Author Topic: kupiłem martwą gre  (Read 20279 times)

BRAT_MIH

  • Guest
Odp: kupiłem martwą gre
« Reply #15 on: 09 February 2012, 23:20:42 »
Zacznij od czytania forum i wszelkich poprawek typu wyłączeniu zbędnych blumów czy jak je zwał, zmiany języka i wtedy porównasz, a nie od razu płaczesz. Początek nie jest taki zły.  Swoją drogą po 500 godzinach przegranych i wyćwiczeniu większości broni na min 25 level i żołnierzy na bohaterów zaczynam się nudzić. Tylko powrót do jedynki jest krokiem wstecz, a radości grania jakoś mniej i co tu robić ??

YankeSmgn

  • Guest
Odp: kupiłem martwą gre
« Reply #16 on: 09 February 2012, 23:22:50 »
Grać klanowo :)

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: kupiłem martwą gre
« Reply #17 on: 09 February 2012, 23:26:52 »
<offtop>
Sharik ja mam wrażenie,ze ty tutaj jesteś tylko,żeby dolewać oliwy do ognia. Każdy temat,który ktoś rozpocznie i narzeka na "coś" w Ro2,kończy się tak samo- twoim niezbyt trafnym komentarzem jak to Tripwire wykorzystało gracz,zrobiło w konia i ciągnie z tego kasę.   Nie podoba się to nie komentuj,przynajmniej nie tak samo. Z tego co zauważyłem jesteś ( tak jak ja z resztą) "Administratorem serwera gry". Administrator pilnuje porządku,nawet na stronie,a nie tylko jak Ty wzbudza jeszcze większy burdel dyskredytując wszystko co w Ro2 udało się zrobić. Rozumiem boli Cię,że wydałeś 99 zł z ciężko zarobionych na kukurydzy pieniędzy,no ale bez przesady.
</offtop>
A wracając do tematu-to fakt tez się zgodzę, Ro2,przynajmniej dla mnie jest potwornie zoptymalizowana,no ale cóż zdarza się. Silnik jest stworzony pod SP a nie MP,o czym świadczyć może m.in użycie w MoH'u z 2010 roku w singlu UE 3.0 a w Mulit Frostbite'a 1. Jednak nie rozumiem do końca intencji bostonsilvera. Chciałeś napisać recenzję,że dajesz oceny? Rozumiem ,ze jesteś bardzo rozczarowany,bo kupiłeś grę a chodzi niezgodnie z oczekiwaniami,. Logujesz się nawet na specjalnym forum,żeby na nią ponarzekać.  Szczerze mówiąc,miałem wiele gier,które nie spełniły moich zachcianek,ambicji,ale odłożyłem je na półkę,a nie wszczynałem czczą dyskusje...


BRAT_MIH

  • Guest
Odp: kupiłem martwą gre
« Reply #18 on: 09 February 2012, 23:37:13 »
Grać klanowo :)

Gram może nie tyle klanowo, ale teesowo (Team Speak) i gdyby nie fajni kolesie poznanie przez kilka lat, z którymi się pogada i piwko wypije to bym dawno te granie rzucił :) Nie wyobrażam sobie już grania w samotności. Są TS bez hasła - np. wspomniany 40-1 gdzie można wejść bez problemu, a ludzie spoko i dzięki temu można rozgrywkę sobie umilić. To także polecam.

bostonsilver

  • Guest
Odp: kupiłem martwą gre
« Reply #19 on: 09 February 2012, 23:44:44 »
Quote

nie wierze własnie mam tak wszystko ustawione a FPS nie przekracza 40klatek  :o  napewno masz podobną maszyne do mojej czy te 80klatek wycigasz na gf580SLI i innym intel extream cpu za ~4000pln w takim razie nei wiem jakim cudem ja mam maksymalnie 40klatek a ty wyskoczyles z 80 tez tak chce :D ahaa sterowniki aktualizacje zawsze instaluje najnowsze baa nawet robie za królika i instaluje bety sterownikow (aktualnie takie sa najnowsze dla nvidi sprzed pru dni)
Quote

No to chłopie przepłaciłeś a do tego twój sprzęt chyba  nie wykorzystuje swoich mozliwości.

i7 3.2
560 Ti x2
16 gb RAM
Monitor 3D + okulary

.. i zapłaciłem dokładnie 3999 PLN.

« Last Edit: 11 February 2012, 01:26:54 by Shock »

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: kupiłem martwą gre
« Reply #20 on: 10 February 2012, 00:04:09 »
Zwracam honor w takim razie. :-X :-X

Btw. Nie przyznawaj się,ze masz więcej tu kont,bo "mulitikontowośc" jest tu nielegalna :)

bostonsilver

  • Guest
Odp: kupiłem martwą gre
« Reply #21 on: 10 February 2012, 00:17:17 »
jest znalażlem swoj post!!!!!! uwaga recenzja weterana post z dnia PostNapisane: 3 sie 2006, 21:09 użytkownik @maniu pisze :

post z strony 17
Quote
przod czolgu i wiezyczka maja najgrubszy pancerz najlepiej strzelac z tylu badz jakos z boku tez zalezy z jakiego czolgu strzelasz z jakiej odlegolsci.Pogralem troszku w to ale jakos nie przypadla mi do gustu ta gra jest za sztywaa mapy sa ogromne na niektorych to 64 graczy byloby malo wiecej szukania niz grania lepszy jest cod badz et takie jest moje zdanie zaraz odinstaluje ta gre


Haters Gonna hate hhaahahah nic sie nie zmieniłem jednak :P kurcze na battlefield na tym archwialnym koncie mam 360postow szkoda,ze nei pamietam hasla do niego ani maila :D

hahahaha a teraz czytajcie co napisałem na stronie 12 :D
Quote
dobra jeszcze 15 minut

i jeszcze jedno pytanie jak polaczyc sie przez tego stema (pierwszy raz bede go uzywal czy to raczej jes intuicyjna obsluga i czy nie bede mial zadnych problemow z dolaczenie na server podany wyzej ) jak jest cos o czym nie wiem a powinienem wiedziec to napiscie

btw:topica nie sledze od poczatku za duzo stron i moglem cos przeoczyc prosze o wyrozumialosc :oops:

pełna kultura z mojej strony zreszta jak z każdego mojego posta na każdym forum :)

kilka linijek niżej

Quote
Ku!!!!@%$$!### co to ma byc!!!!!!!!!!!! o co z tymchodzi ?????????? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: cala noc sciagania pozniej 11 godzin odliczania i na koncu QWQEQWEd to


Obrazek
ktos odpowiedział na moj post ,,o k*rwa niezlego masz kompa :),,

na obrazku był normalny error,ktory inicjazował podzespoły komputera przez UE 2,5 pamiętam miałem wtedy GF 7900GT 2gb DDR2 :D i chyba athlona 3800


następny mój post uwaga rodzynek :D

Quote
jakos udalo mi sie odpalic ta gierke i pierwszw wrazenia gra jest maksymalnie realistyczna enemy territory(dzis quakecon sie zaczyna mozna sie spodziewac wysypu newsow dot. QW) call of duty..... i te jumpy na 1.5m+headshot tego tam nie zobaczymy

rozwalila mnie animacj postacji :D rasiaki tam biegaj :) ogolnie gra zapowiada sie ciekawie

btw:wie ktos jak zmienic zooma w snipie?


ahhhh jest ktos z starej gwardi z tego forum,ktore pisały wtedy  w tym topicu? to stamtąd przerzuciłem sie tutaj czy same leszcze zarejstrowane dzien przed premiera RO2 nie wiedzące co to prawdziwa Red orChestra te setki godzin spędzone na Basovce KrasyniOktybar na Ogledowie w panterach IS2 ze o stallingradKassel i Arad nie wspomne?



http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?f=5&t=15556&hilit=red+orchestra+ostfront&start=165


podsumowując RO2 to nie Red Orchestra jakby nie ten tytuł nigdy bym nei zgadł,zę gram w jedna zmoich ulubionych gier btw:pobrałem dzisiaj mape ogledow do RO2 i pytanei dlaczego nie widziałem na żadnym respie ani jednego czolgu?
« Last Edit: 10 February 2012, 00:38:32 by bostonsilver »

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: kupiłem martwą gre
« Reply #22 on: 10 February 2012, 21:14:42 »
Już nie wiem do czego się odnieść w tym wątku :P
UE 3.0 to bardzo fajny silnik, multiplayera ogarnia całkiem nieźle (grało się w Unreal Tournament 3, oj sporo...). Jeśli ktoś jest uczulony na plastikowość to powinno pomóc: http://cohngames.blogspot.com/2012/01/getting-more-colours-in-red-orchestra-2.html Prócz czytelności map i odczuć estetycznych framerate też wzrośnie... Ja problemów z buforowaniem tekstur w RO2 nie zauważyłem (Radeon 5750, Catalyst 11.11)

bostonsilver

  • Guest
Odp: kupiłem martwą gre
« Reply #23 on: 10 February 2012, 21:27:46 »
Quote
i7 3.2
560 Ti x2
16 gb RAM
Monitor 3D + okulary

.. i zapłaciłem dokładnie xxxxPLN.


nie możliwe mam cpu gpu lepszy od ciebie i granicy 50 nie mowiac juz o 80fps nie przekroczyłem na otwartej przestrzeni czy po prostu tak ogromy wpływ ma na to,ze masz 16gb ram a ja tylko 6? czy zmieniales cos w cfg i takei rzeczy ?

ahaa i jeszcze jedno mogłby mi ktos wyjasnic dlaczego za każdym razem pobiera mi customowe mapy? pobrałem ogledow prokovke? overgrom wchodze dzisiaj na te mapy i jeszcze raz pobiera z ciekawoscie pobrałem 2x raz wyszedłem z gry włączyłem ponownei i wybieram server z custom map i co widze znowu pobiera dlaczego map nei zapisało?

« Last Edit: 11 February 2012, 01:26:33 by Shock »

Shock

  • Guest
Odp: kupiłem martwą gre
« Reply #24 on: 10 February 2012, 22:51:27 »
Jest możliwe. Na każdej mapie przy 64 graczach mam 55-61.99 i to jest chyba granica bo dalej nie idzie.

Może masz coś ze sprzętem.

Nadmienie tylko że wszystko od monitora po karte graficzną mam od firmy ASUS.





Uploaded with ImageShack.us
« Last Edit: 11 February 2012, 00:41:50 by Shock »

Apos

  • Guest
Odp: kupiłem martwą gre
« Reply #25 on: 11 February 2012, 00:58:22 »
Jest możliwe. Na każdej mapie przy 64 graczach mam 55-61.99 i to jest chyba granica bo dalej nie idzie.

Może masz coś ze sprzętem.

Nadmienie tylko że wszystko od monitora po karte graficzną mam od firmy ASUS.

Więcej można wycisnąć zmieniając widełki w frameshootingu.

Quote
MaxSmoothedFrameRate=XX.000000
MinSmoothedFrameRate=XX.000000

Gdzie XX to liczba FPS'ów.

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: kupiłem martwą gre
« Reply #26 on: 11 February 2012, 01:20:33 »
Dzisiaj zmodernizowałem kompa,( wczesniej miałem 4 giga ramu i radeona 5770 hd  . Kupiłem sobie 560 ti cuda nie widy i dodałem 4 giga ramu. A wrażenia są takie, Batlefield 30 klatek więcej. RO2 ogólnie tak samo, mogę sobie po dopakowaniu kompa, bez zmiany fps, podnieść na ultra światło i detale tylko, żeby mieć ciągłe 60 fps. Jak włączam trawę to piździec. pozdro
« Last Edit: 11 February 2012, 01:29:37 by ryszka »


Shock

  • Guest
Odp: kupiłem martwą gre
« Reply #27 on: 11 February 2012, 01:24:08 »
Dzięki Apos  :)
« Last Edit: 11 February 2012, 01:27:41 by Shock »

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: kupiłem martwą gre
« Reply #28 on: 11 February 2012, 13:52:07 »
Dzisiaj zmodernizowałem kompa,( wczesniej miałem 4 giga ramu i radeona 5770 hd  . Kupiłem sobie 560 ti cuda nie widy i dodałem 4 giga ramu. A wrażenia są takie, Batlefield 30 klatek więcej. RO2 ogólnie tak samo, mogę sobie po dopakowaniu kompa, bez zmiany fps, podnieść na ultra światło i detale tylko, żeby mieć ciągłe 60 fps. Jak włączam trawę to piździec. pozdro
Moze masz zbyt słabego procka, by wykorzystać w pełni potencjał nowej karty? Gdy ja pogoniłem swojego Intela z 2,2 na 2,53 GHz to nie dosyć, że detale zwiększyłem to i FPSów przybyło sporo, gdyż był stanowczo zbyt słabym partnerem dla mojego GPU.
ahaa i jeszcze jedno mogłby mi ktos wyjasnic dlaczego za każdym razem pobiera mi customowe mapy? pobrałem ogledow prokovke? overgrom wchodze dzisiaj na te mapy i jeszcze raz pobiera z ciekawoscie pobrałem 2x raz wyszedłem z gry włączyłem ponownei i wybieram server z custom map i co widze znowu pobiera dlaczego map nei zapisało?
Masz odpowiednie pliki w folderach: Steam\steamapps\common\red orchestra 2\ROGame\CookedPC\Custom
i  Steam\steamapps\common\red orchestra 2\ROGame\CookedPC\Maps ?

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: kupiłem martwą gre
« Reply #29 on: 11 February 2012, 14:45:27 »
Procek nie jest chyba zły Phenom II x4 955 3,2 GHZ, ogólnie teraz gra wygląda kolorowiej :D, ale nie wiem czy mi się podoba, wczesniej była bardziej surowa i klimatyczna ;). Ogólnie z tego co czytałem tutaj na forum, to RO2 korzysta głównie z jednego wątku procesora, więc ta reszta rdzeni pewnie się obija, zamiast pracować
« Last Edit: 11 February 2012, 14:49:21 by ryszka »