Żołnierze > Wyjazd na poligon

fun war z 7th

<< < (2/5) > >>

ufo_has_landed_!:
Asie, je tez muszę iść w poniedziałek pracować, dlatego zaczniemy wcześniej, żeby była godzina więcej na trzeźwienie ;)

BartBear_[PL]:
E no nie żeby mnie nie cieszyła inicjatywa własna Forumowiczów, ale postawienie Administracji (w tym wypadku mojej osoby  :P) w postaci faktu dokonanego na 2 dni przed spotkaniem trochę pachnie amatorszczyzną  :P
Jak widzicie jeszcze nawet nie ma zgodności co do terminu, ilości zwerbowanych graczy, ani co chcecie grać, bo skoro to ma być serwer RO.PL to może to być WSZYSTKO co z RO związane i na nią wydane, mowa tutaj nie tylko o wszelakich mapach a nie tylko standardowych oklepańcach, ale też (a może przede wszystkim) o modach i to od CC po DH - poprzez MN i RotT.
Taki spontan to pewnie wychodził ze 2 lata temu, teraz trzeba mocniejszą (i dłuższą) akcję reklamową przeprowadzać, no chyba że gracie 5 vs 5 to i z marszu można, ale jak pisałem - nie wiadomo jeszcze co, jak i kiedy a zegar tyka  ;)

klotzen:
Bevehl herr kommandant!
Szkoda tylko, że niedziela bo przygotwałem sobie flaszeczkę na taką okazję...

Zeiss_PL:
Też będę w Niedzielę na posterunku o 20 stej !!!!!!!

A NAWET 0 19-STEJ

ufo_has_landed_!:
Szefie, potraktuj to jako bardziej zorganizowany fajtnajt i spotkanie towarzyskie online :) prośbę o zapisy podałem, żebyśmy wiedzieli czy w ogóle warto przychodzić...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version