Ogólnie o grze Red Orchestra 2: Heroes Of Stalingrad - Bohaterowie Stalingradu > Rising Storm

Nowy Trailer Rising Storm

<< < (2/6) > >>

Ryszka:
Płacić!

Edit: Nie chciałem żeby to był najkrótszy post jaki wysłałem, wiec zrobiłem edit.

MJ:

--- Quote from: morticore on 16 August 2012, 20:58:40 ---Stand alone game będzie jak mówiłem :) Sporo ciekawego info http://gramynawynos.pl/news.asp?ID=70278

--- End quote ---

Wyczytałem, że będzie można głowy ścinać mieczami samurajskimi.

A tak w ogóle czy nie można by wprowadzić czegoś takiego jak egzekucje na najbardziej zajadłych wrogach, którzy przetrwali starcie? Już po upływie czasu. Z opcją tak lub nie. Byłaby dodatkowa motywacja aby walczyć do końca a nie kampić 5 min w spawnie w krzakach.

morticore:
W sumie jakby dodać taka animację i kilować w ten sposób graczy za 5 minutowe AFK to byłoby coś :) Tylko oczywiście bez autorespawnu :D

ufo_has_landed_!:
W temacie: wczoraj wywiązała się dyskusja na jednym  serwerów HOS na temat RS i tego trailera.

Wypowiadał się m.in. człowiek testujący grę i na pytanie czy będą tam jakieś pojazdy pancerne itp odpowiedział, że będzie " dużo bardzo fajnych rzeczy ", ale nie chciał zdradzić szczegółów. Na mój tekst, że TWI też obiecywało dużo fajnych rzeczy w HoS, odpisał, że tym razem na prawdę tak będzie :D zobaczymy.

Poza tym gdzieś wyczytałem, że np na mapkach z inwazją na wyspy będzie dużo pobocznej animacji jak np. widoczny ruch w rejonie desantu morskiego, sąsiednie natarcia, bitwy, ogień wsparcia itp.. tak jak wyżej - zobaczymy. Po HoS wolę być pesymistą i mile się zaskoczyć !

A co do płatności za dodatek - jeśli będzie dobry i faktycznie jako posiadacz HoS dostanę rabat -czemu nie mogę zapłacić. W końcu ludzie siedzą nad tym już dwa lata i jeszcze rok posiedzą, więc coś im się za tą pracę należy ;)

morticore:
Chyba jednak będzie cool :)
[ Invalid YouTube link ]
Można zobaczyć wszystkie opisane w tekście bajery, jakie mają Japończycy, powinna byc z tego ciekawa sieciówka.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version