Różności > Off-topic

Insurgency 2

<< < (2/8) > >>

BartBear_[PL]:
W 1-dynkę też ludzie tutaj ze starego Forum zagrywali się po kilkadziesiąt godzin, włącznie ze mną, dlatego zwróciłem uwagę na ten sequel. Tam to po prostu nazwaliśmy ruch postaci jako bieg goryli z bananem w d... ;) a ten "pseudo" arabsko-angielski dobijał ;)
No ale to była darmówka robiona przez zapaleńców, teraz chcą $ to niech nauczeni doświadczeniem zrobią strawny produkt ;)

csMKJP:
Dzisiaj pojawiła się kolejna aktualizacja. Maskara, co się dzieje w tej grze. Havok i dynamiczne oświetlenie coś pięknego. Nie mogę wyczuć ładunków wybuchowych, szczególnie C4 stanowię zagrożenie dla drużyny :) . Dźwięk w tej grze jest super, powiedział bym że jest lepszy niż w BF3. Nie ma dialogów, twórcy skupili się chyba na komunikacji głosowej.


MP40
Nowości z dzisiejszej aktualizacji:

Nie podoba mi się ich spojrzenie :) gapią się dziwnie w sufit

BartBear_[PL]:
No ja myślę że będzie fajne ;)
Dla przypomnienia tak wyglądał projekt 1-dynki pod koniec 2007 roku (trailer):

csMKJP:
Oficjalna data premiery!


A więc stało się! NWI zapowiedziało oficjalną datę premiery Insurgency, wyznaczając ją na dzień 22.01.2014. Na dzisiejszą noc natomiast zaplanowany jest duży update, który ma być ostatecznym sprawdzianem dla gry. Pozostanie zatem sporo czasu by wyłapać wszelkie błędy i niedociągnięcia.

To, że studio NWI zdecydowało się na oficjalne wydanie gry w tym terminie, wydać się może dla niektórych sporym zaskoczeniem. Jednak gdy rozpatrzymy wszelkie za i przeciw, to moment ten wydaje się naprawdę odpowiedni, a to za sprawą zmian, które będziecie mogli odczuć na własnej skórze już dzisiejszej nocy – dla zniecierpliwionych polecam odpalenie gry w trybie Beta i połączenie się z oficjalnym serwerem deweloperów lub uruchomienie lokalnej gry.
Źródło: www.insurgency.pl

Maciej2801:
co to za silnik ?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version