Różności > Off-topic

Allegro .

(1/3) > >>

Lokomotiv:
Witam . Nie chciałbym nikomu niepotrzebnie zawracać dupy , ale mam nadzieje iż kogoś ten temat zainteresuje . Na początku września zamówiłem na allegro red orchestrę (gdyż dotąd miałem pirata) i błyskawicznie wysłałem kasę . Po ok. 1,5 tygodnia nie dotarło nic . Po 10 mailach sprzedawca łaskawie poinformował mnie , że dostał kasę i paczkę wysłał . Nawet zaproponował wysłanie drugiej paczki  na co przystałem . Teraz jest już końcówka września , a paczki jak nie ma jak nie ma . Gościowi co ma etykietę super sprzedawca i setki komentów wydaje się być godny zaufania , ale po tak długim czasie wolałem zaanalizować parę rzeczy .  Zajrzałem na stronę aukcji http://www.allegro.pl/show_item.php?item=123380437 i przejrzałem komentarze użytkowników którzy kupili grę . Wynika z tego jasno , że upływie 3-4 tygodni żaden ze "szczęśliwej" siódemki nie dostał jeszcze gry (brak komentarzy nt. tej aukcji) . W komentarzach sprzedawcy w wielu komentarzach jest zaznaczone , że strasznie długo szła przesyłka , jest też pare negatywów z tego powodu . Sytuacja jest patowa . Jak będe chciał kolejnej paczki to pewnie i tak nie wyśle , a jak mu dam negatywa to posądzi mnie o naciąganie (teoretycznie miałby powody) . Jak udam , że nic się nie stało to albo będe czekał wieczność albo kupie nową i okaże się , że kiedyś przyjdzie i będe miał dwie gry wydając niemial stówę . Zresztą trudno mi uwierzyć w to , że najpierw na poczcie ginie pierwsza paczka , a tydzień po niej druga. Trudno mi uwierzyć w taki pech tym bardziej , że inni klienci też najwyraźniej jeszcze nie dostali RO . Jeśli więc robi mnie we wała to i tak mu nic się nie udowodni . Może zaprzeć się , ze wysłał a ja usiłuje wyłudzić kolejne gierki . W każdym razie przykro mi , że albo On albo poczta dała mi zamiast paru tygodni gry pare tygodni nerwów , ale na wszelki wypadek uprzedzam , że nie warto tam kupować . Bo po komentach widać , że gierki prawie zawsze docierają z opóźnieniem gdy hasło reklamowe głosi : przesyłka na jutro u ciebie w domu !(hahahahah) .

Robson:
A co ma nas interesować kupywanie gier ze Steam'em na allegro?

Lokomotiv:

--- Quote ---Robson :
A co ma nas interesować kupywanie gier ze Steam'em na allegro?

--- End quote ---


Dziękuje za opryskliwą ripostę .Sądziłem jednak , że może zainteresuje to kogoś kto wszedł na forum , a dopiero się przymierza do kupna gry .

Robson:
Jeżeli ktoś się przymierza do kupna gry, to napewno nie będzie jej kupywał na allegro...

Alex:
Dziwię się, że komuś opłaca się kupić grę na aukcji. Z tego co Lokomotiv napisał wynika, że sprzedawca to zwykły naciągacz. Zażądaj od sprzedawcy potwierdzenia nadania przesyłki (ksero), lub w przypadku nadania paczki firmą kurierską nr nadania-będziesz mógł sprawdzić gdzie jest paczka i czy wogóle została nadana.


ps.  Robson ma rację. Gra w sklepie internetowym kosztuje poniżej 30 zł. (+przesyłka~10 zł)-czas oczekiwania 2-4 dni w zależności od firmy przewozowej.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version