Żołnierze > Unitarka

Brak Serwerów

<< < (2/4) > >>

ufo_has_landed_!:

--- Quote from: BRAT_MIH on 22 July 2012, 00:08:28 ---Odinstalowałem steam i zainstalowałem, ściągnąłem RO2 i zaczęło działać wszystko. Miałem jak Ty i Ufo.

--- End quote ---

kurde znowu godziny ściągania... dzięki za radę !

morticore:
To chyba to - update do bety przeznaczone dla mapperów. http://forums.tripwireinteractive.com/showthread.php?t=81877 Niektórym Steam to ściągał automatycznie, a nie powinien... Jesli ktoś co pobierał, to teraz mu działać nie będzie gra :(

ufo_has_landed_!:
to jest pacz do bety z tego co widzę, a mnie nie działa wersja pudełkowa...nie robiłem jeszcze reinstalki, dam znać czy pomogła.

morticore:
Ponoć niektórym to się samo pobrało i się kaszani :)

Kaskader:
Też mam ten problem, nie wyszukuje mi serwerów. Najpierw pobrałem w piątek patcha 4.7 gb, później przeczytałem, że trzeba anulować udział w becie to pobrałem 5.1 gb, w końcu odinstalowałem i pobrałem te 8 gb gry i ciągle to samo... Sprawdzałem spójność plików gry i za każdym razem jest coś źle, ale i tak to nic nie daje tak jak aktualizacja pb. W przeglądarce serwerów steama też nie wyszukuje mi serwerów. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie wyjdzie patch naprawiający ten błąd.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version