Author Topic: Mały wielki jubileusz  (Read 4729 times)

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Mały wielki jubileusz
« on: 22 January 2012, 17:40:01 »

http://imageshack.us/photo/my-images/836/napijmysie.jpg

Taki mały jubileusz naszego drogiego BartBeara, aby nie przeszedł nie zauważony uwieczniłem go na "zdjęciu" ...

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Mały wielki jubileusz
« Reply #1 on: 22 January 2012, 17:52:23 »
Ach jestem wzruszony :P
A miałem nadzieję ze przejdzie bez echa, no cóż, za kolejne 1k pewnie znowu ktoś fotę zrobi  ;)

ciocia|Ola

  • Guest
Odp: Mały wielki jubileusz
« Reply #2 on: 22 January 2012, 18:21:43 »
kurcze - a moje 300  przegapione  :'(

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Mały wielki jubileusz
« Reply #3 on: 22 January 2012, 18:24:13 »
kurcze - a moje 300  przegapione  :'(
No właśnie, UFO nie zatrybił wcześniej  ;)
Proszę bardzo Olu z przeprosinami od Społeczności  ;D

ciocia|Ola

  • Guest
Odp: Mały wielki jubileusz
« Reply #4 on: 22 January 2012, 18:31:47 »
 :-*

To, co – po buziaku i w balety :)

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Odp: Mały wielki jubileusz
« Reply #5 on: 22 January 2012, 23:36:23 »
Szkoda tylko że z nabijania ilości godzin przegranych w "night fightach" (które zresztą sam firmował) zrezygnował. :/
Pewno za chwile znajdziemy wiadomość na głównej stronie o "acziwie" naszego fuhrera, której będą musiały ustępować "ważne" informacje na temat "celebrycki teamów" ro sceny  i innych "rolladek" :P
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

vodka

  • Guest
Odp: Mały wielki jubileusz
« Reply #6 on: 23 January 2012, 00:21:16 »
Nic tylko pogratulować rekordzistom. I dwie pieczenie przy jednym ogniu - dzień dziadka Barta i babci Oli. Aż się wzruszyłem, że to tyle latek.....

P.s. Chyba zacznę wpadać częściej to może i ja się załapię na jakiś jubileusz. Tylko czasu brak.... Pozdrawiam

Shock

  • Guest
Odp: Mały wielki jubileusz
« Reply #7 on: 23 January 2012, 00:21:25 »
Na FightNight przychodzą już tylko 3-4 osoby, a nawet jak ktoś jest ma Steam to nie wejdzie na Mumbla i się nie przywita i to jest dosyć przykre po graniu razem tyle czasu.

Bart zniknął z FN jakbyśmy trądu dostali.


Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Mały wielki jubileusz
« Reply #8 on: 23 January 2012, 16:27:27 »
"Real" dopadł, rzadko bywam w domu w godzinach fajtnajtowania, pogrywam na zasadzie "o! mam chwilę", jak jestem na Steamie to też faktycznie na parę chwil a na Mumbla to nie wchodzę z w/w powodów, czasem jak akurat jestem przelotem o tym czasie blisko kompa to chyba faktycznie wpadłbym powiedzieć cześć i za moment bym już leciał dalej. Życie, każdego z Was to dopadnie (chyba ;>), tym niemniej serwery FN są pod moją opieką jak i informacje na Steamie staram się zamieszczać o czasie więc WTF U want more from me? 8)
@Rozumny
Może rozświetlisz swoją wypowiedź o domniemanych acziwach bo jakoś nie mogę dopasować tego do swojej osoby (przynajmniej w ostatnim czasie)

Offline kurkawodna1981PL

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 207
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Odp: Mały wielki jubileusz
« Reply #9 on: 23 January 2012, 16:52:04 »
Zaczynam się obawiac panowie,iż Bart się "Zaszył" i wcale nie chodzi mi tu o ukrywanie się  :-[.I jeszcze nas tu straszy że " Życie, każdego z Was to dopadnie (chyba ;>)"  ??? . Ass,Shocku- tosz to straszne  jest takie "Zaszyte Życie-Na Sucho" :o,trza chyba z Mumbla ewakuowac się póki jeszcze nas to nie spotkało. ;) ;D
Pozdro "MISIEK" i powodzenia w tym zabieganym ŻYCIU,obyś znalazł czas czasem odetchnąć. :D