macie warunki okej, akceptujemy to. Ale bądź pewny, że nikt nie będzie płakał jeśli nie będzie pauzy bo ktoś wypadł z serwera.
Tak na serio to u nas i tak przeważnie gra 5-6 ludzi na 8 bo reszta albo akurat pije albo poszła do sklepu albo gada albo sika, a jeden ostatnio poszedł się kąpać. Także naprawdę, na luzie, to nie  gra o mistrzostwo sezonu :) grajmy dla przyjemności w naszą ukochaną grę i cieszmy się że możemy grać prawie jak kiedyś :) pzdr
Czy ja napisałem że gramy o nie wiadomo co i dlatego były pauzy??? Nikt nie chce niedomówień, że było niesprawiedliwe lub coś takiego.  Aha, i nie wiem co ma porównywanie meczy 7th, klanu który powstał w zasadzie po upadku ROladdera, po to by jeszcze pograć trochę czasu w jakimś wspólnym gronie. Możliwe że kogoś obraziłem, ale uwierzcie że porównanie że jak wy graliście w RO a my odkrywaliśmy cs-a jest krzywdzące dla wielu osób z którymi grywam na codzień.

Offline RoXaR77

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 110
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Odp: Fajtnajt 2012.10.05
« Reply #25 on: 05 October 2012, 19:43:21 »
Do tych co robią z siebie na siłę  doświadczonych wiekiem i długą grą (bez naliczania godzin) weteranów, jakoś tego po was nie widać :-)

Szczepan

  • Guest
Odp: Fajtnajt 2012.10.05
« Reply #26 on: 05 October 2012, 19:44:32 »
No opcja ta była włączona wcześniej na jakieś spotkanie nie wiem czy nie z "siódemką" i o niej zapomnieliśmy, tym razem zostanie wyłączona. Dodam tylko że nie na naszym serwerze jak graliśmy to pauza wpadała tak z 3x więcej razy niż to się ostatnio nam przydarzyło. Nieładnie pouczać starszych zarówno wiekiem jak i stażem gry w RO, bo kiedy Shock był już aktywnym graczem i Forumowiczem to wy szczyle dopiero odkrywaliście CS'a  ;D
Ale żeby nie psuć nastroju przed i po spotkaniu, ten temat pauzowania uważam za zamknięty.
Chciałem zauważyć, że gra zespół vs zespół wygląda inaczej niż zwyczajna gra, nie grałem przeciwko wam żadnych meczy więc nie wiem jak możecie się zachować w danej sytuacji, po 2 nikogo nie pouczam tylko, że tak powiem, polecam tę opcje. Wybacz BartBear ale nazywanie ogółu szczylami tu nie pasuje, mnie możesz nazwać szczylem, spoko, nie obrażę się, jestem młody, okej, ale ludzi którzy mają własne rodziny i własny dorobek też są wg Ciebie szczylami? Tak, tacy gracze również występują poza "Weteranami". Powodzenia na FN.

Wawer

  • Guest
Odp: Fajtnajt 2012.10.05
« Reply #27 on: 05 October 2012, 19:56:18 »
Myślę, że to nie miejsce i czas na licytacje, kto jest lepszy/bardziej doświadczony. Ważne by co piątek fajno się grało w tę nieco zapomnianą grę. Życzę Wam dobrej zabawy, żałuję że dziś nie pogram ale muszę zmykać na mecz. Pozdrawiam.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Fajtnajt 2012.10.05
« Reply #28 on: 05 October 2012, 20:01:07 »
Chciałem zauważyć, że gra zespół vs zespół wygląda inaczej niż zwyczajna gra, nie grałem przeciwko wam żadnych meczy więc nie wiem jak możecie się zachować w danej sytuacji, po 2 nikogo nie pouczam tylko, że tak powiem, polecam tę opcje. Wybacz BartBear ale nazywanie ogółu szczylami tu nie pasuje, mnie możesz nazwać szczylem, spoko, nie obrażę się, jestem młody, okej, ale ludzi którzy mają własne rodziny i własny dorobek też są wg Ciebie szczylami? Tak, tacy gracze również występują poza "Weteranami". Powodzenia na FN.

Tacy gracze nie atakują tutaj na Forum, tak więc absolutnie do nich ta uwaga (widzę na siłę rozciągnięta na cały wasz skład) nie była adresowana.

Do tych co robią z siebie na siłę  doświadczonych wiekiem i długą grą (bez naliczania godzin) weteranów, jakoś tego po was nie widać :-)

W metryki sobie patrzeć nie będziemy, natomiast jak się gra w inne rzeczy albo po prostu ma sie długą od "Redzi" przerwę to naturalne jest że takowy skill spada. Są rzeczy jak to jest z jazdą na rowerze, że się "nie zapomina", a są takie które trzeba non stop trzymać treningiem na danym poziomie. To co się miało na przełomie '08-'09 teraz z pstryknięciem palców od razu nie przyjdzie. Tak jak w życiu, czy uważasz że weterani wojenni teraz mają skakać przez murki i umieszczać w tarczy 10/10? A kombatanctwa chyba im nie odmówisz?  :P

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Fajtnajt 2012.10.05
« Reply #29 on: 06 October 2012, 01:28:54 »
Po raz pierwszy relacja z FN na żywo. Spójrzcie na godzinę, kiedy piszę tego posta . Kurka i Rozumny brylują, ich żarty obrywają uszy lepiej niż ostrzał 4 plutonów moździerzy. Bart milczy. As milczy także, wnuczka lub też wróżka jutro przychodzi do niego. Zeiss musi sobie jeszcze nalać. Stój Shocku taka komenda pada. Na razie cisza. As z Shockiem żartują o miejscu w tabeli. Zeiss robi hehheheh. Z lewej w krzakach pocisk wyleciał powiedział Rozum , a z rowu wyjeżdża stug mówi Shock. I o właśnie dostał!!!!. Jest jeszcze hanomag...... rozwalony. Kur....a, Ciacho bije wszystkich a ponoć jest nowy. Idę się odlać na moment mówi Zeiss. Jest, jest lewo, lewo 11 nie widzi nas mówi Shock. Coś wyjeżdża, druga pantera druga suka, haha połaczenie wierzy z kadłubem mówi Rozum.( czyli trafił) No ale Rozum Ty jesteś tak podniecony mówi As. Wszystkie tygrysy przeleciałem na mapie odpowiada Rozum.

Dobra kończę tę relację i polecam dołączyć i na własne uszy podziwiać. A tak na marginesie po co te całe dyskusje. Skoro jest strona poświęcona RO, to ją szanujmy i trzymajmy się razem. Zamiast wychwalać się kto jest najlepszy, jeden z drugim niech pomyśli co zrobić żeby ta społeczność nie wymarła, bo RO2 nie była hitem i wielu odeszło.
A najlepszy i tak jestem ja.  Tutaj chciałem pokazać screena z Odessy, ale nie wiem gdzie mam folder steama z zrzutami ;)
« Last Edit: 06 October 2012, 02:24:15 by Ryszka »