Ogólnie o grze Red Orchestra 2: Heroes Of Stalingrad - Bohaterowie Stalingradu > Broń

Zmiana broni

(1/2) > >>

Klimas:
Czy można jakoś ustawić zmianę broni bez potwierdzenia? Tak żeby po wciśnięciu jakiegoś klawisza od razu zmieniła się broń, a nie że jeszcze raz muszę kliknąć myszą. Za odpowiedź z góry dzięki.

gustavo:
1 broń główna;
2 pistolety/rewolwer;
3 granaty;
4 granaty dymne;
5 lornetka.
Jeśli masz dwie bronie to naciskając odpowiedni klawisz przełączasz się między nimi.

Mam jednak inne pytanie odnośnie zmiany broni, mianowicie grając jako dowódca drużyny czasem nie mam granatów dymnych i lornetki a ponadto nie moge podnieść broni z ziemi, w zasadzie mogę ja podnieść ale nie mogę jej wybrać a gdy podniosę inną wyzbywam się tej początkowej i pozostaję bez broni głównej. Czy taki problem jest szerzej spotykany czy to wina mojej wersji gry??
Pozdrawiam

morticore:
Mam to samo :)

ufo_has_landed_!:
jest to problem powszechnie spotykany, jednakże TWI nie ma czasu go poprawić bo robi "action mode" z celownikiem na pół ekranu bo gra się słabo sprzedaje...

ShariK PL:

--- Quote from: ufo_has_landed_! on 16 May 2012, 18:52:07 ---jest to problem powszechnie spotykany, jednakże TWI nie ma czasu go poprawić bo robi "action mode" z celownikiem na pół ekranu bo gra się słabo sprzedaje...

--- End quote ---

Apos pisał, że gra sprzedawała się lepiej niż Killing Floor.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version