Ogólnie o grze Red Orchestra 2: Heroes Of Stalingrad - Bohaterowie Stalingradu > Mapy

Seria poradników do RO2 SDK - jak od podstaw stworzyć mapę - od kolegi Polshevik

<< < (3/3)

Ark:
Witam zainteresowanych
Rozmawiałem tydzień temu z kolegą Polshevik na temat kolejnych części poradników - ponoć były już przygotowane, ale szlag je trafił...  :-\
Faktem jest że przydały by się następne części. Co do filmików od kolegi rosjanina, który wstawił kolega "ryszka" sam korzystałem z ich pomocy, niestety brakuje tam też poradników, które pokazały by jak poprawnie dodawać budynki i całe otoczenie ( lasy, transzeje, wraki i wszelkie inne ). Próba kontaktu skończyła się niepowodzeniem.
- Przy najbliższej okazji nadmienię koledze Polshevikowi, aby w miarę możliwości postarał się o następne części poradnika.

Tak już na marginesie - jeśli są osoby na tym forum, zainteresowane robieniem map -  pomyślałem sobie o wspólnym projekcie, który by można wspólnie zrealizować- ewentualnie o wymianę doświadczeń. Proszę o kontakt poprzez forum, lub na GG 925989, Steam, x-fire: arkpl

pozdrawiam Ark

Hornet:
Tworzę spawny jak na powyższym filmie, ale zarówno Rosjanie jak i Niemcy odradzają się  tylko  na jednym(tym samym) punkcie. Da się ich jakoś rozdzielić? I jak wstawiać obiekty typu skrzynki, mury itp.?

PolsheVik:
Co do kolegi powyżej - Wejdź do Content Browser, tam w kategorię Static Meshes i tam można szukać sobie objektów.

Do wszystkich: Wybaczcie za takie "porzucenie" tego projektu jak niektórzy mogli sobie pomyśleć - jednak jest to spowodowane nie lenistwem lecz brakiem jakiegokolwiek czasu, no i usterką karty graficznej, co już w ogóle odcięło mi dostęp do tworzenia map.
Jeszcze raz - wybaczcie za brak jakichkolwiek wiadomości; tutaj wyślę wam inny tutorial z którego się nauczyłem większość moich technik. Mimo tego że jest po angielsku, wystarczy sobie włączyć jakość HD i pełny ekran, i po jego akcjach można się domyśleć co należy do czego.

Przepraszam i pozdrawiam

- Polshevik

morticore:
Ta strona może być dla ciebie przydatna, ponoc ma się ciągle rozwijać w przyszłości  (ta...)
http://wiki.tripwireinteractive.com/index.php/Red_Orchestra_2_%28modding%29

hubtus:
Wiem ,że temat trochę stary ,ale zakładanie nowego nie miało by sensu. Czy poradnik ,który wrzucił Ryszka jest nadal aktualny do najnowszego SDK? Robię dokładnie to samo co w tutorialu ,ale gdy próbuje odpalić scenę w edytorze ,to nie wyświetla mi wyboru ,jednej ze stron ,tylko kamerę ,którą mogę poruszać się po scenie. :-\

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version