Author Topic: MoH Warfighter!  (Read 48423 times)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #45 on: 01 November 2012, 15:04:23 »
Nie czuję się jeszcze kompetentny (za mało przegranych minut), ale przecież już nie tylko ja gram w MoHa z tego Forum, tak więc recenzję należy rozszerzyć.
Z tego czego doświadczyłem, to faktycznie czasami zdarza się wypruć magazynek w gościa który potem krótką serią nas powala, ale czynników tego typu zachowania gry może być wiele. Zdarza się również bug odradzania poza mapą. Straszne wkurza mnie sposób łączenia się tylko przed rozgrywką w ustawienia taktyczne z kolegami, jak gracz wypadnie z gry i do niej wróci a jego slot został zajęty to przynajmniej ja nie widzę możliwości jak np w bf3 przejścia obu graczy do innej pustej sekcji, dopiero po zmianie mapy znowu są w parze.
Co do uzbrojenia, to tym bardziej sie nie wypowiem bo nie znam uzbrojenia wojsk specjalnych występujących w grze nacji. Podczas zdobywania doświadczenia odblokowują się zarówno następni żołnierze jednostek jak i broń, którą można wybierać w obrębie klasy, czyli np. szturmowiec GROMU może po uprzednim rzecz jasna odblokowaniu wybrać inny karabin szturmowy używany przez inne jednostki (w klasie szturmowca).
Natomiast co do rzeczywistości to przynajmniej jeżeli o nasz GROM chodzi to słyszałem pogłoskę, że tam to nie żołnierz dopasowuje się do regulaminowej broni, a broń zostaje dopasowana indywidualnie do żołnierza, tak więc możliwe że "na stanie" mają wymienione jakieś giwerki, ale jak maja ochotę to do dyspozycji otrzymują wszystkie zabawki świata... bo są tego warci 8)

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #46 on: 01 November 2012, 16:23:01 »
Zakończył się pierwszy sezon Walczących Narodów po premierze Medal of Honor Warfighter, w którym Polska zajęła dalekie 19. miejsce. Zwycięskim narodem okazał się być Izrael, natomiast 2 i 3 miejsce przypadły Ukrainie oraz Austrii. Wszystko na to wskazuję, że system rankingowy nie faworyzuje krajów z dużą ilością gracza, a wręcz przeciwnie - z małą liczbą oddanych playerów.

http://battlelog.medalofhonor.com/mohw/pl/nations/

Mati

  • Guest
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #47 on: 01 November 2012, 17:42:05 »

Hornet

  • Guest
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #48 on: 01 November 2012, 22:15:13 »
Może ja się pokuszę o recenzję:

Mam przegrane już jakieś 7h i mogę potwierdzić, że hitboxy są fatalne - zdarza mi się wypluć cały magazynek 30-nabojowy (z czego ok. 15-20 powinno trafiać), a gościu odwraca się po chwili z zabija mnie mając jedyne 89 hp ze 100.  :-X

Dodatkowo mam lagi (na pewno nie przez moje łącze), co mogę zaobserwować w pojedynkach 1-1. Wybiegam zazwyczaj na wroga, który już do mnie strzela. Dodam, że nie mam takich sytuacji w BF3, ani w jakiejkolwiek innej grze!

Co do arsenału mogę powiedzieć, że jest bardzo wąski - 3,4 bronie na klasę w innym kamuflażu dla danego narodu i z inną kolbą lub z tłumikiem bądź latarką... Co za tym idzie unlocki - kompletnie niezrozumiałe dla mnie. Brak odnośników, brak zadań, brak instrukcji, jedynie część można odblokować po zdobyciu iluś tam punktów.

Mapy: budowane na zasadzie labiryntów - pełno zaułków, ciasne przejścia i uliczki, które zachęcają do kampienia, a jak już jest przestrzeń to jest święto lasu i oba teamy stoją naprzeciw siebie i młócą co popadnie, zapominając o celach mapy. Ten kto chce przejąć flagę czy podłożyć bombę (w tym ja) kończy z kulką w głowie...

I na koniec o trybach:
- Hardcore - nie widać w nim, żadnego HUDa (poza mini-mapą, kiedy puści się samolocik) - brak informacji o jakichkolwiek punktach, kto kogo zabije. Dosłownie nic. Plus taki, że nie widać skąd dostałeś, gdzie jest zabójca twojego kumpla, życie się nie regeneruje. Czyli to co w BFie.
- Normal - po najechaniu na przeciwnika wyświetla się nick, zdrowie (m.in. przez drzewa i krzaki) co jest kompletnym nieporozumieniem ???. Żadnych plusów nie widzę (jak na każdym normalu w każdej innej grze  ;)

W podsumowaniu mogę powiedzieć, że nie kupiłbym tej gry jeszcze raz. Jeśli ktoś chce kupować bardziej polecam BFa 3, który miażdży tego gnoita. Jedynie co nam pozostało to poczekać do kolejnych patchów(już jeden 1 gigowy wypuszczony  ::))

Shock

  • Guest
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #49 on: 02 November 2012, 00:47:19 »
Ostrzegałem.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #50 on: 04 November 2012, 15:25:58 »

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #51 on: 05 November 2012, 19:44:33 »

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #52 on: 08 November 2012, 13:29:20 »
Postanowiłem jednak że sam przetestuje. 

Kampania kilka ciekawych rzeczy jakie na razie zauważyłem
* w jednej misji gostek gestami komunikuje się z nami: idziemy, stój nie ruszaj się.
* info na temat wroga: godz 10 RPG :)
* poruszanie się dwójkami w misji po pościgu; osłaniasz podchodzisz, podchodzisz osłaniasz. Inaczej masz wrażenie ze gra jest zbagowana i nie dzieje się nic.

Hornet - "Co do arsenału mogę powiedzieć, że jest bardzo wąski"

Arsenał nie jest wzięty z sufitu tylko bazuje na tym jakie uzbrojenie posiada dana jednostka.
« Last Edit: 08 November 2012, 16:53:51 by csMKJP »

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #53 on: 08 November 2012, 18:02:22 »
Postanowiłem jednak że sam przetestuje. 

No to witaj w małym klubie na który tutaj patrzy się z ironią  :)

Hornet

  • Guest
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #54 on: 08 November 2012, 18:17:00 »
Arsenał nie jest wzięty z sufitu tylko bazuje na tym jakie uzbrojenie posiada dana jednostka.

Czy stwierdziłem, że jakakolwiek broń w grze odbiega od rzeczywistego uzbrojenia jednostek? Nie. Twierdzę, że jest ich mało, a mogliby dać przynajmniej dwie do wyboru dla każdego narodu.

Shock

  • Guest
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #55 on: 08 November 2012, 18:41:38 »
Mogliby ale nie chcieli, nie mogli - nie wiem.

"Każdy karabin jest dopasowany do indywidualnych cech właściciela: jego wzrostu, budowy, długości palców, wagi ciała. Od tego zależy np. odległość lunety od oka czy wyważenie broni."

Grom używa 7 rodzajów pistoletów, podobną ilośc Pm'ów, karabinków szturmowych itp.

I podobnie jest z innymi jednostkami typu "S"

Tutaj chodzi nie o unifikację sprzętu ale amunicji, bo przecież nie można wysłać operwtorów do akcji gdzie każdy ma inną amunicję.

Ale faktem jest że twórcy polecieli po bandzie, bo zamiast odblokowywac broń (BF3) odblokowuje się klasy/podklasy.

Offline Maciej2801

  • Towarzysz broni
  • Posts: 202
  • Honor: +1/-4
    • View Profile
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #56 on: 09 November 2012, 15:30:18 »
Czy w tej grze też występuje headshoot z noża jak w poprzednim MOH ? Bo jak grywałem w tamtego w multi jak się użyo melle atack i trafiło w głowę to było zaliczane jako headshoot.

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #58 on: 09 November 2012, 17:27:54 »
headshoot z noża

Wyjątkowo absurdalne sformułowanie :D jak się strzela nożem ? Ryszka ty zdolny jesteś - namaluj obrazek instruktażowy :D

Shock

  • Guest
Odp: MoH Warfighter!
« Reply #59 on: 09 November 2012, 18:38:20 »
Nadmienie tylko że są noże strzelające. Najbliższy przykład to SR-2 prosto od SPECNAZU  ;)